בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

שיטת יואל לוי עוצרת את הידרדרות ליקויי הראייהחשוב ביותר לתרגל את השיטה הנכונה בדרך הטבעית, כדי לשפר את מצב הרקמות התקינות של העיניים, לעצור את הידרדרות הראייה ולהפחית לחצים.

בשיטה הטבעית לשיפור הראייה, ניתן להתקדם בצורה ראויה ולמזער עד תיקון מושלם את ליקויי הראייה ואת המחלות בעיניים. לכן, הדרך הנכונה ביותר, נותנת סיוע לאותם אנשים המבקשים בריאות משופרת באיכות החיים.

השיטה הטבעית לשיפור הראייה מתאימה לאותם אנשים עם בעיות ראייה מקרוב ומרחוק.

כמו כן, השיטה הטבעית לשיפור הראייה מתאימה למבוגרים עם בעיות ראייה מקרוב ומרחוק.

ככל שהגיל מתקדם, שרירי העיניים נחלשים. כתוצאה, גם האקומודציה נחלשת ויש קושי לקרוא מקרוב. גורם זה מפריע לעיניים ונוצר מצב של טשטוש בראייה. העיניים מתאמצות ופעמים מתפתחת התופעה של יובש בעיניים. 

בעזרת התרגול בשיטה הנכונה, משפרים את יכולת הקימור של העדשה כדי שקרני האור יפלו על מרכז הראייה ברשתית. זה נכון, הודות לגמישותם של שרירי העיניים. באמצעות התרגילים, מזרימים את הדם והנוזלים שבעין ובכך מקילים על מנגנוניה של הראייה, מחזקים את הרשתית ומרפים את כל מערכת העצבים שקשורה לעיניים. 

תזונה תומכת ושינוי הרגלי ראייה, משלימים את התמונה. 

אם לא מתרגלים את השיטה, בד"כ אנשים פונים להרכבת משקפיים, עדשות מגע, לזמן ארוך. גורם זה, הרבה פעמים גורם להידרדרות הראייה. כתוצאה, המספר ביחידת התשבורת גדל, עם הזמן וגם יכול להיגרם מצב של התפתחות מחלות פתולוגיות שונות במשך השנים.

האטת ההתקדמות של קוצר ראייה קוצר ראייה מאופיין ומוגדר במצב בו כוח התשבורת, חזק מדי ביחס למבנה העין. כתוצאה, ריכוז קרני האור נמצא לפני הרשתית ולא עליה. חדות הראייה במצב זה תימצא טובה לטווח קרוב, אולם חדות הראייה לטווח רחוק תימצא מטושטשת.

יש לציין כי במצבים בהם מנסים להתמקד בנקודה כלשהיא, תמונה כפולה עלולה להיווצר כתוצאה ממצב של סטיית העיניים בצורה לא ראויה. במצב זה, המאמץ עלול לגרום לפזילה מסתעפת, לאי נוחות, לטשטוש ולכאב. יש מצבים בהם הראייה מידרדרת כתוצאה מהרגלים לא נכונים, מתזונה לא בריאה כמו גם ממתחים בגוף וממתחים נפשיים.

ישנם אנשים המתעלמים מבריאות העיניים עד שלבסוף הם סובלים. הם לוקחים את זה כמובן מאליו. אם הם יוכלו להיזכר, בדיוק איך ולמה בעיות בעיניים התרחשו אצלם, זה יוביל אותם למסקנה, כי חוסר תשומת לב ורפיון, גרמו להידרדרות ראייתם.

תופעת קוצר ראייה היא בעיה גוברת הנמצאת בשיעור גדול באוכלוסייה. הודות לתופעה זו, עדשת העין נאלצת להתמודד עם השינוי המיוחס לגודל של גלגל העין, כי אובייקטים במרחקים רחוקים מהעין, נראים לא בראייה חדה. תופעה זו מתבטאת כאשר פרטים מקרוב נראים בבירור, אולם פרטים מרחוק נראים מטושטשים. התופעה מתבטאת אצל ילדים וגם אצל מבוגרים. 

לחצים בעיניים יכולים להתבטאות בגלל עלייה בשימוש במכשירים אלקטרוניים כגון: משחקי כף יד וידאו, מחשבים ניידים. סימני אזהרה של קוצר ראייה יכולים להתבטאות בכאבי עיניים, עיניים עייפות, כאבי ראש, הטיית הראש בצורה לא ראויה כדי להבחין בפרטים, שפשוף העיניים לעיתים קרובות.

תופעה זו של קוצר ראייה  מתרחשת בגלל שימוש לא נכון בעיניים. בשרירי העין מתרחשות שגיאות שבירה, הודות ללחצים המופעלים בתוך העין. מכאן, יש לדעת כי תופעה זו ניתנת לריפוי, הודות לתרגול הרגלים נכונים. הרגלים נכונים יכולים לשפר משמעותית את התהליכים. 
 
כדי להבין איך ולמה קוצר ראייה מתפתח, יש צורך לבחון את האופן שבו העין משדרת מידע למוח. הרשתית מקבלת תמונה של שדה הראייה, אך מעט מאוד מתמונה זו, מעובדת במוח. החלק הזעיר של הרשתית, הגומה, משמשת למטרה זו. בפעילות מתמדת, תאי הרשתית מעבירים מידע. העין  נמצאת בתנועה מתמדת במהירות גבוהה ושולחת מידע למוח. אותות חזותיים נרשמים במוח כמסלול זיכרון.

כדי שתתקבל סטייה של העיניים, יש צורך לשטח את העדשה, עדשת העין. התכנסות (כששתי העיניים מתמקדות על חלק אחד) - גורמת לעדשה להיות קמורה יותר. כיוון העיניים לאותה הנקודה של תשומת לב בשדה הראייה, הוא הגורם להתכנסות זו.
 
פעמים, בניסיון להתמקד בנקודה כלשהיא, ייווצר מצב של סטיית העיניים. אם נצליח לעשות זאת, תיווצר תמונה כפולה. במצב זה, המאמץ עלול לגרום לפזילה מסתעפת, לאי נוחות ולכאב, אותם סימפטומים מטרידים הנמצאים במצב של קוצר ראייה.
 
הראייה היא תהליך דינמי. כושרה של הראייה אינה קבועה ולכך היא לא באותו מצב. גם בזמנים שונים, הראייה מתפקדת באופן טבעי, לכן טיעון זה קובע כי ניתן לשפר את הראייה, ללא משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים.

עם נחישות וסבלנות, יש להאמין כי בעיות ראייה פתולוגיות רבות, ניתנות לשיפור בהתקדמות ראויה ובחלק מהמקרים ניתנות גם לתיקון אופטימאלי קבוע.

כושר הריכוז בפעולת המוח תורם לכושרה של הראייה. ראו קישור אימוני מוח. המוח, הוא איבר חשוב המתכנן את פעולת שרירי העיניים. הוא אחראי להמרת השינויים המתרחשים ולתוצאה המתקבלת בשרירי העיניים. גם שגיאות השבירה, יוכלו להיות מורגשות בראייה כפי שהמוח תרגם פעולת שרירים זו. 

בהרמוניה תקינה, שרירי העין מסוגלים להזיז ולשנות את אופן הצורה של העין. גם הגדלת שדה הראייה מתרחבת ולכך היא משפרת את חדות הראייה.

דרך ראשונה היא בהגבלת זמן השימוש במכשירים, הנמצאים בטווח ראייתך הקרובה .נסה להגדיר מגבלת זמן מראש ,כך שתדע בדיוק כמה זמן להשתמש במכשירים. פעולה זו תמנע ממך להסתכל על המכשירים, הנמצאים בטווח ראייתך הקרובה, באופן ממושך ללא מנוחה לעיניים שלך.

דרך שנייה היא להסתכל על אותם אובייקטים הנמצאים בטווח ראייתך הרחוקה. עליך לחפש אובייקטים שמיקומם נמצא במרחק רחוק ולהביט אליהם למשך שניות .פעולה זו נמצאת בשינוי ההתמקדות ותורמת למנוחת העיניים לזמן מה.
 
יש דרכים שאתה יכול לטפל בקוצר הראייה שלך, באמצעות תרגילי עיניים. פרטים נוספים נמצאים בקישור זה - תרגילי עיניים המסייעים לשיפור התמקדות הראייה וכן באמצעות שינויים באורח החיים.
 
אין צורך הכרחי להרכיב משקפיים, עדשות מגע וכן אין צורך הכרחי לניתוחי עיניים, כל עוד מבינים ומיישמים את השיטה הטבעית לראייה ברורה בשיטת יואל לוי. למידה ותרגול הרגלים ראויים, נחוצים לשיפור הראייה.

ראייה מטושטשת ניתנת לשיפור בדרך הטבעית במהלך החיים, הודות לנטיות לא נכונות וראויות, הרגלים לא תקינים, תזונה לא תקינה, לחצים נפשיים... , ראייה מטושטשת ניכרת בפחיתות הראייה. יש צורך להשיג הרפיה ואיזון בנפש. עומסים צריכים להיות מופחתים. כמו כן, תרגילי עיניים מיוחדים יוכלו לשפר משמעותית את חדות הראייה ולהפחית מהלחץ.

ראייה מטושטשת מתבטאת בטשטוש של עין אחת ויכולה להיות בשתי העיניים. כישלון זה יגרום להפחתת הראייה. חוסר היכולת לראות פרטים קטנים יכול להיות סימפטום של ליקויים בראייה, כמו: קוצר ראייה או רוחק ראייה שיכולים להיגרם גם בגלל מחלות בריאותיות כגון ברקית (גלאוקומה). כמו כן, עלולים להתרחש סחרחורות וכאבים בראש. 

איך להישאר בחדות הראייה?

 

ראייה תקינה דורשת מהשרירים שלנו חוזק ובריאות. אימוני עיניים יאפשרו לכם לראות בצורה משופרת. בצורה זו תוכלו להתגבר על ראייה מטושטשת וגם לשפר את הראייה. היבט זה מיוחס גם לגיל.

רוצים להימנע מתרופות, זריקות וניתוחים? בדקו מה מציעה הרפואה האלטרנטיבית לטיפול במגוון מחלות עיניים ובעיות עיניים נפוצות.

בטיפול טבעי מציעים שינוי תזונתי ואכילת מזונות המחזקים את כלי הדם, כדי למנוע את הידרדרות המחלה. בנוסף, קיימים תוספי מזון הגורמים לשינוי בבריאות תקינה.

הטיפול האלטרנטיבי בדלקות עיניים ניתן בהתאם לגורם הדלקת. הטיפול הטבעי מתמקד בהקלה על הסימפטומים ובטיפול בגורמים לתופעה.

עוד משהו שאני צריך לדעת?
לאותם אנשים ששואלים: "כיצד לשפר את הראייה בזמן קצר יותר ללא צורך ממושך במשקפיים ובעדשות מגע?",  יש תשובה. אם אתם מחפשים זאת כדי להשלים את מימוש שיפור הראייה, אז ייתכן ותצטרכו לשקול לקחת כמה ויטמינים בתרופות טבעיות הנחוצים כדי לספק בסיס תזונתי בריא לטיפול ראוי.

שאלה נוספת שנשאלת לעתים קרובות: "כמה זמן אפשר לצפות לראות שינויים בפועל ממימוש תכנית זו בקידום הראייה ושיפורה בדרך הטבעית?" ; התשובה לכך היא: לעתים קרובות, ניתן להבחין בשינויים משמעותיים בתוך כמה שבועות וכל זה כמובן כשלוקחים בחשבון הבדלים טבעיים בין המשתמשים. לא רק זה, אבל ייתכן מאוד שהמטופל יבחין בתוצאות מהירות מאוד בכמה חזיתות.

גם הפסקה למשך זמן מה ממסך המחשב או מהטקסט הנקרא, נותנת לעיניך זמן להרפיה ויכולה לסייע בהפחתה ממאמץ העיניים ומתסמיני העין היבשה. תן לזה להיעשות בניסיון. הראייה שלך תוכל להשתפר!
טואול - בניית אתרים באינטרנט