בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

מבוא 

 

אחת התקוות הגדולות של האנושות, זו המיוחסת להשגת שיפור הראייה, מהווה אתגר במציאת פתרון הולם לבעיות הראייה המחריפות, וזו נעשית בחיפוש שיטות יעילות בהתמודדות עם ליקויי הראייה בדרך הטובה ביותר. התוצאה בשיטה הטבעית אכן מעודדת ויכולה להתפתח במהלך השנים.

חשוב לציין כי מערכת היחסים הקרובה התקינה של המוח לבין העין, תאפשר את הראייה הברורה ללא שגיאות שבירה, בהתמקדות התקינה ההכרחית. מערכת הכרחית זו, נחוצה כדי לפרש את האובייקטים הנצפים כפי שהם במציאות. לכן, ראייה מושלמת ניתנת להשגה רק עם תיאום מלא בפעילות של המוח והעיניים בצורה הראויה. מכאן, ניתן להסיק, כי מצבי לחץ, צריכים להעלם. כשהלחץ נפסק, גם הפרשנות של התמונה על הרשתית היא תקינה ולכן היא תאפשר את הראייה התקינה.

 
כדי לשפר את בריאות העיניים בדרך הטבעית, יש לקחת את הצעד הראשון בהבנה שאפשר לחזק את שרירי העיניים באמצעות טכניקות ותרגילים ייחודיים המסייעים לשיפור תהליך הראייה בשיטת יואל לוי. 

התוצאה המתקבלת היא בהרגשת שחרור לחצים וזו מסייעת למערכת הראייה לראות טוב יותר כמו גם להורדת מספרים בעוצמת התשבורת בעדשות. זה נכון. עם תהליך פרטני ייחודי לכל מטופל לפי מצבו, ניתן גם להוריד את עוצמת התשבורת בעדשה לחלוטין, הכוונה: לראות ראייה תקינה 6/6.

השיטה הטבעית למימוש החזרת הראייה וחיזוקה מיועדת לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת נמוכה במספרים נמוכים, כמו גם לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת גבוהה במספרים גבוהים. 
 
השיטה מטפלת גם בליקויים שהתרחשו לאחר ניתוחים לשיפור הראייה שלא הצליחו ולכך הראייה נחלשה והידרדרה.

השיטה מיועדת לאותם אנשים שסובלים מליקויים בראייה. לפרטים: ליחצו על קישור זה - מצבים בהם התרגולים בשיטה הטבעית עשויים לשפר את הראייה.
 
למעשה, אותם מטופלים יכולים להבחין בשיפור משמעותי כבר בפגישה הראשונה ובזמן קצר להבחין בתוצאות מיידיות.

הדרכה נכונה תעזור לראייה לראות טוב יותר. תוכלו להסתייע בקבלת אהדה מאותם מטופלים שעברו בהצלחה מרובה את התהליך הייחודי בשיטה הטבעית ולקבל סוג של המלצות חיוניות עבורכם. יש משובים והמלצות באתר. ראה פירוט...

ראייה היא אחד החושים החשובים בבני אדם וזו טרגדיה להפסיד אותה. מאמצים על שרירי העיניים יפחיתו את כושרה של הראייה כמו גם ליקויים כגון: זוקן ראייה, ניוון שרירי העיניים, ברקית (גלאוקומה), ירוד (קטרקט)...  אם נתעלם מבעיות אלו, הם ידרשו טיפולים רפואיים יקרים שחלקם אולי לא יוכלו לשחזר את הראייה שלך באופן מלא או שיכריחו אותך להשתמש במשקפיים ובעדשות מגע. עם זאת, במקום לחכות ולאבד את הראייה שלך לגמרי, יש דרכים טבעיות פשוטות, מעשיות ויעילות כדי לשפר את הראייה באופן טבעי. עכשיו אתה יודע איך לשפר את הראייה באופן טבעי, לפחות בחלק מהדרכים. עם זאת, עם כל הדרכים החשובות שנדונו לעיל, יהיה באמת קל לעזור לך לשמור על הראייה שלך במיטבה.

רשת האינטרנטרשת האינטרנט מציגה מידע עבור נושאים שונים. חיפוש מהיר יכול להביא אתכם לאתרים שתורמים לתחום בבריאות העיניים. אולם, לעיתים, המון חומר ומידע שאינו רלוונטי, אינו נכון או שאינו מוסבר נכון, עלול להוביל אתכם לבלבול כמו גם להשקעת המון זמן בחיפוש החומר הרלוונטי עבורכם ובסינונו. לכן, הקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, יתרום ויסייע לשיפור בריאות העיניים, בצורה זו, לא תצטרכו להשקיע המון  זמן בחיפוש החומר הרלוונטי עבורכם ובסינונו.

הבנה טובה של לימוד הקורס, תסייע ללמוד בדרך היעילה והקצרה. היבט זה מיוחס לזיכרון. בצורה זו, לא תצטרכו להכניס למוח נתונים יבשים ומשעממים.

המחשת הנלמד בקורס, תועבר גם בתרגילים שונים ובטכניקות שונות וכל זה כדי לקדם את הישג שיפור הראייה. שיפור רמת ההבנה והידע שלכם בתחום הראייה, יתרום להבנה מעמיקה יותר.

למה לבחור בנו?- בשיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, אנו מעניקים שירות אישי ומקצועי המותאם בדיוק לצרכים של כל לקוח, מטופל, בשימת דגש על שירותי ייעוץ וליווי כמו גם ברכישה של מוצרים טבעיים.

- אנו פועלים בגישת התאמה אישית בשירות שלנו למטופל, לפי צרכי הלקוח, כך שבין אם אתם מטופלים עם מספר נמוך בעדשת המשקפיים או מטופלים עם מספר גבוה בעדשת המשקפיים, או שהתגלתה אצלכם מחלה בעין: גלאוקומה, קטרקט, ניוון שרירי העין ... תוכלו למצוא אצלנו את הפתרון המתאים עבורכם.

- בין אם אתם זקוקים לשירותי ידע מקצועי בתחום התזונה הטבעית, הטמעת הרגלים בריאים או ניהול סדר ביום מבחינת תרגול מתקדם באמצעות טכניקות ראויות, תוכלו לקבל אותם במחירים הוגנים ותחרותיים. אנו עושים הרבה כדי לתת את הדגש שלנו לרמת שירות גבוהה וליחס אישי לכל לקוח, מטופל. אנו דואגים לעבוד עם מוצרים איכותיים ולבצע סקר מחירים, כמו גם להשתפר בהתמדה בתחום.

- הניסיון הרב שלנו במתן טיפול בליקויי הראייה ובמחלות עיניים בשיטה הטבעית, מציב סטנדרט ורף גבוה בכל הקשור בתחום שירותי הרפואה הטבעית. אנו סבורים ובטוחים כי לקוח, מטופל שמצליח הוא לקוח שיכול להועיל לכלל הציבור, יכול להמליץ עלינו למי שמכיר ובכך להעצים את התפתחות השיטה הטבעית. אנו לשירותכם.

- השיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, יכולה לספק עבורכם את השירות האישי וההבנה העמוקה של הצרכים העכשוויים וההסתכלות על הצרכים העתידיים שלכם בתחום הרפואה הטבעית.

היסודות לשיפור הראייה 

1. משקפיים, עדשות מגע, אינם מהווים תועלת רצויה ועלולים לגרום להחרפה בראייה.

2. ניתוחים לשיפור הראייה צריכים להיות מוצא אחרון, לאחר ניסוי בטיפולים טבעיים שאינם פולשניים.

3. ממצאים מצביעים כי ישנם סיכונים בניתוחי הלייזר בעיניים.

4. חומרים כימיים בהרכב מסוים בתרופות לא טבעיות, עלולים לגרום להחרפה בראייה.

5. המרשם הטוב ביותר בשיטה הטבעית לראייה משופרת מתקבל בצורה זו של הבנת הנלמד בקורס.

6. טיפולים טבעיים פשוטים, שאינם פולשניים, יכולים להעיר את תאי הרשתית בתפקוד ולשפר את הראייה.

7. חריגות וליקויים בראייה, העלולים להוביל לבעיות עיניים רבות, ניתן לתקן על ידי טיפול טבעי ללא תופעות לוואי.

8. הרגלים בריאים ואורח חיים בריא מהווים תועלת לשיפור הראייה.

9. השילוב הטוב ביותר בטיפול העין מתבסס גם בשיפור רווחת גופו של האדם.

10. תזונה ראויה בכמות המתאימה ושתיית מים בצורה מספקת, יכולות לעזור לשפר את הראייה.

11. תוספי תזונה ומוצרים טבעיים, יכולים לסייע לשיפור הראייה.

12. המוצרים המומלצים שנבחרו בקפידה כדי לקדם את הראייה, הינם ממקורות איכותיים, המבוססים על זמינות ביולוגית של חומרים ברמה גבוהה ביותר, איכות ייצור ויעילות בהגנה על הראייה לבעיה הספציפית של המטופל. 

שינוי ההתמקדות למרחקים קרובים ורחוקים

 ראייה היא התפתחות של למידה מתמדת שמכילה את היכולת לקבל את המידע הראייתי, לעבדו במוח ולתת לו משמעות בפירוש כראוי. עדשת העין מתמקדת בחפצים הנצפים באמצעות השרירים העדינים המקיפים את העין.

במשך השנים עם ההתבגרות, עדשת העין מאבדת את גמישותה, נעשית קשוחה ולכך לא יכולה להתמקד בקלות ובבהירות בחפצים הנצפים.

כאשר אנו משתמשים לרעה בעינינו, אנו מאמצים את עינינו. מאמץ זה גורם למתח ועלול לגרום לליקויים בראייה ולכך שינוי ההתמקדות של העיניים, לא יימצא בשימוש בצורה נכונה.

יכולת שינוי ההתמקדות בעיניים בקלות ובמהירות, מאפשרת ראייה נוחה וברורה של אובייקטים בטווחים שונים.

בזמן הקריאה, העיניים צריכות להיות מכוונות על המטרה. אם העיניים לא יביטו למטרה על אובייקט מסוים, מאמץ יופעל על העיניים. ככל שהמאמץ בקריאה גדול יותר, הבנת הנקרא תימצא נמוכה יותר. כשהעיניים מסתכלות מחוץ למטרה, יכולת ההתמקדות קשה יותר. במצב זה, נגרם חוסר ריכוז והסחות דעת ופעמים וגם ראייה כפולה עלולה להיווצר.

פעולת הקריאה מקרוב עלולה במצב לא ראוי זה, לגרום לעין  לקרוא בצורה איטית, להחמיץ אותיות ומילים ולקרוא עם טעויות. גם תפיסת הצורה של האובייקט תתפרש בטעות, מה שמצביע על חוסר הסתגלות להבחין בין צורות שונות של האובייקטים.

בעיות קואורדינציה ראייתית  עלולות לגרום למצבים בהם עין אחת אינה מתפקדת כראוי ולכך עין זו לא רואה היטב בבהירות. ישנם מצבים בהם האובייקטים נראים קטנים יותר ממה שהם באמת וכדי לראות אובייקטים אלה כראוי, ישנם אנשים שמקרבים את האובייקטים לעיניים ובכל זאת הם מרגישים טשטוש בעיניים מביצוע פעולה זאת.

רצף תפיסתי של האובייקטים, כמו אותיות שנקראות בקריאה, יכול להיות משופר בביצועים נכונים בקריאה ובטכניקות ראויות, כמו גם תרגילי עיניים יסייעו לשפר את ההתמקדות, בצורה מדויקת ומהירה.
 
נמצא בהרגשה שהעיניים שלך מטושטשות?


האם כשאתה מסתכל על מחשב, על מסך פלאפון, על אובייקטים הנצפים ממרחק קרוב ורחוק, אתה נמצא בהרגשה שהעיניים שלך מטושטשות? 
העיניים שלנו מתוכננות לפעול בצורה תקינה במרחקים: קרובים ורחוקים; כדי לזהות אובייקטים בקרבת מקום. עם זאת, הדרישות החינוכיות, התעסוקתיות, כמו גם החברתיות נכון לימים אלה בתקופה בחברה המודרנית, משפיעות על הראייה באופן משמעותי. 

רופאי עיניים רבים מייעצים במקרים אלה – משקפיים, עדשות מגע. למעשה, אמצעים אלה מייצרים שגיאת השתברות, הודות לקביעת העדשות. זה לא נחוץ. אמצעים אלה אינם בריאים לבריאות העיניים ואינם פותרים את הבעיה העיקרית.

ובכן, מה אפשר לעשות?

כדי להתמקד בראייה למרחק מסוים, העיניים צריכות להסתגל למרחק קרוב וגם למרחק רחוק וכל זאת ממש במהירות ולכן יש צורך שהעיניים יתפקדו בהרגלים בריאים וכן יש צורך שהתזונה תהיה בריאה יותר, כדי שהעיניים יתפקדו ביעילות נחוצה.

אם נאמר לך שראייתך לא יכולה להשתפר, אם אתה סובל מליקויים וממחלות בעיניים ורופאים אומרים לך שאין תקווה – אל ייאוש! יש  באפשרותך להירשם לקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת
יואל לוי וללמוד טכניקות ראויות לחיזוק הראייה. 

בדיוק כפי שאימון גופני מגביר את המהירות, את הכוח ואת זריזות הגוף; פעילות גופנית לעיניים שלך, יכולה לעשות את אותו הדבר. העיניים הן ממערכת הגוף שלנו והן אחראיות לאחוזים גבוהים מכלל הלמידה, בשיפור הביצועים החזותיים למרחקים שונים. הרגלים בריאים, יאפשרו לעיניים שלך, לבצע בנוחות רבה יותר את פעילותן, תוך שמירה על ראייתך. אתה תראה את ההבדל! 

לראות בבירור משקפי הקריאה מעצבנים אתכם? מודאגים מהראייה שלכם שמידרדרת? אתם תהיו מופתעים כאשר תגלו שיש דרכים שונות בדרך הטבעית לשיפור הראייה שיאפשרו לכם לקרוא ממרחקים קרובים ולהסתכל על אובייקטים מרוחקים ללא צורך במשקפיים, עדשות מגע או ניתוחים! תוכלו לקרוא לזה: "קסם", "לא יאומן", "מדהים", "מרגש!..."

יואל לוי מצא כי השיטה הטבעית לשיפור הראייה אכן מסייעת. זה ממש נכון! "המטופלים שלי שיפרו את ראייתם הקרובה ולכן נמנעו ממשקפי הקריאה וגם שיפרו את ראייתם הרחוקה ונכחו בשיפור", אומר יואל לוי. כמעט כל רופא עיניים יגיד לך שאין תרופה לזוקן ראייה (אובדן הראייה הקרובה ככל שאנו מתבגרים) מלבד עדשות מתקנות או ניתוחים. מדענים החוקרים את ההזדקנות של העיניים, יכולים לדווח בפירוט רב מה שהעיניים האלה, במצב שלהן, בגיל הנוכחי של אותו מטופל, לא יכולות לעשות יותר. אולם, יואל לוי רצה לדעת: מה עיניים חלשות יכולות לעשות, כדי להשיג שיפור במצבן. יואל לוי קיבל תשובה!

העיניים שלך מגיבות לפעילות גופנית, לתזונה ולהרפיה, כמו כל חלק אחר של הגוף שלך. במשך היום, תצטרך להקדיש רק כמה דקות כדי לשמור על עיניים בריאות ולראות למרחקים שונים, בצורה היעילה והפשוטה. אימוני עיניים כמו גם שיטות הרפיה יסייעו לתהליך. תנועות הגוף המאופיינות בתנועה, הכרחיות ומסייעות לשחרור הגוף ולמצב מרומם.

בצורה זו ניתן להבחין כי הושגו שיפורים בהיבט הגופני כמו גם בהיבט הנפשי. הקלה זו תסייע ותהווה תמריץ להתקדמות ראויה. כמובן שעוד תוצאות טובות יתקבלו בהטבה מרובה של מחזור הדם בתנועות המסייעות לתהליך שיפור הראייה ואלו נלמדות בקורס לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי.

להיות בפוקוס  
באפשרותך לרכוש מיומנות ראויה והרגלים חשובים שיסייעו לך לשפר את הראייה באופן טבעי, בצורה היעילה ביותר כשאתה מתרגל את השיטות הנכונות ואת התרגולים המיוחדים בשבילך, לסוג הבעיה אצלך בכל זמן שתרצה.

תאר לעצמך שאתה יכול לשפר את תפקוד העיניים שלך בדרך הטבעית, נכון שזה נפלא?! לכן, אם גילית שיש לך בעיות ראייה, תוכל להוכיח לעצמך את היתרון בשיטה הטבעית שתוכל לראות טוב יותר לכל חייך ללא משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים.

הרפואה המקומית בשיטה הקונבנציונאלית בשנים האחרונות, הרפואה המקומית בשיטה הקונבנציונאלית אינה מייחסת חשיבות ערכית גדולה ואינה מתעניינת בטיפולים, ברוב המקרים, הקשורים לרפואה אלטרנטיבית, זו המיוחסת לשיטה הטבעית.

בתחום של רפואת עיניים בשיטות טבעיות, האהדה היא מעטה יחסית, ואלה שיודעים, למרבה הצער, לא תמיד נותנים את המידע הרצוי. לכן, כל מידע חדש בתחום, הוא עם תקווה גדולה. רופאי עיניים ואופטומטריסטים מאמינים שלא ניתן לשקם את הראייה וכי ליקויים בראייה אינם יכולים להירפא.

לשיטת אותם גופים מסחריים בשיטה הקונבנציונאלית, הטיפול במחלות מסוימות, נחשב חשוך מרפא, לכן, לעיתים קרובות ניתן לשמוע זאת מהם בתשובה שלילית, כי ליקויי הראייה אינם יכולים להשתפר בשיטה הטבעית. כאשר הם מתבקשים להסביר מה גרם להערכה כזאת, אתה יכול לשמוע את טענתם בביטויים כמו: "מחלות אלו, הינן חשוכות מרפא". "לא ניתן להשיג ראייה ברורה ללא השימוש במשקפיים ובעדשות המגע..." . 

היתרונות של הניתוח לא כוללים את הגישה המוחלטת שלא תצטרכו להרכיב משקפיים שוב ולהשתמש בעדשות מגע. ועכשיו להסבר: רק אתם תוכלו להחליט אם זו הנאה מספיקה שתאפשר לכם לראות בצורה בה קיוותם לראות. מה שנחשב להצלחת הטיפול בניתוחי עיניים, לא בהכרח אומר שאתם תוכלו להיפטר מהמשקפיים ומעדשות המגע למשך החיים, בהתבגרות, זו המתפרשת בכמה מובנים.

שיפור ראייה ללא ניתוח - בשיטת יואל לוי

יש קשר בין תפקוד העיניים לבין פעילות מרכז הראייה במוח. בניגוד לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, השיטה הטבעית מבוססת על טיפולים שאינם פולשניים, הכוללים סדרת תרגילים וטכניקות. התוצאה המתקבלת היא בהגברת הפעילות העצבית של התאים במרכז הראייה במוח, ובעקבותיה; שיפור ניכר באיכות הראייה ובחדותה. שיפור ראייה ללא ניתוח בשיטת יואל לוי, מוביל להחלמת העיניים.
 
התערבות כירורגית, מעוררת חששות. התערבות זו, נמצאת בפלישה לגוף וגם בתקופת ההחלמה זה ממש לא פשוט כתוצאה מתופעות לוואי ומסיכונים. 

משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים הם פתרונות בשיטה הקונבנציונאלית.


יש לזכור כי אמצעים אלה אינם פתרונות מושלמים בבירור. יש גם סיכונים.

ישנם אנשים שסובלים מראיית הילות  מסביב, סינוורים, עיניים יבשות...

http://lasikcomplications.com/links.htm

https://www.youtube.com/watch?v=lXzqwzQo0Oc


התמחות רפואית 


  

יש לזכור שהתמחות רפואית היא מעלה גבוהה, דרכה ניתן לתת מזור לאנשים; לכן, על המטפל להיות מוכשר בתחום בו הוא עוסק. סוג של תחרות כלשהיא, המאפשרת טיפול מוצלח יותר - ניתן כאופציה על מנת להגדיל את הסיכויים בריפוי.

יש לזכור שההצלחה בעולם המעשי נמדדת גם כן ביכולות ובידע בשטחים נוספים ולא רק ב"ידע" שאינו נותן פתרונות מועילים. בהקשר לבעיות ולמחלות בעיניים, ישנו חוסר ידע על דרכים מועילות בריפוי ובשיפור. קיימת תפיסה מוטעה, כי ליקויים ומחלות בעיניים הם חשוכי מרפא.
 
כאשר מתעוררת בעיית ראייה כזו או אחרת אנו הולכים לרופא העיניים. גישת הרופא היא בהתאמת משקפיים, עדשות מגע.
 
נסו להיזכר – האם נתקלתם פעם באדם אשר שיחזר את חדות הראייה על ידי הרכבת משקפיים, עדשות מגע? אין ספק שאמצעים אלה, עוזרים לראות טוב יותר, אך אינם פותרים את הבעיה מהשורש ואינם משפרים את הראייה. ברוב המקרים, אמצעים אלה, מחריפים את הבעיה. העדשות יוחלפו למספרים גבוהים יותר עם הזמן וגם עלולות להתפתח לקויות בראייה. העדשות, מיספרן ילך ויגדל וכושרה של הראייה תופחת. אמצעים אלה, נותנים לעיניים אישור להמשיך ולראות באופן בלתי נכון. אמצעים אלה הינם "קביים אופטיים" שאינם מציעים שום הקלה למטרד העין.

בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית, השיטה הטבעית לא מהווה סיכון בנטילת תרופות העלולות לגרום להחרפת הליקויים וכן לא מהווה סיכון באמצעות מכשור רפואי חודרני. 

השיטה היעילה, זו הטבעית, טוענת כי יש תקווה!

שיפור בריאות העיניים בדרך הטבעית כדי לשפר את בריאות העיניים בדרך הטבעית, יש לקחת את הצעד הראשון בהבנה שאפשר לחזק את שרירי העיניים באמצעות טכניקות חשובות ותרגילים ייחודיים המסייעים לשיפור תהליך הראייה בשיטת יואל לוי.

התוצאה המתקבלת היא בהרגשת שחרור לחצים וזו מסייעת למערכת הראייה לראות טוב יותר כמו גם להורדת מספרים בעוצמת התשבורת בעדשות. זה נכון. עם תהליך פרטני ייחודי לכל מטופל לפי מצבו, ניתן גם להוריד את עוצמת התשבורת בעדשות לחלוטין, הכוונה: השגת ראייה תקינה 6/6.

השיטה הטבעית למימוש החזרת הראייה וחיזוקה מיועדת לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת נמוכה במספרים נמוכים, כמו גם לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת גבוהה במספרים גבוהים. השיטה מטפלת גם בליקויים שהתרחשו לאחר ניתוחים לשיפור הראייה שלא הצליחו ולכך הראייה נחלשה והידרדרה.

השיטה מיועדת לאותם אנשים שסובלים מליקויים בראייה. יש מטופלים שיכולים להבחין בשיפור משמעותי כבר בפגישה הראשונה ובזמן קצר להבחין בתוצאות מהירות.  הדרכה נכונה תעזור לראייה לראות טוב יותר. תוכלו להסתייע בקבלת אהדה מאותם מטופלים שעברו בהצלחה מרובה את התהליך הייחודי בשיטה הטבעית ולקבל סוג של המלצות חיוניות עבורכם.

הבנת החומר הנלמד יכולה להוביל אתכם להתקדמות שתורמת לתחום בבריאות העיניים. מידע רלוונטי שמוסבר נכון; יוביל אתכם לשיפור מתמיד. לכן, הקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, יתרום ויסייע לשיפור בריאות העיניים. בצורה זו, לא תצטרכו להשקיע המון זמן בחיפוש החומר הרלוונטי עבורכם ובסינונו.

הבנה טובה של לימוד הקורס, תסייע ללמוד בדרך היעילה והקצרה. היבט זה מיוחס לזיכרון. בצורה זו, לא תצטרכו להכניס למוח נתונים יבשים ומשעממים.

המחשת הנלמד בקורס, תועבר גם בתרגילים שונים ובטכניקות שונות וכל זה כדי לקדם את הישג שיפור הראייה. שיפור רמת ההבנה והידע שלכם בתחום הראייה, יתרום להבנה מעמיקה יותר.


יואל לוי, מייצג דוגמא אמיתית וטוען כי ראייה לקויה יכולה להשתפר גם כאשר מדובר במחלות קשות וכרוניות. אינכם צריכים לאבד תקווה אלא הניחו את הטיפול הטבעי במרכז, בהבנה כי הראייה אכן יכולה להשתפר. תוכלו להצטרף לקורס בשיטה הטבעית, לנסות ולגלות כי יש אופציות והזדמנויות טובות בדרך לשיקום הראוי עבורכם. יש לקחת אחריות על בריאותנו ולהבין שגם העיניים שלנו זקוקות לטיפול הולם בדרך לשיקום, בדרך הטבעית! 

 
יש לציין כי השיטה הטבעית לראייה ברורה מופנית בעיקר למי שסובלים מסוג כלשהו של שגיאות שבירה - קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה, זוקן ראייה, פזילה... . על ידי שיפור הפרשנות של התמונה על הרשתית, ניתן להשיג יתרון באמצעות השיטה הטבעית על טיפולים אחרים. שיפור זה, באמצעות השיטה הטבעית, מתבטא בהעלאת חדות הראייה במצבים כאלה.

בשיטה הטבעית לשיפור הראייה, אפשר להאט, לעצור ולשפר את ליקויי הראייה וגם את המחלות בעיניים. ראשית, עלינו לדעת שיש בטבע ובגוף, מקור רב עוצמה לריפוי ויש צורך בשינוי האמונה והגישה כמו גם התמדה בגישות חיוביות, למרות כל אותן התחזיות הרפואיות. גישת הטיפול בשיטה הטבעית משלבת טכניקות יעילות לשיפור הראייה, תרגילי עיניים לחיזוק שרירי העיניים, תרגילים גופניים המסייעים לרווחת הגוף ולשיפור הראייה...

גישה אפקטיבית זו נועדה לסייע למטופלים בשיפור תפקוד הראייה, כמו גם בתחומי החיים והבריאות. המטרה החשובה היא לסייע לאותם הסובלים מליקויים וממחלות עיניים, שעולמם מאיים להחשיך, באמצעות פתרונות של הרפואה הטבעית.
   
השיטה הטבעית לראייה ברורה דוגלת במטרה כי התאמנות לראייה ברורה יותר נדרשת כדי לשפר את הראייה. הרגלים ראויים הם חיוניים, כדי להמשיך לראות בצורה משופרת. יש לציין כי גם אימון יחסי קצר, אכן יכול לסייע עבור העיניים. בצורה זו, ניתן לבנות ולגבש קשרים חיוביים טובים יותר עם הסביבה לאורך כל היום. חיוניות נחוצה בשמירה על הרגלים ראויים שתורמים לחיזוק, מאפשרת לנו להסתכל על הסביבה באופן של התחשבות רצויה.

כל זאת נכתב למען תדעו שאינכם חסרי אונים. יש דברים שאתם יכולים כבר עכשיו לעשות, לשנות את תפיסת הגישה שהכרתם עד עתה, לשאול שאלות ולהבין, לקחת אחריות על העיניים שלכם ולראות בצורה משופרת! אתם מוזמנים להגיע לקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית! בהצלחה!

הערה חשובה: שימרו על העיניים בצורה איכותית ורגועה והימנעו מהטעות הלא רצויה של הידרדרות הראייה. קבלו החלטה מושכלת והחלטית. הירשמו לקורס בשיטה הטבעית!
logo בניית אתרים