בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

עם נחישות וסבלנות, יש להאמין כי בעיות ראייה פתולוגיות רבות, ניתנות לשיפור בהתקדמות ראויה ובחלק מהמקרים ניתנות גם לתיקון אופטימאלי קבוע.

כושר הריכוז בפעולת המוח תורם לכושרה של הראייה. ראו קישור אימוני מוח. המוח, הוא איבר חשוב המתכנן את פעולת שרירי העיניים. הוא אחראי להמרת השינויים המתרחשים ולתוצאה המתקבלת בשרירי העיניים. גם שגיאות השבירה, יוכלו להיות מורגשות בראייה כפי שהמוח תרגם פעולת שרירים זו. 

בהרמוניה תקינה, שרירי העין מסוגלים להזיז ולשנות את אופן הצורה של העין. גם הגדלת שדה הראייה מתרחבת ולכך היא משפרת את חדות הראייה.

דרך ראשונה היא בהגבלת זמן השימוש במכשירים, הנמצאים בטווח ראייתך הקרובה .נסה להגדיר מגבלת זמן מראש ,כך שתדע בדיוק כמה זמן להשתמש במכשירים. פעולה זו תמנע ממך להסתכל על המכשירים, הנמצאים בטווח ראייתך הקרובה, באופן ממושך ללא מנוחה לעיניים שלך.

דרך שנייה היא להסתכל על אותם אובייקטים הנמצאים בטווח ראייתך הרחוקה. עליך לחפש אובייקטים שמיקומם נמצא במרחק רחוק ולהביט אליהם למשך שניות .פעולה זו נמצאת בשינוי ההתמקדות ותורמת למנוחת העיניים לזמן מה.
 
יש דרכים שאתה יכול לטפל בקוצר הראייה שלך, באמצעות תרגילי עיניים. פרטים נוספים נמצאים בקישור זה - תרגילי עיניים המסייעים לשיפור התמקדות הראייה וכן באמצעות שינויים באורח החיים.
 
אין צורך הכרחי להרכיב משקפיים, עדשות מגע וכן אין צורך הכרחי לניתוחי עיניים, כל עוד מבינים ומיישמים את השיטה הטבעית לראייה ברורה בשיטת יואל לוי. למידה ותרגול הרגלים ראויים, נחוצים לשיפור הראייה.

ראייה מטושטשת ניתנת לשיפור בדרך הטבעית במהלך החיים, הודות לנטיות לא נכונות וראויות, הרגלים לא תקינים, תזונה לא תקינה, לחצים נפשיים... , ראייה מטושטשת ניכרת בפחיתות הראייה. יש צורך להשיג הרפיה ואיזון בנפש. עומסים צריכים להיות מופחתים. כמו כן, תרגילי עיניים מיוחדים יוכלו לשפר משמעותית את חדות הראייה ולהפחית מהלחץ.

ראייה מטושטשת מתבטאת בטשטוש של עין אחת ויכולה להיות בשתי העיניים. כישלון זה יגרום להפחתת הראייה. חוסר היכולת לראות פרטים קטנים יכול להיות סימפטום של ליקויים בראייה, כמו: קוצר ראייה או רוחק ראייה שיכולים להיגרם גם בגלל מחלות בריאותיות כגון ברקית (גלאוקומה). כמו כן, עלולים להתרחש סחרחורות וכאבים בראש. 

איך להישאר בחדות הראייה?

ראייה תקינה דורשת מהשרירים שלנו חוזק ובריאות. אימוני עיניים יאפשרו לכם לראות בצורה משופרת. בצורה זו תוכלו להתגבר על ראייה מטושטשת וגם לשפר את הראייה. היבט זה מיוחס גם לגיל.

רוצים להימנע מתרופות, זריקות וניתוחים? בדקו מה מציעה הרפואה האלטרנטיבית לטיפול במגוון מחלות עיניים ובעיות עיניים נפוצות.
הטיפול האלטרנטיבי בדלקות עיניים ניתן בהתאם לגורם הדלקת. הטיפול הטבעי מתמקד בהקלה על הסימפטומים ובטיפול בגורמים לתופעה.
בטיפול טבעי מציעים שינוי תזונתי ואכילת מזונות המחזקים את כלי הדם, כדי למנוע את הידרדרות המחלה. בנוסף, קיימים תוספי מזון הגורמים לשינוי בבריאות תקינה.

שאלה נוספת שנשאלת לעתים קרובות: "כמה זמן אפשר לצפות לראות שינויים בפועל ממימוש תכנית זו בקידום הראייה ושיפורה בדרך הטבעית?" ; התשובה לכך היא: לעתים קרובות, ניתן להבחין בשינויים משמעותיים בתוך כמה שבועות וכל זה כמובן כשלוקחים בחשבון הבדלים טבעיים בין המשתמשים. לא רק זה, אבל ייתכן מאוד שהמטופל יבחין בתוצאות מהירות מאוד בכמה חזיתות.

 

גם הפסקה למשך זמן מה ממסך המחשב או מהטקסט הנקרא, נותנת לעיניך זמן להרפיה ויכולה לסייע בהפחתה ממאמץ העיניים ומתסמיני העין היבשה. תן לזה להיעשות בניסיון. הראייה שלך תוכל להשתפר!
לאותם אנשים ששואלים: "כיצד לשפר את הראייה בזמן קצר יותר ללא צורך ממושך במשקפיים ובעדשות מגע?",  יש תשובה. אם אתם מחפשים זאת כדי להשלים את מימוש שיפור הראייה, אז ייתכן ותצטרכו לשקול לקחת כמה ויטמינים בתרופות טבעיות הנחוצים כדי לספק בסיס תזונתי בריא לטיפול ראוי.
טואול - בניית אתרים