בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

קורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת  יואל לוי

האם קשה לך להתמקד בראייה ממרחק קרוב או ממרחק רחוק? האם יש לך תחושת תסכול על מצב העיניים שלך? האם יש לך חוסר בידע על דרכים טבעיות כדי לשפר את הראייה? האם אתה רוצה להתחיל בתהליך הנכון?

הגיע הזמן להגשים את החלום שלך! זה הזמן להסיר את מה שחוסם ולצעוד קדימה! מגיע לך יותר!  הרבה יותר! למידה מעשירה בכלים מגוונים, תאפשר לך לראות בצורה ברורה יותר!  מומלץ מאוד!

לנפץ את החסימה ולהבין את הדרך !

כשחסימה מתגברת היא מכווצת את שרירינו, את אברינו ואת תאינו. כתוצאה; גם רגשותינו, מחשבותינו וגופנו מתכווצים וסובלים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית.

כל בעיה או טראומה, גם כשהיא כואבת מאוד, היא בעלת פוטנציאל להעיר אותנו לשנות כיוון. יש בכוחה לסמן נקודת מפנה ברורה, להתחיל מחדש ולהגיע לריפוי.

חסימה עלולה לגרום לנוקשות בחשיבה. לכולנו יש חסימות, טראומות ופציעות. עם זאת, השימוש שאנו עושים בפוטנציאל הטמון בהן, בגישה תומכת וחיובית או בגישה שלילית, תלוי בנו בלבד. יש פעמים בהם מוצאים אנו את נקודת האור, דווקא מהחושך ומהתסכול, וכשנופלים; אפשר לקום ולהתגבר וזה רק מחשל אותנו. אפשר לטעון כי בחסימה עצמה טמונה העוצמה.

תהליך שיפור הראייה יאפשר לך להכיר את הדרך הייחודית לך, לנפץ את החסימה ולהתקדם לעבר מימוש מעשי. התהליך מאפשר שיפור בראייה לאורך זמן.

גישות הריפוי בשיטה הטבעית, תומכות ביכולת ובשימוש של הגוף לרפא את עצמו. הטיפול בשיטה הטבעית מציע למטופלים גם את האופציה לסדרות טיפולים בודדים עבור ליקויים בראייה ומחלות בעיניים.


העצמה, צמיחה והגשמה אישית מסייעות להתקדמות שיפור הראייה!העצמה אישית היא אחריות מלאה על חיינו ובריאותנו. המודל המוכר של מטפל-מטופל מיוחס להיבט זה. מטפל ראוי משדר למטופל כוחות חיוניים כדי להגיע להתקדמות ראויה ומעודד אותו להשיג שיפור בראייה באמצעות טכניקות ראויות. כשיש אחריות, יש כוח ועוצמה.

צמיחה אישית, תסייע לנו להבין מהי הדרך הנכונה שתקדם אותנו לעבר המטרה הרצויה בשיפור הראייה.

הגשמה אישית, בהצלחה לראות בצורה משופרת, קשורה בתודעה של מימוש פוטנציאלי; לכן ניתן לראות אנשים שמצליחים לשבור את קו החסימה, כי בתת-המודע, הם רוצים להצליח ולשפר את בריאות העיניים שלהם.

כוחו של ההרגל למסור את אחריותנו, ובמקביל את חיינו ובריאותנו, למטפל, במיוחד בתחום הבריאות, הוא כה גדול, עד כי רוב בני האדם רוצים לעשות כן. אפשר לטעון כי ההכרה באחריותנו הבלעדית, מפחידה אותנו עד כדי כך, שאנו לא מוכנים לקחת אחריות מלאה ולכן איננו מקבלים את האחריות הבלעדית על עצמנו.

השיטה הטבעית לראייה משופרת בשיטת יואל לוי, תומכת בנו ומחזקת אותנו דווקא מפני שאינה מטפחת את האשליה של תסמונת ה"סמוך עליי". השיטה הטבעית אינה מדברת אל האדם מגבוה, אלא מסייעת לו להפיק מתוכו את המתאים עבורו כדי שיוכל לנווט את חייו בצורה הראויה. גורם זה, מתן כבוד ועידוד לכוחו של האדם ולהשתתפותו בתהליך הריפוי, מהווה את הבסיס בשיטה הטבעית לאחריות כלפי המטופל.

ישנם אנשים שמתכחשים לכוחם ולאחריותם בדרכים שונות במהלך הטיפול. זוהי טעות, שכן הכוח המשמעותי ביותר להגשים את משאלותיהם, מצוי בתוכם. לא נוכל לעזור לעצמנו ולאחרים אם לא ניקח, קודם כל, אחריות מלאה על עצמנו.

לקיחת אחריות פירושה להיות אחראי לעצמך ולחיים שלך ולקבל את האפשרות שכל מה שקורה לך קשור גם לבחירה שלך, גם אם לא במודע, וחשוב עוד יותר – בחירתך היא מה אתה עושה עם כל מה שקורה לך. רק אדם אמיץ מאוד מסוגל לקבל אחריות מוחלטת על חייו ועל חוויותיו ואת העובדה שאושרו תלוי בהחלטתו ובמעשיו.

לאפשר לעצמך את החיים שמגיעים לך!כשבריאות העיניים נחלשת, נחפש את כל הדרכים לשפר את הראייה. הדרך הנבונה היא באמצעות השיטה הטבעית. יואל לוי, מפתח שיטות יעילות לשיפור הראייה; מאפשר לכם לתת לעיניים שלכם את הכלים הנחוצים במגוון דרכים חשובות כדי לשפר את הראייה. כמובן, יש היבטים למדידת יעילות שיפור הראייה. להיבטים אלה יש להתייחס בצורה ראויה. כמו כן, יש דברים חשובים שיכולים לסייע לנו בבחירת הדרך הראויה לשיפור הראייה.

כמובן, יש היבטים למדידת יעילות שיפור הראייה. להיבטים אלה יש להתייחס בצורה ראויה. כמו כן, יש דברים חשובים שיכולים לסייע לנו בבחירת הדרך הראויה לשיפור הראייה.

1. לדעת באמת האם אתה מחפש את הדרך הנכונה שתחסוך לך משאבים וכסף.

2. בעלויות חומר הגלם, יש להתחשב ולשכלל היבטים מגוונים.

3. לנהל מספר דרכים על כל קטגוריה כדי לאפשר לעצמך את הדרך היעילה בשבילך.

4. לוודא כי המחיר שסוכם יותאם למה שסוכם.

5. לא תמיד יש לבחור את איכות המחיר הזול.

6. לבצע סקר מחירים. היבט זה לוקח זמן אך משאיר אותך מעודכן ומאפשר לך לדעת על אופציות שיוכלו לתרום לשיפור בריאות העיניים שלך בהדרכתו של המטפל.
    
7. לבצע השוואת מחיר איכותית הלוקחת בחשבון עלות אך גם תועלת.

8 . לבחור מטפל טוב שיש לו ניסיון בתחום, הוכחות והצלחות. מטפל שמבין ומסייע.

9. בניית תכנית לשיפור הראייה בשלבים, כדי להיעזר ביתרונות של כל אחד מהם.

10. לשמור על בריאות העיניים בביצוע הטכניקות והתרגילים כפי שנלמדו.

השיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, מורכבת ממספר תחומים מגוונים וממספר טכניקות משולבות.

העיניים שלך חשובות לבריאותך ועליך להכיר את הדרכים הנכונות שיסייעו לך לקדם את שיפור הראייה באמצעות תרגילי עיניים, תזונה בריאה, הרגלים נכונים.

האם היית מסתדר ללא עיניים? בטח שלא! מי מאתנו יכול להסתדר ללא שימושן? העיניים נועדו עבורנו כדי שנוכל לראות דרכן את העולם. למה לא לתת להן את האפשרות הזו?

העיניים זקוקות להרפיה. העיניים משמשות אותנו ביחסי גומלין ומקשרות אותנו לסביבה בהרמוניה תואמת. הן משדרות כלפי הסובבים אותנו מה הן רוצות. העיניים נועדו לתת מידע בכל מצב נתון על מצבן בחדות וכשמבינים ומבצעים תרגולים ראויים, הראייה משתפרת.

כשפוגשים אנשים ומסתכלים בעיניהם, אפשר לדעת אם יש קשר הדוק בניכם. כשיש תקשורת בונה ונכונות לשיתוף פעולה, אפשר למצוא זאת בהיבט מפגש העיניים.

העיניים הן נכס חשוב עבורך. הן עוזרות לך לבצע משימות בעבודה בתחומים מגוונים. דרכן אתה מבחין בצבעים נהדרים ודרכן ניתן לך מידע שימושי בהרבה תחומים בחיים – מידע שעוזר לך לבצע משימות.

העיניים זקוקות לתזונה בריאה. כשחושבים נכונה, ניתן לטעון כי העיניים הן חלק ממכלול הגוף שאליו מספקים בריאות גם באמצעות תזונה בריאה. יש להתייחס כראוי לעיניים ולספק להן ויטמינים. תזונה בריאה תתמוך בסיוע שיפור הראייה. תזונה מגוונת, משקאות טבעיים, ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה משפיעים על בריאות הגוף והראייה. 

השיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, מורכבת ממספר תחומים מגוונים וממספר טכניקות משולבות. לצרכנים מגיע לא פחות!

 

מי שמחפש לשפר את בריאות העיניים שלו, יכול לבחור בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי.

 

צרכן, לקוח חכם, עורך השוואות נכונות ומשווה מחירים. צרכנים חכמים, בוחרים בדרך הנכונה! 

 

 

לימוד במרכזי ההדרכה עבור קורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בצורה היעילה ביותר בשיטת יואל לוי

– מרכזי ההדרכה יכולים לסייע לערנות ולהבנת הנלמד בצורה משופרת.

– כל שאלה, ניתנת לתשובה יעילה.

– התשובה תהיה רלוונטית ואמינה.


 לימוד עצמי– עלול להתארך ולשעמם מאוד.

– לא בטוח שהתשובה ממש מדויקת.

– כמעט תמיד אין את מי לשאול.

זה ברור כי ברגע שמוצאים דרך טובה כדי ללמוד לקראת מבחן מסוים, הרי שהסיכוי להצליח גדול מאוד. גם חווית הלימוד הופכת לאיכותית ומאתגרת יותר והיא מסייעת רבות לכל מי שרוצה ללמוד בצורה רצינית.

"כל הרעיון של מרכזי ההדרכה הוא לתת אפשרות לכל מי שמגיע אליהם ליהנות מהם ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלו בשיפור הראייה בדרך הטבעית בצורה היעילה והמהירה. מרכזי ההדרכה מבינים לליבם של אותם אנשים ומציעים עזרה חשובה לקראת השיפור בהתמדה הראויה", מסביר יואל לוי, מאמן מקצועי לראייה ברורה בדרך הטבעית.

מרכזי ההדרכה עבור קורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית בצורה היעילה ביותר בשיטת יואל לוי, עוזרים רבות לכל מי שמעוניין ללמוד בצורה מתקדמת ומהירה יותר.

ניתן לראות עד כמה רבים מבינים את המשמעות של למידה במרכזי ההדרכה התורמת בהרבה לכלל ובעלת משמעות גדולה, אותה למידה שמעביר מדריך מקצועי.

זה ברור כי ברגע שמישהו מרגיש חוסר הבנה כמו גם שאינו מתחבר לנושא מסוים ונושא זה רחוק מהבנתו עבורו, הרי שאותו מדריך, מאמן, מטפל מקצועי, יכול לסייע רבות ולקדם אותו בתהליך לשיפור.


מבינים נכון בתחומים שוניםיש לדעת שהקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית, ממש מהווה תועלת בבריאות משופרת ותורם לרווחת החיים.

הדרכה בשיפור הראייה בדרך הטבעית

שיטות שונות

הכרת השיטה הטבעית תאפשר ביצוע פעולות בטוחות וראויות לבריאות העיניים.

אי הכרת השיטה הטבעית, עלולה לגרום לליקויים ולמחלות בעיניים.

הכרת השיטה הטבעית הנדרשת במגוון תחומים, תמנע ליקויים בראייה.

אי הכרת השיטה הטבעית, עלולה בקלות לגרום לבעיות בכושר הראייה.

הכרת השיטה הטבעית, תסייע בזיהוי בעיות נפוצות.

אי הכרת השיטה הטבעית, עלולה לגרום לסבל ולנזקים קשים.


יש לחשוב בצורה הגיונית, להסתכל קדימה וללמוד את השיטה הטבעית הראויה כדי לקדם את בריאות העיניים. 

אלו מאתנו שכבר שיפרו את הראייה בדרך הטבעית, יכולים להעיד על כך כי מדי יום הם פוגשים אנשים שלא ממש מבצעים פעולות נכונות וראויות ולכך ראייתם לא תקינה. אם נחשוב נכון, נבין כי יש צורך בסיסי לשפר את הראייה כדי למנוע טשטושים בראייה כמו גם להשיג את המטרה בקידום הבריאות.

מערכת ראייתו של האדם היא מהמורכבות שבמערכות הגוף האנושי. בגלל זה, מורכבותה זו של מערכת הראייה, עלולה לגרום לליקויי ראייה.

ליקויי ראייה מחולקים גם לפי נסיבות רכישתם: ליקויי ראייה כתוצאה מהיבט תורשתי, ממחלות זיהומיות, מהרעלות, ממצוקה נפשית...

חשוב לזכור כי יש רבים שעבורם מדובר במשהו לא רגיל, יוצא דופן, חדש. היות ויש גם היבט מנטאלי בתחום זה, הרי שזה יכול להכשיל רבים וטובים בקלות רבה ובלי סיבה הגיונית. 

הגדלת סיכויי ההצלחההיות ויש אנשים המעוניינים לשפר את ראייתם בזמן הקצר ככל שאפשר, הרי שחשוב למצוא את הדרך הטובה ביותר כדי לקדם את התהליך הדרוש בהצלחה. במרכזי ההדרכה ניתן לסייע רבות לכל אדם. אפשרות זו, הניתנת לאותם המגיעים למרכזי ההדרכה, כדי לשפר את הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, מגדילה את סיכויי ההצלחה כדי לשפר את ראייתם בזמן הקצר ככל שאפשר.

לימוד בקורס לשיפור הראייה מקדם את הלומד בצורה משמעותית
יש להבין שלימוד עיוני ותיאורטי, מהווה יסוד בסיסי לחומר המעשי וזה מכיוון שלימוד עיוני ותיאורטי המועבר בצורה ברורה, יכול לסייע בהבנה ולכך זה מאוד הגיוני ששיפור יתרחש כתוצאה שמגיעה רק אחרי שלומדים את החומר העיוני והתיאורטי בצורה נכונה.

זה ברור כי ללא כל הכשרה עיונית ותיאורטית, זה לא פשוט לדעת יותר. גם אותם אנשים שאכן שיפרו את הראייה בצורה כלשהיא, מודעים לכך. מכאן, ניתן להבין כי גם אותם אנשים מקצועיים, יודעים כי שיפורים בראייה ידרשו יותר ידע, כדי לטפל בדרך ראויה ומהירה, בכל דרך ומצב.

זכרו שבדרך ראויה, תוכלו לקדם את שיפור הראייה, כשתגיעו לשלב המעשי בטכניקות השונות. גם אם בתחילת הדרך, ענייניים לא הסתדרו, עליכם להתגבר ולהמשיך. לימדו מטעויות. בסופו של דבר תוכלו לשפר את הראייה בדרך הטבעית.

אם אתה תתייעץ  עם המטפל שלך, בצורה תקינה תלמד כיצד להירגע וכיצד להגיע לרוגע; עבור המוח שלך; עבור הגוף שלך ועבור העיניים שלך!

בקורס תוכלו ללמוד:- כיצד המצב הנפשי והגופני משפיע על הראייה. 

- מהם הגורמים המובילים לאימוץ הרגלי ראייה לקויים.

- באיזו דרך אפשר להקל על מצבי לחץ או מתח נפשי, כדי שהאיזון בין הקשר המוחי למצב העיניים יתקדם בדרך    לשיקום הראייה.

- באיזו דרך להעלות את חדות הראייה.

- מהן הפעולות הבטוחות והראויות לבריאות העיניים.

- עובדות מוכחות בנושא שיפור הראייה (הנוגעות למשקפיים ולניתוחי לייזר).

- תרגילי עיניים על מנת לשפר את הראייה.

- מה גורם לשרירי העיניים להיחלש?

- כיצד ניתן לשפר את הראייה באופן טבעי?

- הנשימה הרגועה משפיעה על העיניים והגוף.

- תרגילים לחיזוק.

- כיצד  לקרוא בצורה נכונה כדי למנוע עיניים עייפות ומאומצות.

- הסרת לחצים.

- נוסחאות מדהימות לשיפור הראייה.

- ניתוחי לייזר - האם הם בטוחים ומהווים פתרון מושלם?

- הרגלים בריאים.

- נוגדי-חמצון.

- ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא החשובים לבריאות העיניים.

- תרופות טבעיות.

- ועוד...


סדנאות במקומות עבודההנכם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע מועד לקורס בשיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי. בקורס זה תקבלו כלים אפקטיביים, דרכם תוכלו לדעת, כיצד לפתח מיומנויות תרגול, באיזו צורה המזונות משפיעים על גוף האדם ומהם המזונות החיוניים, לתרגל תרגילי עיניים פשוטים ולשחרר את המתח לאחר יום ממושך בהשפעת זמנים דחוקים בעבודתכם. יש לציין כי  באמצעות קורס זה, תקבלו את התגמול המיוחל בבריאות תקינה.

הערה חשובה: מדי פעם אנשים מצלצלים אליי כדי לקבל תשובה הולמת ולראות כיצד אוכל לעזור להם, לחבר שמכירים וכן הלאה. יש לציין, כי האדם צריך לקבל בעצמו קבלת החלטה מתוך בחירה רצויה ונכונה כדי לעזור לעצמו. השתדלות לעזרה ולקבלת סיוע אכן נדיבה, אומנם בעל הבחירה רק הוא יכול לבחור ולקבל בעצמו החלטה זו. ניתן לטעון, שכשרוצים לעזור למישהו; הדרך הנכונה היא בדוגמה האישית. אדם ששיפר את מצבו הוא "הוכחה מהלכת" ובכך הוא מאפשר לסביבתו להתחבר לאתגר השינוי.
טואול - בניית אתרים