התקשרו עכשיו 050-414-5359                            072-282-8034


 


 

צור קשרשיטת יואל לוי עוצרת את הידרדרות ליקויי הראייה

חשוב ביותר לתרגל את השיטה הנכונה בדרך הטבעית, כדי לשפר את מצב הרקמות התקינות של העיניים, לעצור את הידרדרות הראייה ולהפחית לחצים.
 
בשיטה הטבעית לשיפור הראייה, ניתן להתקדם בצורה ראויה ולמזער עד תיקון מושלם את ליקויי הראייה ואת המחלות בעיניים. לכן, הדרך הנכונה ביותר, נותנת סיוע לאותם אנשים המבקשים בריאות משופרת באיכות החיים.

השיטה הטבעית לשיפור הראייה מתאימה לאותם אנשים עם בעיות ראייה מקרוב ומרחוק.

כמו כן, השיטה הטבעית לשיפור הראייה מתאימה למבוגרים עם בעיות ראייה מקרוב ומרחוק.

ככל שהגיל מתקדם, שרירי העיניים נחלשים. כתוצאה, גם האקומודציה נחלשת ויש קושי לקרוא מקרוב. גורם זה מפריע לעיניים ונוצר מצב של טשטוש בראייה. העיניים מתאמצות ופעמים מתפתחת התופעה של יובש בעיניים. 
 
בעזרת התרגול בשיטה הנכונה, משפרים את יכולת הקימור של העדשה כדי שקרני האור יפלו על מרכז הראייה ברשתית. זה נכון, הודות לגמישותם של שרירי העיניים. באמצעות התרגילים, מזרימים את הדם והנוזלים שבעין ובכך מקילים על מנגנוניה של הראייה, מחזקים את הרשתית ומרפים את כל מערכת העצבים שקשורה לעיניים. 

תזונה תומכת ושינוי הרגלי ראייה, משלימים את התמונה. 

אם לא מתרגלים את השיטה, בד"כ אנשים פונים להרכבת משקפיים, עדשות מגע, לזמן ארוך. גורם זה, הרבה פעמים גורם להידרדרות הראייה. כתוצאה, המספר ביחידת התשבורת גדל, עם הזמן וגם יכול להיגרם מצב של התפתחות מחלות פתולוגיות שונות במשך השנים.

יואל לוי מסייע לאותם הסובלים מבעיות ראייה

הראייה היא תהליך דינמי. כושרה של הראייה אינה קבועה ולכך היא לא באותו מצב. גם בזמנים שונים, הראייה מתפקדת באופן טבעי, לכן טיעון זה קובע כי ניתן לשפר את הראייה, ללא משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים.

עם נחישות וסבלנות, יש להאמין כי בעיות ראייה פתולוגיות רבות, ניתנות לשיפור בהתקדמות ראויה ובחלק מהמקרים ניתנות גם לתיקון אופטימאלי קבוע.

טואול - בניית אתרים באינטרנט