בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

ראייה מוקדית בתאום העיניים למרחקים קרובים ורחוקים


 

תיאום העיניים בצורה זו של התכנסות, מסייע לראייה תקינה במצב הולם, בו השימוש בעיניים בו זמנית נעשה בצורה טבעית. בצורה תקינה זו, העיניים לומדות להתמקד במטרה על אותה נקודה ולראותה כדמות אחת.

מצבים בהם אחת מהעיניים נוטה לכיוון החוצה, מתוארת כפזילה החוצה. תיקון בשיפור למצב זה, יכול להיות משופר, בדרך הטבעית. ככל שנשפר את כושרה של הראייה בהפחתת הלחץ על העיניים, מאמץ העיניים בקריאה יקטן יותר, ולכך הבנת הנקרא תועבר לקורא בצורה קלה יותר. מצב זה יתרום לריכוז גבוה יותר והבנת הנלמד בקריאה תשופר ביכולת הלימודית.

תקופה ייחודית זו של השנה, יש  בה גם תחושה של הקלה וציפייה, בכל הקשור להסתגלות העיניים למרחקים קרובים ורחוקים ללא צורך במשקפיים, עדשות מגע. חשוב לזכור שבריאות העיניים מקנה תחושת בטחון ורוגע, כי כשהעיניים יודעות מה צפוי להן במהלך היום, הן הופכות לרגועות יותר וגם ברגעים שהעיניים נמצאות באי שקט או בוכות, קל יותר לזהות מהי הסיבה לכך, האם זה כתוצאה של חוסר תזונה, חוסר רכיבים תזונתיים, אי נוחות או עייפות העיניים.

לכן, בימים אלה כדאי לקיים את שגרת היום בכל הנוגע לשעות אכילה, מנוחה ושעת השכיבה שיקלו על העיניים.

אפשר לעצמך להרגיש בטוח עם הדרך הטבעית בשיטת יואל לוי שהוא מכיר ואוהב. אפשר לעצמך לנסות דרכים נכונות.


חיזוק ההגנה החיסונית - תזונה בריאה. מוצרים ברשותנוהשילוב של תזונה בריאה ותרגילים נחוצים לראייה. חשוב להבין כי חשיפה לממצאים בריאותיים מסייעת לחיזוק המערכת החיסונית. הדרכים המומלצות לחיזוק ההגנה הטבעית באופן יומיומי וקבוע נלמדות בקורס לשיפור הראייה.

אבקת נוני – יעילה לשיפור הראייה. הערה: המחירים אצלנו זולים מכל חנויות הטבע בארץ. תוכלו לבצע בדיקת השוואת מחירים. 

טריפלה
(Triphala) -
פורמולה המורכבת משלושה פירות. מועילה לחיזוק הראייה, לעיניים דומעות, לעיניים מאומצות ועייפות, לעיניים יבשות ולטיפול במחלות עיניים כגון: גלאוקומה, קטרקט, דלקת לחמית. אופן השימוש: בטיפול פנימי; יש לצרוך בשתייה לפני ארוחה, פעמיים ביום 1/2 כפית אבקת טריפלה בכוס מים מינרלים רתוחים, לסנן ולשתות. ניתן להוסיף שמן שקדים, מיץ טבעי, דבש. כמו כן, להוסיף לארוחה 1/3 כפית אבקת טריפלה. בטיפול חיצוני; כדי לחזק את העיניים, יש להשרות 1/2 כפית אבקת טריפלה בכוס מים מינרלים פושרים, לסנן ולשטוף את העיניים.

תרופה עם תכונות אפקטיביות. זוהי תרופה מועילה ביותר לחיזוק ולטיהור מערכת העיכול והחיסון. צריכת תרופה זו באכילה, מסייעת לסלק רעלים בגוף ויעילה לטיהור הדם.
 
צריכה קבועה של תרופה צמחית זו מועילה ומסייעת. אבקת טריפלה היא נוגדת חמצון המגנה מפני נזק של רדיקלים חופשיים ומועילה לשיפור זרימת הדם.

עשירה במגנזיום, אשלגן, סידן, ברזל, סלניום, אבץ, ויטמין C ... 

נוגדת חמצון, אנטי ויראלית, אנטי בקטריאלית, אנטי דלקתית.

טריפלה משמשת בטיפול למגוון בעיות רפואיות -

- סילוק רעלים מהגוף.
- חיזוק מערכת החיסון.
- טיהור מערכת העיכול.
- הורדת לחץ דם.
- טיהור דם.
- מחלות לב.
- הפחתת שומן.
- מוח ומערכת העצבים.
- שיפור זרימת הדם.
- ריפוי מחלות כבד.
- ניקוי ושיפור מערכת העיכול.
- דלקות בדרכי השתן.
- סוכרת.
-מחלת עור.
- חום.
- הקאות.
- כאב במעיים.
- הפחתת שומנים מהגוף.
- אנמיה.
- עייפות.
- אלרגיות.
- עצירות.
- זיהומים.
- כולסטרול.

יתרונות טריפלה לעיניים:


תרופה זו מזינה את העצבים ואת הרקמות של גלגל העין, כולל עדשת העין.

תרופה חשובה לבריאות העין, לראייה מטושטשת ולמניעת התפתחות של קטרקט.

תרופה אידאלית לעיניים; היא מחזקת את הראייה ומשחררת לחץ בעיניים. 

כמו כן משמשת בשטיפת העיניים, כדי להפחית את האדמומיות העיניים.

צריכה פנימית של טריפלה מאפשרת לחזק את שרירי העיניים ובכך לשפר את הראייה. זה מועיל בריפוי בעיות עיניים: ירוד (קטרקט), ברקית (גלאוקומה), קוצר ראייה, דלקת הלחמית, ראיית נקודות שחורות, ראייה מטושטשת, כאבים בעיניים ועוד...

אמצעי זהירות מיוחדים: 

במינונים גדולים, תרופה זו גורמת לסילוק פסולת בצורה מוגברת, משלשל, מפנה מעי. במינונים פחותים, זה מטהר דם.


אין להשתמש בהריון, חום.  


הערה: המחירים אצלנו זולים מכל חנויות הטבע בארץ. תוכלו לבצע בדיקת השוואת מחירים.

כחל – לכחול את העיניים בכחל. הכחל הוא חומר מחצבי טבעי שנוצר בהרים ונמצא במכרות בכל העולם. ידוע בסוגו ובטיבו התועלתי והרפואי לעיניים. מחזק  את כושרה של הראייה, מועיל לדמעות בעיניים ומיטיב בבריאות לעיניים.

שמנים בריאים לחיזוק הראייה - מריחה מסביב לעיניים. מכילים נוגדי-חמצון המסייעים לכושרה של הראייה.

צמחי מרפא - לחיזוק ולשיפור העיניים.

ויטמינים ותוספי תזונה - יעילים לראייה.

שיפור הראייה בקריאה
 

 

ראייה היא סוג של למידה המבטאת את היכולת בלמידה לראות אובייקט בצורה ברורה,  וזו מתפרשת ביכולת להבין ולקבל את המידע החזותי ולתת לו משמעות כפי שהיא נתפסת במציאות.
 
קשיי ראייה יתבטאו בחוסר נוחות מצד הלוקה בראייתו.

גם  אותם אנשים עם מוטיבציה ואינטליגנציה גבוהה, עלולים להיות מופתעים מחוסר ריכוז בקריאה ומביצוע מטלות שונות בתחום חייהם כמו גם  בסביבה הלימודית.

כושרה של הראייה יכולה להשתפר היות ואפשר לאמן את העיניים בצורה מועילה להתמקד על אובייקטים בצורה זו של הפחתת לחץ.

כשמפחיתים לחץ, נוצרת ראייה בצורה תקינה כשהעיניים יכולות להתמקד במטרה על אותה נקודה ולכך היא נראית כדמות אחת.

העיניים למעשה משמשות ומהוות פוטנציאל לקריאה וללמידת הנלמד בדרך זו של ראייה ממוקדת ומדויקת. מכאן, ניתן להסיק כי למידה נכונה עוזרת גם לשיפור הזיכרון; הכוונה שבאמצעות גורמים המפחיתים את הלחץ על העיניים, תועלת תהווה לראייה.

לחזק את העיניים ולהוריד מספרים במשקפיים בשיטת יואל לוי


הדוקטור טען: "אין מה לעשות. ככה זה, וככה זה יהיה מעכשיו ולתמיד, אין טעם לנסות להבריא את העיניים, אין טעם לעשות תרגילים כי זה לא יעזור. ומעתה ועד עולם – אין מה לעשות, העיניים שלכם לא יכולות להירפא."

מה הסיכויים, במצב כזה, שהעיניים שלכם יחזרו להיות משוחררות ובריאות?

זה מה שרובנו עושים לעיניים שלנו, ברגע שהן מתחילות להיחלש או לא רואות טוב, אנחנו מיד הולכים לאופטומטריסט או לרופא עיניים, שאומרים לנו: "אין מה לעשות, ככה זה וככה זה יהיה תמיד", והם מציעים אמצעי שעוזר לנו לתפקד עם הבעיה – קוראים לו משקפיים.

בשיטה הטבעית לראייה ברורה, העיניים יכולות להירפא. מומלץ ללמוד את הדרך הטבעית בשיטת יואל לוי.


תרגילי עיניים מסייעים לבעיות למידה


 
באמצעות תרגילי עיניים נחוצים, ניתן להתגבר על ליקויי הראייה העלולים לגרום לאימוץ העיניים כתוצאה ממתח. גורם זה עלול להוביל למאמץ שרירי העיניים, לכאבי ראש, לראייה מטושטשת, לכפל ראייה, לאיבוד מקום בזמן קריאה ולקושי בריכוז בזמן עבודה מאומצת.

תרגילי עיניים מסייעים לתיקון הבעיות הללו ולמימוש הפוטנציאל של אותם אנשים.

אותם אופטומטריסטים, המאמינים כי כל הפרעה בתפקוד התקין של העין, יכולה להיות מאובחנת ומטופלת באמצעות משקפיים או עדשות מגע בלבד, טועים! הדבר אינו בהכרח נכון! יש מצבים בהם הטיפול הטוב ביותר הוא באמצעות הרפיה ושחרור הלחץ הפועל על כושרה של הראייה ומתבטא  בתרגילי עיניים ובטכניקות מגוונות כדי לקדם את מצב בריאות העיניים.

תכנית טיפולית המותאמת אישית למטופל, מטרתה: לשפר ולחזק את תפקודי הראייה, ללא משקפיים, עדשות מגע.

בהתבסס על שלב האבחון, ניתן לשלב תרגילים לעיניים וטכניקות מגוונות, המותאמים למטופל, תוכנית אישית בהתאם לאבחון.

ביצוע הנלמד בקורס לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, הוא הבסיס ההכרחי להצלחה, מכיוון שתפקודי ראייה צריכים להתפתח עד שהם משתלבים אוטומטית, עם תפקודים אחרים.

מידע ראייתי מתפרש במוח והיכולת לשמר תפקוד ראייתי לאורך זמן מתבססת על כישורי ראייה יעילים, כמו גם במוטיבציה ובשיתוף הפעולה של המטופל.

המטופל מקבל מידע גדול וברור כמו גם תרגילי עיניים וטכניקות מגוונות. המטופל מתבקש לבצע אותם באופן עצמאי בבית או בכל מקום בו הוא נמצא, בצורה רגועה ונכונה. דרך זו תאפשר לו לניצול הזמן המרבי בזמנו החופשי.

באמצעות תרגילי העיניים, המטופל רוכש למידה היאך להשתמש בעיניים בצורה יעילה יותר. גם טכניקות מגוונות, יכולות לשפר את היכולת להתגבר על קשיי הראייה.

השיפור בהתקדמות הראויה 

 

השיפור בהתקדמות הראויה נמצא בקשר הדוק, במצב בו נמצא כושר הראייה, הכוונה היא שלכל אדם יש תנאים שונים בעין. כמו כן, בהרכבת אמצעי עזרים אלה (משקפיים, עדשות מגע), בעוצמת יחידת תשבורת שונה, כושר הראייה נמצא במצב שונה. לכן, ניתן למצוא כי השיפור בהתקדמות הראויה, נמצא ביחס זהה. בנוסף, אין לשכוח כי בהבנת החומר שנלמד וביישום השיטות לראייה הטבעית ביסודיות, הראייה שלך יכולה להשתפר בצורה נפלאה.

למיומנות תרגול מתמשך של כושר העיניים, יש חשיבות עליונה. השיפור בהתקדמות הראויה, מיוחס גם ליכולת תפקודית, מצב רפואי בריאותי, גיל המטופל לבין העדפות הפעילות של המטופל והמטרות אליהן הוא מעוניין להגיע, עם אפשרות להשגת הראייה התקינה 6/6 בביצוע הטכניקות לשיפור הראייה.

כדי למנוע הרגלים לא בריאים, יש להבטיח כי כל מטופל מבצע בצורה נכונה פעילויות מתקדמות במצב טוב, במידה נכונה ובתכנית מתאימה. אימון המבוצע כהלכה, עם נחישות וסבלנות, יכול לשפר את רמת המיומנות של המטופל ובסופו של דבר יכול להפחית את הסיכון של ליקויי ראייה בעתיד. יש לזכור להתחיל את האימונים עם תרגילים פשוטים שנחוצים לשיפור הראייה ולהגדיל את המורכבות בביצוע התרגילים כדי להגיע לשיפור. כדי להגדיל את המורכבות, יש לשנות את משך הפעילות, דרגת הפעילות ואופן ביצוע הפעילות.

מטופלים אשר באופן קבוע מבצעים טכניקות מתקדמות, משפרים את הערכה העצמית שלהם ומאפשרים השגת שיפור משמעותי בראייה, מניעת הידרדרות ליקויי הראייה ומחלות העיניים.

טכניקות ותרגילים לשיפור הראייה, הוכחו בהצלחה עם מטופלים שהצליחו לשפר את כושר ראייתם.

תוספי תזונה, ויטמינים, מינרלים, מועילים כדי לקדם את שיפור הראייה. בהתאמה אישית לכל מטופל בהתאם למצבו הבריאותי; רכיבים תזונתיים, יסייעו לחיזוק ולתמיכה בכושר הראייה.

הסרת לחצים וחשיבה חיובית יסייעו בקידום הראייה. טיפול מסוג זה, מומלץ לכל אדם ויכול לסייע בכל תחומי החיים.

שיפורים בראייה ידרשו יותר ידע שיאפשר התקדמות ראויה.

כשמטופלים עוקבים אחר הוראות המטפל ולא מבזבזים זמן בדיון, או בביצוע תיאוריות משל עצמם, הם יכולים לשפר את הראייה שלהם בצורה מהירה יותר, בגישה טובה יותר; בפתיחות אופקים ללא רעיונות שגויים.
logo בניית אתרים