בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

היסודות לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי

1. משקפיים, עדשות מגע, אינם מהווים תועלת רצויה ועלולים לגרום להחרפה בראייה.

 

2. ניתוחים לשיפור הראייה צריכים להיות מוצא אחרון, לאחר ניסוי בטיפולים טבעיים שאינם פולשניים.

 

3. ממצאים מצביעים כי ישנם סיכונים בניתוחי הלייזר בעיניים.

 

4. חומרים כימיים בהרכב מסוים בתרופות לא טבעיות, עלולים לגרום להחרפה בראייה.

 

5. המרשם הטוב ביותר בשיטה הטבעית לראייה משופרת מתקבל בצורה זו של הבנת הנלמד בקורס.

 

6. טיפולים טבעיים פשוטים, שאינם פולשניים, יכולים להעיר את תאי הרשתית בתפקוד ולשפר את הראייה.

 

7. חריגות וליקויים בראייה, העלולים להוביל לבעיות עיניים רבות, ניתן לתקן על ידי טיפול טבעי ללא תופעות לוואי.

 

8. הרגלים בריאים ואורח חיים בריא מהווים תועלת לשיפור הראייה.

 

9. השילוב הטוב ביותר בטיפול העין מתבסס גם בשיפור רווחת גופו של האדם.

 

10. תזונה ראויה בכמות המתאימה ושתיית מים בצורה מספקת, יכולות לעזור לשפר את הראייה.

11. תוספי תזונה ומוצרים טבעיים, יכולים לסייע לשיפור הראייה.

 

12. המוצרים המומלצים שנבחרו בקפידה כדי לקדם את הראייה, הינם ממקורות איכותיים, המבוססים על זמינות ביולוגית של חומרים ברמה גבוהה ביותר, איכות ייצור ויעילות בהגנה על הראייה לבעיה הספציפית של המטופל. 

 

יתרונות השיטה הטבעית בשיטת יואל לוי - מאמן טיפולי לראייה משופרת


– לקוחות מרוצים מממשים הצלחה. ההצלחה שלך תורמת להצלחה שלנו! הבריאות המשופרת שלך היא המטרה שלנו.


מקצועיות בשיפור הראייה בדרך הטבעית.


– ההצלחה אצלנו היא גדולה ומשמעותית. יתרונות ההצלחה אצלנו, על שיטות אחרות, הם מוכחים!

 

– ידע, ניסיון, כישורים והמלצות ממטופלים, הם הקובעים כי שיפור הראייה יכול להתרחש בצורה המהירה והבטוחה ביותר!

 

יואל לוי, יודע לקרוא את השוק, מבין את הזקוקים לסיוע, שומע את הזקוקים לסיוע, מטפל בשיטה הטבעית, מפתח שיטות יעילות לשיפור הראייה ותורם בסיוע לזקוקים לרפואה בתחום רפואת העיניים.

 

התייעלות – יואל לוי ממשיך בפיתוחים טבעיים ובטכניקות ראויות, ממשיך לקרוא את המפה הכללית בתחום הרפואה ומעודכן בדרכים המסייעות לשיפור הראייה.

 

תהליך הבדיקה והתאמת הסיטואציה – יואל לוי ממשיך בתהליך הבדיקה לאורך כל הדרך אם הטיפול מתאים לדורש סיוע בתחום שיפור הראייה בדרך הטבעית גם מבחינת מחיר. התאמת הסיטואציה למטופל – בהתאם למצב הראייה של המטופל.

 

התרחבות – יש ביקוש לדרך הטבעית. מתקשרים אליי ומבקשים שאמשיך לעזור.

 

מיתון – הסקטור הציבורי ברפואת עיניים בשיטה הקונבנציונאלית, הוא יותר שרירותי, מונופוליסטי וריכוזי. הוא מעלה מחירים בלי להתייחס לכלום. בשנים האחרונות השאירו פחות כסף לצרכן בידיים ולכן, מה לעשות והיאך אפשר לפתור בעיה זו? לכן, לדעתי, הסקטור הציבורי ברפואת עיניים בשיטה הקונבנציונאלית, לא מבין את זה. לא רק שהוא לא עוזר להניע את המשק ואת אורח החיים בצורה ראויה, בדרך הטבעית, ללא תופעות לוואי, אלא לפעמים נוצרים ליקויים וזו הבעיה!

 

המלצות – אותם המעוניינים יוכלו לקבל המלצות.

 

מודל לחיקוי  למידה בחינוך ראוי ופיתוח משאבים המסייעים לשיפור הראייה בדרך הטבעית.


תכונה לקידום – העלאת כושר הראייה בדרך הטבעית בכל המישורים היעילים הראויים.

 

יש צורך לשרת את הזקוקים לסיוע, להיטיב ולמצוא דרכים שיסייעו לראייה בדרך הנכונה והיעילה ככל שניתן.

 
שילוב טכניקות מועילות ביותר לראייה משופרת בדרך הטבעית ללא משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים  


לעיתים, אנו נלחצים, מתבלבלים ומתחילים לאבד את כושר הראייה בחדות. ככל שהגיל מתקדם, הראייה פוחתת וזאת לפי ממצאים סטטיסטיים המוכיחים זאת. יש כל כך הרבה אנשים שבהירות ראייתם והסתגלות העיניים שלהם לתנאים שונים בסביבה נפגעו והם מרגישים טשטוש בראייה. כתוצאה מכך, המתח שלהם גובר ולכן הם אינם משוחררים. לחץ זה מתפרש כתוצאה מהרגלים לא ראויים. מטופלים מגיעים אליי עם ליקויים בראייתם מתוך תקווה שבעיות אלו יפתרו בצורה הנכונה בשיטה הטבעית וללא תופעות לוואי.

 

הפרעות בהשתברות העין, יכולות להבריא בשיטות יעילות בתיקון פעולת שרירי העין. בשימוש תקין של מנגנון הראייה, ניתן לסייע לאנשים לשפר את ראייתם ולאפשר להם לבנות ולגבש קשרים חיוביים טובים יותר עם הסביבה לאורך כל היום. למעשה, כשהראייה נמצאת בתיקונה, אין צורך הכרחי להרכיב משקפיים, עדשות מגע ואין צורך הכרחי בניתוחים.

עם התמדה, נחישות וסבלנות, בשילוב טכניקות נחוצות, ניתן לסייע  לכושרה של הראייה. השיטה הטבעית לראייה ברורה דוגלת במטרה כי הרגלים ראויים בחיי היום יום, נחוצים כדי לראות בצורה משופרת.  בצורה זו, ניתן להבחין כי יש שיפור בהתקדמות גדולה יותר. שיפור זה חיוני כדי לשפר את מצב העיניים.

 

טיפול טבעי בהידרדרות  ליקויי הראייה


כדי לשפר את מצב העיניים, לעצור את הידרדרות הראייה ולהפחית לחצים, בשיטה הטבעית לשיפור הראייה, ניתן להתקדם בצורה ראויה ולמזער עד תיקון מושלם את ליקויי הראייה ואת המחלות בעיניים. 


אם לא מתרגלים את השיטה, בד"כ אנשים פונים להרכבת משקפיים, עדשות מגע, לזמן ארוך. גורם זה, הרבה פעמים גורם להידרדרות הראייה, כתוצאה,  מהרגלים לא נכונים, התאמצות העיניים, חוסר מיקוד, ליקויים בעיניים ומחלות עיניים במשך השנים.

 

אותם אנשים המבקשים בריאות משופרת באיכות החיים ומעוניינים ללמוד דרך טבעית כדי לשפר את הראייה שלהם ולהימנע מבעיות ראייה מקרוב ומרחוק, יכולים להרגיש כי יש התקדמות בשיפור הראייה.

 

השיטה הטבעית לשיפור הראייה מתאימה למבוגרים עם בעיות ראייה מקרוב ומרחוק. ככל שהגיל מתקדם, שרירי העיניים נחלשים. כתוצאה, גם האקומודציה נחלשת ויש קושי לקרוא מקרוב. גורם זה מפריע לעיניים ונוצר מצב של טשטוש בראייה. העיניים מתאמצות ופעמים מתפתחת התופעה של יובש בעיניים.


יתרונות בשימוש השיטה הטבעית לשיפור הראייה

- טיפול טבעי בשורש הליקויים והמחלות בעיניים. 

-  העלאת חדות הראייה כדי להשיג ראייה תקינה 6/6.

- לראות, לצפות,  לקרוא ספרים, ליהנות מהחיים בבהירות מושלמת.

- מניעת הידרדרות הליקויים והמחלות בעיניים.

- סיוע בפתרונות מוצלחים לליקויים בראייה ולמחלות בעיניים גם אחרי ניתוחים.

- טכניקות מהירות שיסייעו לך בשיפור הראייה שיפתיעו גם את רופא העיניים שלך.

- חסכון בעלויות משקפיים, עדשות מגע והחלפתם כל תקופה. 

- חסכון בעלויות ניתוחים.

- להרגיש צעיר/ה יותר בגישה חיובית בצעד הנכון.

- התמודדות עם הרגלים לא ראויים.

- בניית תכנית אישית מפורטת בטכניקות שיסייעו לשיפור הראייה שלך. 

- קבלת ידע על תרופות טבעיות כדי לשפר את הראייה. 

- להימנע מטעויות באבחנות, מגורמים שאינם תורמים לך הרבה. 

- להוכיח לעצמך שמגיע לך להשיג ראייה ברורה ומשופרת.

- להיות הוכחה לאחרים שלא האמינו בדרכך.

- לשאוף קדימה ולהשתפר בהתמדה בשיפור הראייה.שיטת יואל לוי מיועדת למצבים


שיטת יואל לוי מתאימה לטיפול בליקויים אופטיים ובמצבים הבאים: קוצר ראייה, רוחק ראייה, מספרים נמוכים, מספרים גבוהים,  קרניות דקות,  צילינדר, מרכיבי משקפיים מולטי-פוקליים, בעיות מיקוד, פזילה, עין עצלה, או למי שעבר ניתוחי לייזר.


כמו כן, יש מצבים בהם התרגולים בשיטה הטבעית עשויים לשפר את הראייה. ראו קישור מצבים בהם התרגולים בשיטה הטבעית עשויים לשפר את הראייה

בעיות בראייה ייתכן שאכן התרחשו במשך זמן מה, אבל הבעיות לא היו חמורות מספיק כדי להיות מורגשות. כשהלחץ פועל על העיניים ככל שמתבגרים, בעיות הראייה שלא היו מורגשות לפני, מתחילות להחמיר.

 

ישנם אנשים המתעלמים מבריאות העיניים עד שלבסוף הם סובלים. הם לוקחים את זה כמובן מאליו. אם הם יוכלו להיזכר, בדיוק איך ולמה בעיות בעיניים התרחשו אצלם, זה יוביל אותם למסקנה, כי חוסר תשומת לב ורפיון, גרמו להידרדרות ראייתם. בעיות בראייה אצל אנשים, דוגמת, מיקוד עיניים בצורה לא אחידה ותואמת, מחלישה את הראייה ולכך נגרם חוסר בהירות. גורם זה עלול לגרום לבעיות בקריאה. כשבעיות הראייה מתחילות להחמיר, אותם אנשים מתחילים לחוות יותר קשיים.

 

בנוסף, הגודל של הדפסת הטקסט הופך להיות קטן יותר וזה, בשילוב עם הדרישה לקרוא יותר לתקופות זמן ארוכות יותר, יכול להביא לבעיות ראייה.

 

קוצר ראייה

תופעת קוצר ראייה היא בעיה גוברת הנמצאת בשיעור גדול באוכלוסייה. תופעה זו מתבטאת כאשר פרטים  מקרוב נראים בבירור, אולם פרטים מרחוק נראים מטושטשים. התופעה מתבטאת אצל ילדים וגם אצל מבוגרים. לחצים בעיניים יכולים להתבטאות בגלל עלייה בשימוש במכשירים אלקטרוניים כגון: משחקי כף יד וידאו, מחשבים ניידים. סימני אזהרה של קוצר ראייה יכולים להתבטאות בכאבי עיניים, עיניים עייפות, כאבי ראש, הטיית הראש בצורה לא ראויה כדי להבחין בפרטים, שפשוף העיניים לעיתים קרובות.


תופעה זו של קוצר ראייה  מתרחשת בגלל שימוש לא נכון בעיניים. בשרירי העין מתרחשות שגיאות שבירה, הודות ללחצים המופעלים בתוך העין. מכאן, יש לדעת כי תופעה זו ניתנת לריפוי, הודות לתרגול הרגלים נכונים.

 

הרגלים נכונים יכולים לשפר משמעותית את התהליכים החזותיים ברגיעה ולסייע בהסרת לחצים. יש לדעת כיצד לקרוא בצורה נכונה ולבצע תרגילים חזותיים לשיפור כושרה של הראייה.

 

יש מצבים בהם הראייה מידרדרת כתוצאה מהרגלים לא נכונים, מתזונה לא בריאה כמו גם ממתחים בגוף וממתחים נפשיים.

 

שיפורים משמעותיים יחלו בהתקדמות ראויה, בביצוע תרגולים נכונים. יש שיטות בהן ניתן להאט את התקדמות התופעה של קוצר ראייה ולשפר משמעותית את הראייה.

 

דרך ראשונה היא בהגבלת זמן השימוש במכשירים, הנמצאים בטווח ראייתך הקרובה .נסה להגדיר מגבלת זמן מראש ,כך שתדע בדיוק כמה זמן להשתמש במכשירים. פעולה זו תמנע ממך להסתכל על המכשירים, הנמצאים בטווח ראייתך הקרובה, באופן ממושך ללא מנוחה לעיניים שלך. דרך שנייה היא להסתכל על אותם אובייקטים הנמצאים בטווח ראייתך הרחוקה. עליך לחפש אובייקטים שמיקומם נמצא במרחק רחוק ולהביט אליהם למשך שניות .פעולה זו נמצאת בשינוי ההתמקדות ותורמת למנוחת העיניים לזמן מה.

 

יש דרכים שאתה יכול לטפל בקוצר הראייה שלך, באמצעות תרגילי עיניים. פרטים נוספים נמצאים בקישור זה - תרגילי עיניים המסייעים לשיפור התמקדות הראייה וכן באמצעות שינויים באורח החיים.

אין צורך הכרחי להרכיב משקפיים, עדשות מגע וכן אין צורך הכרחי לניתוחי עיניים, כל עוד מבינים ומיישמים את השיטה הטבעית לראייה ברורה בשיטת יואל לוי. למידה ותרגול הרגלים ראויים, נחוצים לשיפור הראייה.


מזונות מועילים בתזונה לשיפור הראייה 


גרעיני חמנייה לחיזוק הראייה.

כורכום לחיזוק הראייה. מועיל בשתייתו וכן בארוחות. מסייע לתפקוד ביעילות לעיניים.

 

שתיית מים שבושלו בהם אספרגוס לשיפור הראייה.

 

אכילת גזר משפרת ומחזקת את הראייה.

 

שתיית יין אדום מחזקת את הראייה.

 

אכילת כרפס (סלרי) מחזקת את הראייה.

 

תה שחור יעיל לעיניים מודלקות או נפוחות. קומפרסים על העיניים.

 

ענבים טובים לרפואת העיניים. אפשרות לצרוך במשך היום.

 

עלי ורדים יעילים לרטייה על העיניים הכואבות.  מועילים לשיפור הראייה.

 

שומר יעיל לשיפור הראייה. מי השומר טובים לשטיפת העיניים שיש בהן דלקות ועוזרים בריפוי העיניים.

 

תפוחי אדמה מועילים לנפיחויות בעיניים. אופן השימוש: להרתיח בבישול ולסנן המים. במים אלה לשטוף העיניים.

בבונג מרפא דלקות בעיניים.

 

תאנים מועילות לעיניים מודלקות.

 

אוכמניות לשיפור הראייה.

 

עיניים בריאות זקוקות לתזונה בריאה שעשירה בוויטמינים וכן למינרלים ולתוספי מזון צמחיים בתזונה כדי לשפר את הראייה. גם   היבט זה המיוחס לתזונה בריאה נכתב בספר "הראייה הברורה - התגלית הטבעית עבורך" על-ידי יואל לוי.

 

מצבים בהם התרגולים בשיטה הטבעית עשויים לשפר את הראייה:

• קוצר ראייה. 

• רוחק ראייה.

• זוקן ראייה.

• דלקות עיניים.

• ניוון הקרנית (קרטוקונוס).

• ניסטגמוס.

• עיניים אדומות.

• ראייה מטושטשת.

• ראייה כפולה.

• יובש בעיניים.

• ירוד (קטרקט).

• לחץ תוך-עיני גבוה.

• פזילה. 

• עין עצלה.

• דימום ברשתית.

• אסטיגמציה.

• כאבי ראש ומתחים.

• אובאיטיס.

• ברקית (גלאוקומה).

• ראיית נקודות שחורות.

• ירידה בראייה אחרי ניתוחים לשיפור הראייה.

• ניוון שרירי העיניים.

• רטיניטיס פיגמנטוזה.

• כאבים בעיניים.

• ועוד...


ההתלבטות

האם אתה מחפש דרך לתקן את הראייה שלך בדרך הטבעית?  רוצה להיפטר ממשקפיים ומעדשות מגע, כמו גם לשפר את הראייה ללא ניתוחים? 


ישנן דרכים מגוונות, דרכן תוכל לשפר את הראייה שלך בשיטה הטבעית ללא תופעות לוואי.

ראשית, השיטה הטבעית תגן על העיניים שלך בצורה הטובה ביותר ללא סיכונים.

שנית, השיטה הטבעית תאפשר לך להבין בצורה יעילה מה נחוץ לבריאות העיניים. בצורה זו של ידע, תוכל להשיג שיפור בראייתך למשך שנים בחייך, להתגבר על ליקויים בראייה וכן על מחלות בעיניים. 

ראייה היא התפתחות של למידה מתמדת שמכילה את היכולת לקבל את המידע הראייתי, לעבדו במוח ולתת לו משמעות בפירוש כראוי. עדשת העין מתמקדת בחפצים הנצפים באמצעות השרירים העדינים המקיפים את העין. ראייה היא אחד החושים החשובים בבני אדם וזו טרגדיה להפסיד אותה. לעיתים, איננו יודעים להעריך את הדברים החשובים ביותר, כמו ראייתנו, עד שהם מאיימים להילקח מאתנו. מאמצים על שרירי העיניים, יפחיתו את הראייה. גם ליקויים בשגיאות השבירה כגון: קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה, זוקן ראייה, ניוון מקולרי, פזילה, ברקית (גלאוקומה), ירוד (קטרקט)..., בקרב רבים, אחראיים להגדלת ניוון הראייה שלנו. יש כל כך הרבה אנשים שבהירות ראייתם והסתגלות העיניים שלהם לתנאים שונים בסביבה נפגעו והם מרגישים טשטוש בראייה.

אם נתעלם מבעיות אלו, הן ידרשו טיפולים רפואיים יקרים שחלקם אולי לא יוכלו לעזור לנו בצורה נכונה לקדם את הראייה או שיכריחו אותנו להשתמש במשקפיים ובעדשות מגע. עם זאת, במקום לחכות ולאבד את הראייה לגמרי, יש דרכים טבעיות פשוטות, מעשיות ויעילות כדי לשפר את הראייה.

באפשרותך לרכוש מיומנויות ראויות והרגלים חשובים שיסייעו לך לשפר את הראייה בדרך הטבעית, בצורה היעילה ביותר כשאתה מתרגל את השיטות הנכונות ואת התרגולים המיוחדים בשבילך, לסוג הבעיה אצלך בכל זמן שתרצה.

עכשיו אתה יודע איך לשפר את הראייה בדרך הטבעית, לפחות בחלק מהדרכים. עם זאת, עם כל הדרכים החשובות שנדונו לעיל, יהיה באמת קל לעזור לך לשמור על הראייה שלך במיטבה. 
 

אבחון לפי שיטת יואל לוי  

 

יש לציין שהפגישה הראשונה בקליניקה, חשובה ביותר כי בה נקבעת האבחנה הכוללת של המטופל לפי היבטים המיוחסים בתחום הטבעי ברפואת עיניים בשיטת יואל לוי. באבחנה זו אפשר לזהות היבטים המיוחסים לתפקוד נכון של המטופל, היאך הוא משתמש בעיניו, מהם הרגליו הראויים והלא ראויים. על פי האבחנה, סוגי הטיפול הטבעי נקבעים כמו גם ניתנות תשובות באשר למקור הבעיה ולמשך הטיפול הנדרש. המטופל מקבל תכנית מפורטת לבעיה הספציפית אצלו ומתרגל את החומר הנלמד הנחוץ לשיפור הראייה.

 

שאלות רפואיות ספציפיות, ניתנות לתשובות מועילות. ראוי לציין כי באמצעות אבחון מלא בשיטת יואל לוי, הכוונה, פגישה אישית; אפשר לתת תשובות מדויקות על כל שאלה שכבר קיימת או מתעוררת.

 

כדאי גם לדעת שטיפול ראוי באבחנה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, הוא  בצורה פרטנית ואישית ואין אבחנה אחת שמתאימה לשני בני אדם, שהרי כל אדם הוא עולם ומלואו.

 

השגת שיפור הראייה, מהווה אתגר במציאת פתרון הולם לבעיות הראייה המחריפות, וזו נעשית בחיפוש שיטות יעילות בהתמודדות עם ליקויי הראייה בדרך הטובה ביותר.

 

מערכת היחסים הקרובה התקינה של המוח לבין העין, תאפשר את הראייה הברורה ללא שגיאות שבירה, בהתמקדות התקינה ההכרחית.

 

מערכת הכרחית זו, נחוצה כדי לפרש את האובייקטים הנצפים כפי שהם במציאות. לכן, ראייה מושלמת ניתנת להשגה רק עם תיאום מלא בפעילות של המוח והעיניים בצורה הראויה. מכאן, ניתן להסיק, כי מצבי לחץ, צריכים להעלם. כשהלחץ נפסק, גם הפרשנות של התמונה על הרשתית היא תקינה ולכן היא תאפשר את הראייה התקינה.

 

כדי לשפר את בריאות העיניים בדרך הטבעית, יש לקחת את הצעד הראשון בהבנה שאפשר לחזק את שרירי העיניים באמצעות טכניקות ותרגילים ייחודיים המסייעים לשיפור תהליך הראייה בשיטת יואל לוי. 

 

התוצאה המתקבלת היא בהרגשת שחרור לחצים וזו מסייעת למערכת הראייה לראות טוב יותר כמו גם להורדת מספרים בעוצמת התשבורת בעדשות. זה נכון. עם תהליך פרטני ייחודי לכל מטופל לפי מצבו, ניתן גם להוריד את עוצמת התשבורת בעדשה לחלוטין, הכוונה: לראות ראייה תקינה 6/6.

 

השיטה הטבעית למימוש החזרת הראייה וחיזוקה מיועדת לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת נמוכה במספרים נמוכים, כמו גם לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת גבוהה במספרים גבוהים. 

 

השיטה מטפלת גם בליקויים שהתרחשו לאחר ניתוחים לשיפור הראייה שלא הצליחו ולכך הראייה נחלשה והידרדרה.

 

השיטה מיועדת לאותם אנשים שסובלים מליקויים בראייה. פרטים נמצאים בקישור זה - מצבים בהם התרגולים בשיטה הטבעית עשויים לשפר את הראייה.    

 

למעשה, אותם מטופלים יכולים להבחין בשיפור משמעותי כבר בפגישה הראשונה ובזמן קצר להבחין בתוצאות מיידיות.

 

הדרכה נכונה תעזור לראייה לראות טוב יותר. תוכלו להסתייע בקבלת אהדה מאותם מטופלים שעברו בהצלחה מרובה את התהליך הייחודי בשיטה הטבעית ולקבל סוג של המלצות חיוניות עבורכם. יש משובים והמלצות באתר. ראה פירוט...

 

שינוי ההתמקדות בעיניים למרחקים קרובים ורחוקים 


במשך השנים עם ההתבגרות, עדשת העין מאבדת את גמישותה, נעשית קשוחה ולכך לא יכולה להתמקד בקלות ובבהירות בחפצים הנצפים. כאשר אנו משתמשים לרעה בעינינו, אנו מאמצים את עינינו. מאמץ זה גורם למתח ועלול לגרום לליקויים בראייה ולכך שינוי ההתמקדות של העיניים, לא יימצא בשימוש בצורה נכונה.

 
יכולת שינוי ההתמקדות בעיניים בקלות ובמהירות, מאפשרת ראייה נוחה וברורה של אובייקטים בטווחים שונים.

בזמן הקריאה, העיניים צריכות להיות מכוונות על המטרה. אם העיניים לא יביטו למטרה על אובייקט מסוים, מאמץ יופעל על העיניים. ככל שהמאמץ בקריאה גדול יותר, הבנת הנקרא תימצא נמוכה יותר. כשהעיניים מסתכלות מחוץ למטרה, יכולת ההתמקדות קשה יותר. במצב זה, נגרם חוסר ריכוז והסחות דעת ופעמים וגם ראייה כפולה עלולה להיווצר. פעולת הקריאה מקרוב עלולה במצב לא ראוי זה, לגרום לעין  לקרוא בצורה איטית, להחמיץ אותיות ומילים ולקרוא עם טעויות.

גם תפיסת הצורה של האובייקט תתפרש בטעות, מה שמצביע על חוסר הסתגלות להבחין בין צורות שונות של האובייקטים. בעיות קואורדינציה ראייתית  עלולות לגרום למצבים בהם עין אחת אינה מתפקדת כראוי ולכך עין זו לא רואה היטב בבהירות.

ישנם מצבים בהם האובייקטים נראים קטנים יותר ממה שהם באמת וכדי לראות אובייקטים אלה כראוי, ישנם אנשים שמקרבים את האובייקטים לעיניים ובכל זאת הם מרגישים טשטוש בעיניים מביצוע פעולה זאת. רצף תפיסתי של האובייקטים, כמו אותיות שנקראות בקריאה, יכול להיות משופר בביצועים נכונים בקריאה ובטכניקות ראויות, כמו גם תרגילי עיניים יסייעו לשפר את ההתמקדות, בצורה מדויקת ומהירה.
 

נמצא בהרגשה שהעיניים שלך מטושטשות? 


האם כשאתה מסתכל על מחשב, על מסך פלאפון, על אובייקטים הנצפים ממרחק קרוב ורחוק, אתה נמצא בהרגשה שהעיניים שלך מטושטשות?

העיניים שלנו מתוכננות לפעול בצורה תקינה במרחקים: קרובים ורחוקים; כדי לזהות אובייקטים בקרבת מקום. עם זאת, הדרישות החינוכיות, התעסוקתיות, כמו גם החברתיות נכון לימים אלה בתקופה בחברה המודרנית, משפיעות על הראייה באופן משמעותי.

רופאי עיניים רבים מייעצים במקרים אלה – משקפיים, עדשות מגע. למעשה, אמצעים אלה מייצרים שגיאת השתברות, הודות לקביעת העדשות. זה לא נחוץ. אמצעים אלה אינם בריאים לבריאות העיניים ואינם פותרים את הבעיה העיקרית.
 

ובכן מה אפשר לעשות?


כדי להתמקד בראייה למרחק מסוים, העיניים צריכות להסתגל למרחק קרוב וגם למרחק רחוק וכל זאת ממש במהירות ולכן יש צורך שהעיניים יתפקדו בהרגלים בריאים וכן יש צורך שהתזונה תהיה בריאה יותר, כדי שהעיניים יתפקדו ביעילות נחוצה.
 
אם נאמר לך שראייתך לא יכולה להשתפר, אם אתה סובל מליקויים וממחלות בעיניים ורופאים אומרים לך שאין תקווה – אל ייאוש! יש  באפשרותך להירשם לקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי וללמוד טכניקות ראויות לחיזוק הראייה.
 
בדיוק כפי שאימון גופני מגביר את המהירות, את הכוח ואת זריזות הגוף; פעילות גופנית לעיניים שלך, יכולה לעשות את אותו הדבר. העיניים הן ממערכת הגוף שלנו והן אחראיות לאחוזים גבוהים מכלל הלמידה, בשיפור הביצועים החזותיים למרחקים שונים. הרגלים בריאים, יאפשרו לעיניים שלך, לבצע בנוחות רבה יותר את פעילותן, תוך שמירה על ראייתך. אתה תראה את ההבדל! 


לראות בבירור


משקפי הקריאה מעצבנים אתכם? מודאגים מהראייה שלכם שמידרדרת? אתם תהיו מופתעים כאשר תגלו שיש דרכים שונות בדרך הטבעית לשיפור הראייה שיאפשרו לכם לקרוא ממרחקים קרובים ולהסתכל על אובייקטים מרוחקים ללא צורך במשקפיים, עדשות מגע או ניתוחים! תוכלו לקרוא לזה: "קסם", "לא יאומן", "מדהים", "מרגש!..."

יואל לוי מצא כי השיטה הטבעית לשיפור הראייה אכן מסייעת. זה ממש נכון! "המטופלים שלי שיפרו את ראייתם הקרובה ולכן נמנעו ממשקפי הקריאה וגם שיפרו את ראייתם הרחוקה ונכחו בשיפור", אומר יואל לוי. כמעט כל רופא עיניים יגיד לך שאין תרופה לזוקן ראייה (אובדן הראייה הקרובה ככל שאנו מתבגרים) מלבד עדשות מתקנות או ניתוחים. מדענים החוקרים את ההזדקנות של העיניים, יכולים לדווח בפירוט רב מה שהעיניים האלה, במצב שלהן, בגיל הנוכחי של אותו מטופל, לא יכולות לעשות יותר. אולם, יואל לוי רצה לדעת: מה עיניים חלשות יכולות לעשות, כדי להשיג שיפור במצבן. יואל לוי קיבל תשובה!
 
העיניים שלך מגיבות לפעילות גופנית, לתזונה ולהרפיה, כמו כל חלק אחר של הגוף שלך. במשך היום, תצטרך להקדיש רק כמה דקות כדי לשמור על עיניים בריאות ולראות למרחקים שונים, בצורה היעילה והפשוטה. אימוני עיניים כמו גם שיטות הרפיה יסייעו לתהליך. תנועות הגוף המאופיינות בתנועה, הכרחיות ומסייעות לשחרור הגוף ולמצב מרומם.
 
בצורה זו ניתן להבחין כי הושגו שיפורים בהיבט הגופני כמו גם בהיבט הנפשי. הקלה זו תסייע ותהווה תמריץ לחיזוק. כמובן שעוד תוצאות טובות יתקבלו בהטבה מרובה של מחזור הדם בתנועות המסייעות לתהליך שיפור הראייה ואלו נלמדות בקורס לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי.
 
משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים הם פתרונות בשיטה הקונבנציונאלית. יש לזכור כי אמצעים אלה אינם פתרונות מושלמים בבירור. יש גם סיכונים.

ישנם אנשים שסובלים מראיית הילות  מסביב, סינוורים, עיניים יבשות...
 
 


התמחות רפואית


יש לזכור שהתמחות רפואית היא מעלה גבוהה, דרכה ניתן לתת מזור לאנשים; לכן, על המטפל להיות מוכשר בתחום בו הוא עוסק. סוג של תחרות כלשהיא, המאפשרת טיפול מוצלח יותר - ניתן כאופציה על מנת להגדיל את הסיכויים בריפוי.

 
יש לזכור שההצלחה בעולם המעשי נמדדת גם כן ביכולות ובידע בשטחים נוספים ולא רק ב"ידע" שאינו נותן פתרונות מועילים. בהקשר לבעיות ולמחלות בעיניים, ישנו חוסר ידע על דרכים מועילות בריפוי ובשיפור. קיימת תפיסה מוטעה, כי ליקויים ומחלות בעיניים הם חשוכי מרפא.
 
כאשר מתעוררת בעיית ראייה כזו או אחרת אנו הולכים לרופא העיניים. גישת הרופא היא בהתאמת משקפיים, עדשות מגע.
 
נסו להיזכר – האם נתקלתם פעם באדם אשר שיחזר את חדות הראייה על ידי הרכבת משקפיים, עדשות מגע? אין ספק שאמצעים אלה, עוזרים לראות טוב יותר, אך אינם פותרים את הבעיה מהשורש ואינם משפרים את הראייה. ברוב המקרים, אמצעים אלה, מחריפים את הבעיה. העדשות יוחלפו למספרים גבוהים יותר עם הזמן וגם עלולות להתפתח לקויות בראייה. העדשות, מיספרן ילך ויגדל וכושרה של הראייה תופחת. אמצעים אלה, נותנים לעיניים אישור להמשיך ולראות באופן בלתי נכון. אמצעים אלה הינם "קביים אופטיים" שאינם מציעים שום הקלה למטרד העין.
 
בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית, השיטה הטבעית לא מהווה סיכון בנטילת תרופות העלולות לגרום להחרפת הליקויים וכן לא מהווה סיכון באמצעות מכשור רפואי חודרני. 
 
השיטה היעילה, זו הטבעית, טוענת כי יש תקווה!

שיפור בריאות העיניים בדרך הטבעית


כדי לשפר את בריאות העיניים בדרך הטבעית, יש לקחת את הצעד הראשון בהבנה שאפשר לחזק את שרירי העיניים באמצעות טכניקות חשובות ותרגילים ייחודיים המסייעים לשיפור תהליך הראייה בשיטת יואל לוי.
 
התוצאה המתקבלת היא בהרגשת שחרור לחצים וזו מסייעת למערכת הראייה לראות טוב יותר כמו גם להורדת מספרים בעוצמת התשבורת בעדשות. זה נכון. עם תהליך פרטני ייחודי לכל מטופל לפי מצבו, ניתן גם להוריד את עוצמת התשבורת בעדשות לחלוטין, הכוונה: השגת ראייה תקינה 6/6.
 
השיטה הטבעית למימוש החזרת הראייה וחיזוקה מיועדת לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת נמוכה במספרים נמוכים, כמו גם לאותם אנשים המרכיבים משקפיים, עדשות מגע בעוצמת תשבורת גבוהה במספרים גבוהים. השיטה מטפלת גם בליקויים שהתרחשו לאחר ניתוחים לשיפור הראייה שלא הצליחו ולכך הראייה נחלשה והידרדרה.
 
השיטה מיועדת לאותם אנשים שסובלים מליקויים בראייה. יש מטופלים שיכולים להבחין בשיפור משמעותי כבר בפגישה הראשונה ובזמן קצר להבחין בתוצאות מהירות.  הדרכה נכונה תעזור לראייה לראות טוב יותר. תוכלו להסתייע בקבלת אהדה מאותם מטופלים שעברו בהצלחה מרובה את התהליך הייחודי בשיטה הטבעית ולקבל סוג של המלצות חיוניות עבורכם.
 
הבנת החומר הנלמד יכולה להוביל אתכם להתקדמות שתורמת לתחום בבריאות העיניים. מידע רלוונטי שמוסבר נכון; יוביל אתכם לשיפור מתמיד. לכן, הקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, יתרום ויסייע לשיפור בריאות העיניים. בצורה זו, לא תצטרכו להשקיע המון זמן בחיפוש החומר הרלוונטי עבורכם ובסינונו.
 
הבנה טובה של לימוד הקורס, תסייע ללמוד בדרך היעילה והקצרה. היבט זה מיוחס לזיכרון. בצורה זו, לא תצטרכו להכניס למוח נתונים יבשים ומשעממים.

המחשת הנלמד בקורס, תועבר גם בתרגילים שונים ובטכניקות שונות וכל זה כדי לקדם את הישג שיפור הראייה. שיפור רמת ההבנה והידע שלכם בתחום הראייה, יתרום להבנה מעמיקה יותר.
 
יואל לוי, מייצג דוגמא אמיתית וטוען כי ראייה לקויה יכולה להשתפר גם כאשר מדובר במחלות קשות וכרוניות. אינכם צריכים לאבד תקווה אלא הניחו את הטיפול הטבעי במרכז, בהבנה כי הראייה אכן יכולה להשתפר. תוכלו להצטרף לקורס בשיטה הטבעית, לנסות ולגלות כי יש אופציות והזדמנויות טובות בדרך לשיקום הראוי עבורכם. יש לקחת אחריות על בריאותנו ולהבין שגם העיניים שלנו זקוקות לטיפול הולם בדרך לשיקום, בדרך הטבעית! 
 
יש לציין כי השיטה הטבעית לראייה ברורה מופנית בעיקר למי שסובלים מסוג כלשהו של שגיאות שבירה - קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה, זוקן ראייה, פזילה... . על ידי שיפור הפרשנות של התמונה על הרשתית, ניתן להשיג יתרון באמצעות השיטה הטבעית על טיפולים אחרים. שיפור זה, באמצעות השיטה הטבעית, מתבטא בהעלאת חדות הראייה במצבים כאלה.
 
בשיטה הטבעית לשיפור הראייה, אפשר להאט, לעצור ולשפר את ליקויי הראייה וגם את המחלות בעיניים. ראשית, עלינו לדעת שיש בטבע ובגוף, מקור רב עוצמה לריפוי ויש צורך בשינוי האמונה והגישה כמו גם התמדה בגישות חיוביות, למרות כל אותן התחזיות הרפואיות. גישת הטיפול בשיטה הטבעית משלבת טכניקות יעילות לשיפור הראייה, תרגילי עיניים לחיזוק שרירי העיניים, תרגילים גופניים המסייעים לרווחת הגוף ולשיפור הראייה...
 
גישה אפקטיבית זו נועדה לסייע למטופלים בשיפור תפקוד הראייה, כמו גם בתחומי החיים והבריאות. המטרה החשובה היא לסייע לאותם הסובלים מליקויים וממחלות עיניים, שעולמם מאיים להחשיך, באמצעות פתרונות של הרפואה הטבעית.
   
השיטה הטבעית לראייה ברורה דוגלת במטרה כי התאמנות לראייה ברורה יותר נדרשת כדי לשפר את הראייה. הרגלים ראויים הם חיוניים, כדי להמשיך לראות בצורה משופרת. יש לציין כי גם אימון יחסי קצר, אכן יכול לסייע עבור העיניים. בצורה זו, ניתן לבנות ולגבש קשרים חיוביים טובים יותר עם הסביבה לאורך כל היום. חיוניות נחוצה בשמירה על הרגלים ראויים שתורמים לחיזוק, מאפשרת לנו להסתכל על הסביבה באופן של התחשבות רצויה. כל זאת נכתב למען תדעו שאינכם חסרי אונים. יש דברים שאתם יכולים כבר עכשיו לעשות, לשנות את תפיסת הגישה שהכרתם עד עתה, לשאול שאלות ולהבין, לקחת אחריות על העיניים שלכם ולראות בצורה משופרת! אתם מוזמנים להגיע לקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית! בהצלחה!
 
הערה חשובה: שימרו על העיניים בצורה איכותית ורגועה והימנעו מהטעות הלא רצויה של הידרדרות הראייה. קבלו החלטה מושכלת והחלטית. הירשמו לקורס בשיטה הטבעית!

ראייה מטושטשת ניתנת לשיפור בדרך הטבעית

במהלך החיים, הודות לנטיות לא נכונות וראויות, הרגלים לא תקינים, תזונה לא תקינה, לחצים נפשיים... , ראייה מטושטשת ניכרת בפחיתות הראייה. יש צורך להשיג הרפיה ואיזון בנפש. עומסים צריכים להיות מופחתים. כמו כן, תרגילי עיניים מיוחדים יוכלו לשפר משמעותית את חדות הראייה ולהפחית מהלחץ.
 

ראייה מטושטשת מתבטאת בטשטוש של עין אחת ויכולה להיות בשתי העיניים. כישלון זה יגרום להפחתת הראייה. חוסר היכולת לראות פרטים קטנים יכול להיות סימפטום של ליקויים בראייה, כמו: קוצר ראייה או רוחק ראייה שיכולים להיגרם גם בגלל מחלות בריאותיות כגון ברקית (גלאוקומה). כמו כן, עלולים להתרחש סחרחורות וכאבים בראש. 

ראייה תקינה דורשת מהשרירים שלנו חוזק ובריאות. אימוני עיניים יאפשרו לכם לראות בצורה משופרת. בצורה זו תוכלו להתגבר על ראייה מטושטשת וגם לשפר את הראייה. היבט זה מיוחס גם לגיל.

עוד משהו שאני צריך לדעת? 


לאותם אנשים ששואלים: "כיצד לשפר את הראייה בזמן קצר יותר ללא צורך ממושך במשקפיים ובעדשות מגע?",  יש תשובה. אם אתם מחפשים זאת כדי להשלים את מימוש שיפור הראייה, אז ייתכן ותצטרכו לשקול לקחת כמה ויטמינים בתרופות טבעיות הנחוצים כדי לספק בסיס תזונתי בריא לטיפול ראוי.
 
 
שאלה נוספת שנשאלת לעתים קרובות: "כמה זמן אפשר לצפות לראות שינויים בפועל ממימוש תכנית זו בקידום הראייה ושיפורה בדרך הטבעית?" ; התשובה לכך היא: לעתים קרובות, ניתן להבחין בשינויים משמעותיים בתוך כמה שבועות וכל זה כמובן כשלוקחים בחשבון הבדלים טבעיים בין המשתמשים. לא רק זה, אבל ייתכן מאוד שהמטופל יבחין בתוצאות מהירות מאוד בכמה חזיתות.
 
גם הפסקה למשך זמן מה ממסך המחשב או מהטקסט הנקרא, נותנת לעיניך זמן להרפיה ויכולה לסייע בהפחתה ממאמץ העיניים ומתסמיני העין היבשה. תן לזה להיעשות בניסיון. הראייה שלך תוכל להשתפר!
 

אימוני מוח לשיפור הראייה בדרך הטבעית 


המוח הוא איבר מרכזי המקושר לכל חלק בגוף האדם. המוח שלך מאפשר את זרימת התמונות המופיעות במחשבתך. המידע שהתקבל מהחושים השונים, מתורגם בצורה שנתפסה במחשבה ותורם גם למערכת הראייה.

מערכת הראייה משדרת את התמונה שאנו רואים בעיניים ברגע זה ולמעשה נעזרת במוח. תמונת הראייה מורכבת מהאור שעובר דרך העיניים, מהזיכרון שמזהה את המציאות המוכרת ומהציפיות על מה שעלול להתרחש. השילוב יוצר את התמונה שמתקבלת בתודעה.

מיום שנולדנו, אימצנו הרגלים שונים. שינון וחזרה על הנלמד, הובילו אותנו להישגים. גם שטעינו, רצינו לקום ולהתגבר; פעמים שהייתה ההצלחה גדולה ופעמים שההצלחה לא הסתדרה בתיקונה. נכון, המשותף למצבים אלה, מתרחש ממש בתוך המוח שלנו. שינויים משמעותיים נחרתים בתודעה משינון וחזרה. כל אדם החי חייו בחיים אלה, מסתמך על חלק זה של המוח. בלי זה, אין אנו יכולים להגיע לאותן נקודות חשובות; אותן נקודות שאנו רוצים לשפר כדי להתקדם בחיינו בצורה של הישג בחיוביות.

הישגים בחיינו, דורשים זמן כדי לפתח מיומנויות חדשות, להפוך לחוקרים, אומנים, מוסיקאים, ספורטאים או לסוגים שונים של חברי הקהילה. חשיבה מעמיקה נדרשת במקרה זה. חשיבה מעמיקה תורמת לחידוד הדברים, להמצאות ולתגליות מכל הסוגים.

בעיות, לחצים, שינויים דרמתיים כמו גם סוג האישיות של האדם; מובילים למסקנה כי ליקויים בראייה מיוחסים גם להפרעות הנגרמות במוח האדם. הראייה נחלשת ככל שהישגי החברה האנושית מתפתחים ומתקדמים, היות שבזמנים אלה, מוחו של האדם נמצא במצב של לחץ מתמשך. שלוות האדם והרגיעה אינן נמצאות במצב של רגיעה בנפש.

מצבים של חרדות, דיכאון ואי-שקט מתבטאים בהרגשה לא בריאה. ישנם הסובלים מבעיות אלו בתדירות גבוהה. מצבים אלה דורשים טיפול. ללא טיפול, מצבים אלה עלולים להחמיר ולגרום לבעיות לאורך השנים.

בגירויים שליליים בתפיסה מחשבתית, כמו גם בהרגלים לא נכונים, מתחים ממקורות חיצוניים מופעלים על העין שלך וגורמים להפחתת הראייה. יש לציין כי גיל האדם, חוויות טראומטיות שאנשים סוחבים איתם, סוגי מאמץ הנגרמים בפעולות שונות ומחשבות לא ראויות, עלולים לפגוע בראייה.

מחשבות שאינן רצויות; יגרמו לראייה בלתי תקינה, אספקת הדם לעצב הראייה תימצא לא באופן תקין והראייה שלך תימצא בלתי תקינה. מאידך, במצב ראוי, מחשבות רצויות; יגרמו לראייה תקינה,  אספקת הדם לעצב הראייה תימצא באופן תקין והראייה שלך תימצא תקינה.

השיטה הטבעית לשיפור הראייה תאפשר לך להתמודד עם בעיות ולחצים כדי שתשיג את ההרפיה הנחוצה המתפרשת כאנרגיה חדשה. בדרך נכונה, במחשבה חיובית, הסיוע לתהליך הראייה יוגבר, בטיפול ראוי. בשיטה הטבעית לשיפור הראייה נלמד כי באימון המוח שלך, להתמקד על גישות חיוביות, אפשר להשיג הקלה.
כדי ליצור קשר ראוי בין המחשבה לתפיסת העולם כפי המציאות, יש צורך להעלים גורמים לא ראויים. באמצעות טכניקות מיוחדות, בהתמדה ראויה, המוח ישתחרר מלחצים והמחשבה תתבהר. בצורה זו, שרירי העיניים יהיו משוחררים. גם הרגלים בריאים יקדמו את חדות הראייה והטשטוש ייעלם. תועלת גדולה זו, תהווה יתרון לשיפור הראייה.

לכן, כשמחשבה טורדנית תתחלף על ידי השפעה חיובית מרגיעה, שגיאות השבירה עשויות להיעלם. שיפור משמעותי יושג ברגיעה וגם באמצעות טכניקות ראויות. כאשר נלמד וניישם גישות חיוביות בהתמדה ראויה, הראייה תשתפר.

הרגלים בריאים, המיוחסים למצבים שונים, יכולים לשפר משמעותית את הראייה. זוהי לא תרופת פלא, אלא עבודה עצמית של התפתחות ושיפור.

ידע בלימוד מספק חוויה מרגשת. לשלוט על מחשבות שליליות, זו עבודה לא קלה. יצירת אנרגיה חיובית תסייע, בהרגשה של ביטול מחשבות שליליות, על מנת להצליח ולהשתמש בידע שרכשנו.

שיפור במערכת החיסון, מערכת העיכול, מערכת העצבים, כמו גם קליטת הוויטמינים הראויים, יסייעו לבריאות. הודות לזאת, גם כושר הראייה ישתפר.

המשקל באיזון הנחוץ כדי לראות, מוכרח להיות מוחזק בחוזקה, סביב עמדה נחוצה המתקבלת ברגיעה ובשלווה וכל זה כדי להיפטר ממאמץ לא ראוי המתבטא על הראייה.

טיפ חשוב: בריאות העיניים תלויה בדם ובטח שמושפעת מהנפש ומהמחשבה. הסרת לחצים מועילה לעיניים.
 
טיפ חשוב: מאמץ לראות, תמיד יגרום להשתברות לקויה.

טיפ חשוב: לאפשר למוח להחליט כפי ההרגשה, בלי מאמץ וכל זה בשיקול הדעת.

טיפ חשוב ביותר: הרושם המוטעה של העיניים בנסיבות מסוימות, יכול להיות משופר בתודעת המוח, ללא תעתועי המחשבה, בפירוש ראוי.

ניתן ללמוד כיצד לשלוט על המחשבות, כדי להשיג את שיפור הראייה. אי לכך, מחשבות רגועות ישפיעו בתקנתן באמצעות כוח הדמיון. בקורס תוכלו ללמוד כיצד לשפר את כוח הדמיון ולהשיג שיפור בראייה.

מתח נפשי יכול להיעלם בטכניקות מעולות בלי מאמץ. הטכניקות נלמדות בקורס ומותאמות גם לפי הסתגלות המטופל. 
    
טיפול
טבעי בשיטת יואל לוי אכן מסייע לדורשים סיוע ומציע פתרונות מועילים.  

שיטות ודרכים להורדת מתחים מסייעות לבריאות העיניים

שיטות ודרכים להורדת הצטברות מתחים, על בסיס ניסיון אישי ומקצועי, בשיטת יואל לוי, מהוות תועלת לאותם הדורשים שינוי בריא. תרגולים חשובים לבריאות תקינה, יגרמו לסיוע בתהליך שיפור הראייה גם באמצעות חשיבה חיובית.

כמו שניתן לדרדר את הראייה על ידי הרגלים שליליים, כך ניתן לשפר את הראייה ולחזק את תחושת הביטחון והשלווה על ידי תרגולים נכונים וטכניקות יעילות.

התגברות על גורמי מקור הבעיה, תזונה בריאה כמו גם הסרת לחצים וחשיבה חיובית, יסייעו לשיפור הראייה.

טיפול מתאים הדורש תפריט תזונתי אישי לכל מטופל בהתאם למצבו הבריאותי, יסייע בקידום הראייה. טיפול מסוג זה, מומלץ לכל אדם ויכול לסייע בכל תחומי החיים.

כדי לשנות אורח חיים, יש צורך להבין את החשיבות של הבריאות, בכוונה של שינוי שיש לעשותו בצורה מאוד הדרגתית ומאוד חכמה. כל אחד מאתנו יכול להחליט איך להיות ואיך להגיב במצבים לא פשוטים והאם לחיות בלחץ או בשלווה.

טיפול מתאים המונע בעיות, מחלות גופניות ונפשיות, דרוש לאותם הזקוקים הרוצים בשיפור בריאותם; כדי לקדם את שיפור הראייה.


תרגילי עיניים  


תפקידם העיקרי של שרירי העיניים הוא להיות בתזוזות נכונות. בצורה זו, העיניים מתמקדות וזזות למעלה, למטה ומצד לצד. כמו בשריר כלשהו בגוף, ללא פעילות גופנית ואימון שרירי, השרירים עלולים להיחלש. היבט זה מתייחס גם לגיל. חיזוק העיניים בצורה זו של תרגילים מיוחדים, ישפר את הראייה.
 
עדשת העין מתקשה עם הגיל. על מנת לחזק את הראייה, ניתן לאמן את שרירי העיניים. זה קל להבין כי ביצוע ראוי, יפחית וגם ימנע את הצורך אי פעם להזדקק למשקפיים, עדשות מגע.
 
בעזרת השיטה הטבעית, גם באמצעות תרגילי עיניים, מזרימים את הדם והנוזלים שבעין ובכך מקילים על מנגנוניה של הראייה, מחזקים את הרשתית ומרפים את כל מערכת העצבים שקשורה לעיניים.

למה נועדו תרגילי עיניים?

– שיפור חדות הראייה בצבעים מרהיבים וחיזוק כושר הראייה.

– הרגעת שרירי העיניים והפחתת עומס על העיניים.

– התמקדות בראייה טובה ומשופרת.

– התגברות על ליקויי הראייה.

– שיפור הראייה ההיקפית.


האם תרגילי עיניים יכולים לעזור לי?


התשובה הקצרה היא כמעט תמיד כן ולמען האמת בתשובה קצת יותר מעמיקה, הסבר נחוץ הינו יעיל. אנו צריכים להתמקד באותה פעילות גופנית של הראייה כחלק חשוב לאותם אזורים שהפעילות אכן ראויה בשבילם. יש המון תרגילי עיניים ולא לכולם יש להתייחס ב "אהדה ראויה", חלקם גובלים ביתר הפרזה בביצועם, הרבה מעבר למציאות.

תרגילי עיניים עקביים, במצבים מסוימים, אכן יכולים לשפר באופן משמעותי את חדות הראייה של מטופלים עם מצב הפגיעה בראייתם ליעילות בתפקוד. אמירה זו מיוחסת גם לאנשים מבוגרים. תרגילי עיניים, מפעילים את מערכת הראייה בהסתגלות העיניים לראות בצורה ממוקדת לכל מרחק – מרחק קרוב, מרחק רחוק. ניתן להשתמש בתרגילי עיניים בכל עת, בכל מקום.

תרגילי עיניים וטכניקות מגוונות לשיפור הראייה

יואל לוי משלב תרגילי עיניים נחוצים שמרגיעים את העיניים ומספקים להן את ההתעמלות הנחוצה לחיזוק. תרגילי עיניים וטכניקות מגוונות, מפעילים את מערכת הראייה ברמה המוטורית, הפיזיולוגית, האופטית והפסיכולוגית. גם יכולת ההסתגלות של עדשת העין לראות בצורה ממוקדת לכל מרחק – מרחק קרוב, מרחק רחוק, משופרת הודות להזרמת הדם בעיניים. אימוני עיניים יאפשרו לכם לראות בצורה משופרת. בצורה זו תוכלו להתגבר על ראייה מטושטשת. היבט זה מיוחס גם לגיל.

העין דורשת תנועה הכרחית כדי לראות מרחקים שונים בסביבה ומפעילה תפיסה חזותית דרך המוח. רובנו מתחילים את החיים עם ראייה טובה, אך אחרי לימודים, עבודות מול מחשב... הראייה מידרדרת בגלל שאנו לא משיגים את ההרפיה. הראייה נחלשת כי אין אנו מביטים על מטרות רחוקות. אנו צריכים חוכמה וידע כדי לקבל הבנה נכונה, היאך העיניים שלנו באמת מתפקדות.

העיניים שלך הן מאוד רגישות ואתה צריך לדעת שאתה צריך להגן על העיניים שלך כמה שאתה יכול.

כשמטופל רוצה באמת לשפר את ראייתו ומתרגל יומיום, ישנן תוצאות טובות מאד. יש אנשים מסוימים שהבחינו שתרגילי עיניים אכן סייעו לשרירי העיניים שלהם עם מיומנויות ההתמקדות באופן כללי. באמצעות תרגילי עיניים פשוטים, ניתן לשקם ראייה גרועה לראייה טובה. תרגילי עיניים על בסיס קבוע למשך דקות ספורות, מסייעים לשיפור הראייה. טכניקות שונות יסייעו לך בהדרגה להתגבר על ליקויי הראייה וכן הרגלים נכונים יסייעו לך לשפר את  ראייתך.
  
אם אתם סובלים ממחלות עיניים קשות וכרוניות, כגון: ברקית (גלאוקומה)..., תרגילי עיניים לא ישפרו את מצבכם בצורה משמעותית. תרגילי עיניים נחוצים וטובים עבור אלה מאתנו שמחפשים להדוף ראייה לא מושלמת,  או לשיפור בעיות מסוימות שקיימות במבנה העין, כמו: קוצר ראייה, רוחק ראייה.
 

תרגילי עיניים עקביים, במצבים מסוימים, אכן יכולים לשפר באופן משמעותי את חדות הראייה במטופלים עם מצב הפגיעה בראייתם ליעילות בתפקוד. אמירה זו מיוחסת גם לאנשים מבוגרים.

תרגילי עיניים וטכניקות מגוונות, בשיטת יואל לוי, מפעילים את מערכת הראייה ברמה המוטורית, הפיזיולוגית, האופטית והפסיכולוגית. גם יכולת ההסתגלות של עדשת העין לראות בצורה ממוקדת לכל מרחק – מרחק קרוב, מרחק רחוק, משופרת הודות להזרמת הדם והנוזלים שבעין ובכך מקלים על כל מנגנוניה הפיזיולוגיים של העין.

 

תרגילי עיניים וטכניקות מגוונות גם מחזקים את הרשתית ומרפים את כל מערכת העצבים שקשורה לעיניים.

 

כשמטופל רוצה באמת לשפר את ראייתו ומתרגל יומיום ישנן תוצאות טובות מאד.

 

תרגילי עיניים ותנועה לשיפור הראייה


יואל לוי משלב גם תרגילי עיניים נחוצים שמרגיעים את העיניים ומספקים להן את ההתעמלות הנחוצה לחיזוק. התרגילים גם מחזקים את רשתית העין ומרפים את מערכת העצבים שקשורה לעיניים. באמצעות תרגילים אלה, ניתן לשפר את תנועות העיניים, להזרים דם בצורה מוגברת, להרחיב את שדה הראייה ההיקפי ולשפר את תפקוד העיניים. תרגילים אלה, מאפשרים ליכולת ההסתגלות של עדשת העין לראות במרחקים שונים בצורה ממוקדת לכל מרחק והם מאופיינים בתנועה. יש אנשים מסוימים שהבחינו שתרגילי עיניים אכן סייעו לשרירי העיניים שלהם עם מיומנויות ההתמקדות באופן כללי. באמצעות תרגילי עיניים פשוטים, ניתן לשקם ראייה גרועה לראייה טובה. תרגילי עיניים על בסיס קבוע למשך דקות ספורות, מסייעים לשיפור הראייה. טכניקות שונות יסייעו לך בהדרגה להתגבר על ליקויי הראייה וכן הרגלים נכונים יסייעו לשפר את  ראייתך. יש לציין כי גם תרגילי תנועה בתהליך איזוני יסייעו לשפר את כושרה של הראייה.

אימון העיניים
  
אימון העיניים מתייחס לתנועתיות העיניים למרחקים שונים. זה יכול להיעשות בכל זמן מוגדר ובכל מקום שבחרתם, כדי לסייע לשרירי העיניים לראות בצורה ברורה וחדה יותר ללא טשטוש. מאמץ העין אינו הכרחי לשיפור תהליך הראייה היות והוא מאפיין עומס לא רצוני. יש צורך להיות משוחררים בהרפיה. בקורס נלמד אודות טכניקות יעילות במיוחד שיסייעו להשיג שיפור גדול.
  
למה כדאי לכם לשפר עכשיו את הראייה?

האם אי פעם חשבת על בריאות העיניים שלך ברצינות? קיבלת החלטה ללמוד את הדרך הטבעית לשיפור הראייה? האם אתה רוצה לשפר את הראייה בדרך הטבעית ולהתחיל בשינוי חיובי היום?

כדי להיגמל מההרגל הגרוע ביותר – דחיית משימות, עליכם להתמקד במטרה בה אתם רוצים. אילו רק הייתם נגמלים מההרגל לדחות לחודש הבא את מה שהיה עליכם לעשות לפני שבוע, יכולתם להספיק יותר.
 
כללים ברורים לקביעת סדר עדיפויות בין משימות, לחלוקת זמן בצורה נכונה ולשליטה בחייכם, כמו גם עצות מקצועיות לפיתוח שיטה יעילה, מעשית ומתאימה לאישיותכם; יאפשרו לכם להתקדם בדרך בה בחרתם כדי להשיג את שאיפותיכם.

קבלת משימה יומית שמבוצעת היום ולא מחר, תסייע לך לארגן את חייך ולבצע מטלות לפני שהן נהפכות לבעיות! אם אתה רוצה לעשות את זה עכשיו, אתה בבירור רוצה את זה טוב.

שינויים משמעותיים לא יכולים להתרחש ולהיות שונים על ידי אותם אנשים שאינם פועלים. זו פיסקה בסיסית ונכונה בוודאות!

ידועה האמירה: "גוף בתנועה נוטה להישאר במצב בו הוא נמצא" ולכך, אם אתה לא זז, לא התקדמת.
כבר דחית למחר? באמת עשית את זה? זה לא חייב להיות ככה, אתה יודע. 

יש משימות שאמרת שתעשה מחר; רבות מאותן המשימות, התחייבת להתחיל חודשים לפני... עם אותה ההבטחה: "אני אעשה את זה מחר."

נודה על האמת: היום זה היום ומחר זה מחר. להתגבר או להיכנע? מה המניעים שלך לדחות משימות לזמן בלתי מוגבל? לכאורה, מה שאתה אומר הוא: "לעולם לא יהיה לי זמן לזה."

קבל עכשיו את ההחלטה. הגיע הזמן לפעול. יש לך בחירה. אתה יכול לעשות את זה... היום! לא מחר. לא בעוד חודש. כרגע.

אם זה שווה את המאמץ, אתה לא צריך לחכות. מה שלא תעשה, אני מקווה שאתה מתחיל. ההתחלה היא לא פשוטה. זה דורש אומץ, התמדה ותושייה. לכן, רוב האנשים פשוט מדברים על זה, אבל לא עושים את זה. עליך להתגבר על ההתנגדות, להשתחרר מעצלות ומחולשה. אתה תרגיש טוב יותר עם ​​עצמך אחרי שהתחלת. זה נהיה קל יותר כמו שאתה מתקדם. זה חיוני עבורך בקבלת ההחלטה ובביצועה.


היכן ההוצאות שלכם יהיו הנמוכות ביותר?

 
הידרדרות הראייה עלולה להתרחש אצל כולנו. יש סיבות להידרדרות הראייה. כתוצאה מהידרדרות הראייה, אנו עלולים לשלם סכומים של אלפי שקלים לחנויות האופטיקה, ובטח, אם ישנן מחלות עיניים, לא חושבים ממש על הסכום בכסף ככל שיידרש, כי רוצים לשמור על בריאות העיניים.

האפשרויות הקיימות לטיפול בבעיית הידרדרות הראייה בשיטה הקונבנציונאלית, אינן נותנות מענה של ממש כי הן לא מטפלות בשורש הבעיה. גם תיווכחו בגודל הסכומים אותם אתם עלולים לשלם, בצורה זו שתצטרכו כל כמה חודשים, שנים להחליף את העדשות כי המספרים בעדשות יגדלו. שימו לב: הוצאה כספית כל כמה חודשים, שנים.
 
משקפיים, הם מסוג ההוצאות העלולות להיות מרובות, מאחר שהמספר של עדשות המשקפיים עלול לגדול, בהתאם לסוג המסגרת, סוג העדשות, חומר המסגרת, ציפוי העדשות, עובי העדשות...

עדשות מגע, הן מסוג ההוצאות העלולות להיות מרובות, מאחר שעדשות מגע זולות יחסית, צריכים להחליפן כדי למנוע יובש בעיניים. כמובן שיש איכויות שונות של עדשות מגע; צפופות יותר או מאווררות יותר למעבר רב יותר של חמצן לעיניים.

עדשות מגע מחייבות תהליך הסתגלות. גם סוגים מסוימים של עדשות מגע, מגבירים את רגישות העניים לאור ולסינוור.

ישנם המרגישים תחושת "גוף זר" בעדשות מגע ולכן קשה להם יותר להסתגל אליהן. יש להחליף עדשות מגע בתחלופה תדירה כדי להימנע מבלאי ומצבירת משקעים על העדשות.

אין לשכוח שעלולה להיווצר בעיית שריטת קרנית העין ובעיות שונות.

לכן, ההוצאות הכספיות עלולות לנוע בין מאות שקלים לאלפי שקלים וגם יש להביא בחישוב כי המספר בעדשות עלול לגדול כל כמה חודשים, שנים.

לעומת זאת, בשיפור הראייה בדרך הטבעית, ההוצאות הכספיות הן נמוכות יחסית ביחס לטיפולים שונים והתמורה ממש משתלמת.

עכשיו תחשבו שנית... – בתקווה להבנה מעמיקה והחלטה נכונה!

טיפים לשיפור הראייה1. לבחור מטפל טוב בשיטה הטבעית לשיפור הראייה כדי שהתקדמותך אכן תהיה מוצלחת.

2. לשפר את תנועתיות העיניים למרחקים שונים במרחב, באמצעים שונים ובטכניקות מגוונות ללא משקפיים, עדשות מגע.

3. להשתמש בשיטות מגוונות כדי להפחית את הלחץ. השיטות נלמדות באופן פרטני בשיטה הטבעית.

4. לבחור את השיטה הטובה ביותר להשגת התקדמות ראויה, כדי להשיג שיפור בראייה בזמן הקרוב.

5. לשפר את הדברים הנחוצים שיסייעו למנוחת המוח, להשגת שיפור הראייה.

6. לטפל בליקויי הראייה בהקדם האפשרי (מיוחס גם לגיל), ללא בזבוז זמן מיותר, כדי להשיג שיפור בראייה במהירות רבה יותר.

7. להשגת שיפור ראייתך בצורה המהירה, תצטרך להשיג התקדמות מהירה יותר.

8. להשגת שיפורים נחוצים בליקויי הראייה ובמחלות עיניים, יש להתאים את הטיפול הטוב בשבילך.

9. להפעיל חשיבה נכונה וללמוד דרך השיטה הטבעית, כיצד ניתן לשפר את ההתמקדות התקינה.

10. אם יש לך עין אחת חזקה יותר מהשנייה, יש לאפשר לעין החלשה יותר לתרגל את התרגולים הנחוצים לך.

11. להתייחס בצורה נאותה להרפיה, לתזונה ולנשימה.

12. לבדוק את התקדמות שיפור ראייתך באמצעות כרטיסי הבדיקה במידת האפשר.

13. להתמיד בצורה הראויה בשיטה הטבעית לראייה הברורה.

 
קורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי

האם קשה לך להתמקד בראייה ממרחק קרוב או ממרחק רחוק? האם יש לך תחושת תסכול על מצב העיניים שלך? האם יש לך חוסר בידע על דרכים טבעיות כדי לשפר את הראייה? האם אתה רוצה להתחיל בתהליך הנכון?

הגיע הזמן להגשים את החלום שלך! זה הזמן להסיר את מה שחוסם ולצעוד קדימה! מגיע לך יותר!  הרבה יותר! למידה מעשירה בכלים מגוונים, תאפשר לך לראות בצורה ברורה יותר!  מומלץ מאוד!

לנפץ את החסימה ולהבין את הדרך !

כשחסימה מתגברת היא מכווצת את שרירינו, את אברינו ואת תאינו. כתוצאה; גם רגשותינו, מחשבותינו וגופנו מתכווצים וסובלים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית.

כל בעיה או טראומה, גם כשהיא כואבת מאוד, היא בעלת פוטנציאל להעיר אותנו לשנות כיוון. יש בכוחה לסמן נקודת מפנה ברורה, להתחיל מחדש ולהגיע לריפוי.

חסימה עלולה לגרום לנוקשות בחשיבה. לכולנו יש חסימות, טראומות ופציעות. עם זאת, השימוש שאנו עושים בפוטנציאל הטמון בהן, בגישה תומכת וחיובית או בגישה שלילית, תלוי בנו בלבד. יש פעמים בהם מוצאים אנו את נקודת האור, דווקא מהחושך ומהתסכול, וכשנופלים; אפשר לקום ולהתגבר וזה רק מחשל אותנו. אפשר לטעון כי בחסימה עצמה טמונה העוצמה.


העצמה, צמיחה והגשמה אישית מסייעות להתקדמות שיפור הראייה! 


העצמה אישית היא אחריות מלאה על חיינו ובריאותנו. המודל המוכר של מטפל-מטופל מיוחס להיבט זה. מטפל ראוי משדר למטופל כוחות חיוניים כדי להגיע להתקדמות ראויה ומעודד אותו להשיג שיפור בראייה באמצעות טכניקות ראויות. כשיש אחריות, יש כוח ועוצמה.

צמיחה אישית, תסייע לנו להבין מהי הדרך הנכונה שתקדם אותנו לעבר המטרה הרצויה בשיפור הראייה.

הגשמה אישית, בהצלחה לראות בצורה משופרת, קשורה בתודעה של מימוש פוטנציאלי; לכן ניתן לראות אנשים שמצליחים לשבור את קו החסימה, כי בתת-המודע, הם רוצים להצליח ולשפר את בריאות העיניים שלהם.
 
השיטה הטבעית לראייה משופרת בשיטת יואל לוי, תומכת בנו ומחזקת אותנו. השיטה הטבעית אינה מדברת אל האדם מגבוה, אלא מסייעת לו להפיק מתוכו את המתאים עבורו כדי שיוכל לנווט את חייו בצורה הראויה. גורם זה, מתן כבוד ועידוד לכוחו של האדם ולהשתתפותו בתהליך הריפוי, מהווה את הבסיס בשיטה הטבעית לאחריות כלפי המטופל. רק אדם אמיץ מאוד מסוגל לקבל אחריות מוחלטת על חייו ועל חוויותיו ואת העובדה שאושרו תלוי בהחלטתו ובמעשיו.
 
לאפשר לעצמך את החיים שמגיעים לך!

כשבריאות העיניים נחלשת, נחפש את כל הדרכים לשפר את הראייה. הדרך הנבונה היא באמצעות השיטה הטבעית. יואל לוי, מפתח שיטות יעילות לשיפור הראייה; מאפשר לכם לתת לעיניים שלכם את הכלים הנחוצים במגוון דרכים חשובות כדי לשפר את הראייה.

כמובן, יש היבטים למדידת יעילות שיפור הראייה. להיבטים אלה יש להתייחס בצורה ראויה. כמו כן, יש דברים חשובים שיכולים לסייע לנו בבחירת הדרך הראויה לשיפור הראייה.
 
השיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, מורכבת ממספר תחומים מגוונים וממספר טכניקות משולבות.
 
העיניים שלך חשובות לבריאותך ועליך להכיר את הדרכים הנכונות שיסייעו לך לקדם את שיפור הראייה באמצעות תרגילי עיניים, תזונה בריאה, הרגלים נכונים.

האם היית מסתדר ללא עיניים? בטח שלא! מי מאתנו יכול להסתדר ללא שימושן? העיניים נועדו עבורנו כדי שנוכל לראות דרכן את העולם. למה לא לתת להן את האפשרות הזו?

העיניים זקוקות להרפיה. העיניים משמשות אותנו ביחסי גומלין ומקשרות אותנו לסביבה בהרמוניה תואמת. הן משדרות כלפי הסובבים אותנו מה הן רוצות. העיניים נועדו לתת מידע בכל מצב נתון על מצבן בחדות וכשמבינים ומבצעים תרגולים ראויים, הראייה משתפרת.

כשפוגשים אנשים ומסתכלים בעיניהם, אפשר לדעת אם יש קשר הדוק בניכם. כשיש תקשורת בונה ונכונות לשיתוף פעולה, אפשר למצוא זאת בהיבט מפגש העיניים.

העיניים הן נכס חשוב עבורך. הן עוזרות לך לבצע משימות בעבודה בתחומים מגוונים. דרכן אתה מבחין בצבעים נהדרים ודרכן ניתן לך מידע שימושי בהרבה תחומים בחיים – מידע שעוזר לך לבצע משימות.

העיניים זקוקות לתזונה בריאה. כשחושבים נכונה, ניתן לטעון כי העיניים הן חלק ממכלול הגוף שאליו מספקים בריאות גם באמצעות תזונה בריאה. יש להתייחס כראוי לעיניים ולספק להן ויטמינים. תזונה בריאה תתמוך בסיוע שיפור הראייה. תזונה מגוונת, משקאות טבעיים, ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה משפיעים על בריאות הגוף והראייה. 
 
קורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בצורה היעילה ביותר בשיטת יואל לוי
 
מרכזי ההדרכה עבור קורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בצורה היעילה ביותר בשיטת יואל לוי, עוזרים רבות לכל מי שמעוניין ללמוד בצורה מתקדמת ומהירה יותר.
 
ניתן לראות עד כמה רבים מבינים את המשמעות של למידה במרכזי ההדרכה התורמת בהרבה לכלל ובעלת משמעות גדולה, אותה למידה שמעביר מדריך מקצועי. זה ברור כי ברגע שמישהו מרגיש חוסר הבנה כמו גם שאינו מתחבר לנושא מסוים ונושא זה רחוק מהבנתו עבורו, הרי שאותו מדריך, מאמן, מטפל מקצועי, יכול לסייע רבות ולקדם אותו בתהליך לשיפור.

 

בקורס תוכלו ללמוד:


- כיצד המצב הנפשי והגופני משפיע על הראייה. 

 
- מהם הגורמים המובילים לאימוץ הרגלי ראייה לקויים.
 
- באיזו דרך אפשר להקל על מצבי לחץ או מתח נפשי, כדי שהאיזון בין הקשר המוחי למצב העיניים יתקדם בדרך לשיקום הראייה.
 
- באיזו דרך להעלות את חדות הראייה.
 
- מהן הפעולות הבטוחות והראויות לבריאות העיניים.
 
- עובדות מוכחות בנושא שיפור הראייה (הנוגעות למשקפיים ולניתוחי לייזר).
 
- תרגילי עיניים על מנת לשפר את הראייה.
 
- מה גורם לשרירי העיניים להיחלש?
 
- כיצד ניתן לשפר את הראייה באופן טבעי? - הנשימה הרגועה משפיעה על העיניים והגוף.
 
- תרגילים לחיזוק.
 
- כיצד  לקרוא בצורה נכונה כדי למנוע עיניים עייפות ומאומצות.
 
- הסרת לחצים.

- נוסחאות מדהימות לשיפור הראייה.
 
- ניתוחי לייזר - האם הם בטוחים ומהווים פתרון מושלם?
 
- הרגלים בריאים.
 
- נוגדי-חמצון.
 
- ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא החשובים לבריאות העיניים.

- תרופות טבעיות.
 
- ועוד... 
 
יואל לוי, מאמן מקצועי לראייה ברורה בדרך הטבעית 

ייתכן ואתה תוהה וחושב – האם הראייה אצלי יכולה להשתפר למרות אותם ליקויים לאחר הזנחה ממושכת? התשובה הנכונה היא, אכן; הרצינות שלך, כמו גם הבנה נכונה בדרך הטבעית, השגת הידע הנחוץ, ביצוע תרגולים נחוצים... , יאפשרו לך לשפר את ראייתך. השיטה הטבעית מציעה פתרונות שיכולים לסייע למטופל לראות בצורה משופרת.

השיטה הטבעית לראייה משופרת בשיטת יואל לוי, מציעה שיטות טיפול שהוכיחו עצמן בשילוב ידע וטכניקות שפותחו. יעידו על זאת מטופלים מרוצים, שוחרי בריאות בעולם.
 
 
הייחוד התואם והמעצים בטכניקות ראויות שיגרמו לך לדעת יותר מהן הדרכים שיוכלו לסייע לך מתוך גישת טיפול בריאה ונכונה; יסייע לך להוסיף איכות לחיים שלך, למנוע סבל וכאב, לחיות חיים מלאי סיפוק, השופעים בריאות ושמחה מתוך הבנה כי אפשר לשפר.
 
שיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, מאתגר אותך לקחת אחריות על הבריאות שלך ושל הסובבים אותך ומעניק לך תמיכה כדי להתגבר על הרגלים לא ראויים לראייה, עם תדר אנרגטי של שגשוג ובריאות תקינה.

שאלות ותשובות

– "אני יכול למצוא תרגילים לראייה, למה לבחור בדרך הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי?"
- למצוא תרגילים לראייה זה פשוט, השאלה, אם באמת זה יעזור...
 
– "ומה עם ניתוחי לייזר?"
– העדיפות לפני ביצוע ניתוחי לייזר היא, ללמוד על הסיבוכים והסיכונים שעלולים להיגרם בעקבות ביצועם. תקשיב לאנשים מנוסים ולא רק לחברות המבצעות את ניתוחי הלייזר. תקשיב ואז תחליט. אנשים מפרסמים אודות הסיבוכים והסיכונים.
 
– "אין לי זמן עכשיו להשקיע בתרגילי עיניים, אולי זה לא משתלם?"
 
– השקעה ממשית בתרגילי עיניים, יכולה להתבצע בזמן הפנוי בעיסוקים שלך. זה לוקח רק כמה דקות. עדיף להשקיע עכשיו כי זה ממש נחוץ לך.
 
– "אין לי כסף בשביל להשקיע"
 
– כשזה באמת חשוב, תמצא שתוכל להשיג כסף. חשיבות הראייה שווה יותר מכל הון שבעולם. חסוך מעצמך עוגמת נפש, על הוצאות מיותרות של בדיקות עיניים שאינן מועילות לשיפור הראייה במענה הולם, כמו גם על תפקוד פחות יעיל בעבודה ובחיים, בגלל כושר ראייה שאינו נמצא במצב תקין.
 
תמיד תוכל "להשקיע" אם תרצה בדברים שחשבת שיעזרו לך..., אם הם יעזרו לך... לכן, איך אומרים?: "תשקיע בדרך הנכונה הטבעית ותחסוך לשלם על הוצאות מיותרות!".
 
– "כיצד לשפר את הראייה בזמן קצר יותר ללא צורך ממושך במשקפיים ובעדשות מגע?"
 
– אם אתה מחפש זאת, אז ייתכן ותצטרך לשקול לקחת כמה ויטמינים בתרופות טבעיות, כדי לספק בסיס תזונתי בריא לטיפול ראוי.
 
– "כמה זמן אפשר לצפות לראות שינויים בפועל ממימוש תכנית זו בקידום הראייה ושיפורה בדרך הטבעית?"
 
– לעתים קרובות, ניתן להבחין בשינויים משמעותיים בתוך כמה שבועות וכל זה כמובן כשלוקחים בחשבון הבדלים טבעיים בין המשתמשים. לא רק זה, אבל ייתכן מאוד שהמטופל יבחין בתוצאות מהירות מאוד.
 
השיטה בדרך הטבעית היא פתרון ראוי למי שרוצה ומעדיף דרך נכונה, כדי לשפר את עיניו בהתאם להשקעתו.
טואול - בניית אתרים