התקשרו עכשיו 050-414-5359                            072-282-8034


 


 

צור קשרמחפשים מישהו עם ניסיון?


כפי שכולם יודעים, ניסיון בכל תחום, יכול תמיד לתרום למבקשים סיוע. הקורס לשיפור הראייה בדרך הטבעית, בשיטת יואל לוי, משלב עקרונות חשובים וטכניקות ראויות, בהצלחה להגיע בהתקדמות ראויה לעבר המטרה החשובה שלנו – השגת שיפור הראייה. כדי להשיג שיפור בראייה ולראות בצורה תקינה ונוחה יותר, ניתן להירשם לקורס חשוב זה. קחו טיפ! מומלץ! 

כאשר מדובר בעיניים שלכם, אל תיקחו סיכון – בחרו להיעזר רק במטפל מקצועי.

יש לקחת אחריות על בריאותנו ולהבין שגם העיניים שלנו זקוקות לטיפול הולם בדרך לשיקום –  בדרך הטבעית!

גישות הריפוי בשיטה הטבעית, תומכות ביכולת ובשימוש של הגוף לרפא את עצמו. הטיפול בשיטה הטבעית מציע למטופלים גם את האופציה לסדרות טיפולים בודדים עבור ליקויים בראייה ומחלות בעיניים.

לעתים, איננו מייחסים הערכה גדולה לאותם הדברים החשובים ביותר, כמו לראייתנו, עד שסובלים אנו מליקויים בראייה. ברגע שזה מתרחש, אנו חושבים עם הערכה רצינית יותר ומנסים להשיג שיפור בראייה ולהתמודד עם הליקויים. יש כל כך הרבה אנשים שבהירות ראייתם והסתגלות העיניים שלהם לתנאים שונים בסביבה נפגעו והם מרגישים טשטוש בראייה. כתוצאה מכך, המתח שלהם גובר ולכן הם אינם משוחררים.

ייתכן ואתה תוהה וחושב – האם הראייה אצלי יכולה להשתפר למרות אותם ליקויים לאחר הזנחה ממושכת? התשובה הנכונה היא, אכן; הרצינות שלך, כמו גם הבנה נכונה בדרך הטבעית, השגת הידע הנחוץ, ביצוע תרגולים נחוצים... , יאפשרו לך לשפר את ראייתך. השיטה הטבעית מציעה פתרונות שיכולים לסייע למטופל לראות בצורה משופרת.

השיטה הטבעית לראייה משופרת בשיטת יואל לוי, מציעה שיטות טיפול שהוכיחו עצמן בשילוב ידע וטכניקות שפותחו. יעידו על זאת מטופלים מרוצים, שוחרי בריאות בעולם.

לכל מטופל יש להתייחס בצורה נאותה תוך מתן דגש על היבט מסוג של: מילה, תדר, נשימה, תחושה, צליל, תנועה...

הייחוד התואם והמעצים בטכניקות ראויות שיגרמו לך לדעת יותר מהן הדרכים שיוכלו לסייע לך מתוך גישת טיפול בריאה ונכונה; יסייע לך להוסיף איכות לחיים שלך, למנוע סבל וכאב, לחיות חיים מלאי סיפוק, השופעים בריאות ושמחה מתוך הבנה כי אפשר לשפר.

שיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, מאתגר אותך לקחת אחריות על הבריאות שלך ושל הסובבים אותך ומעניק לך תמיכה כדי להתגבר על הרגלים לא ראויים לראייה, עם תדר אנרגטי של שגשוג ובריאות תקינה.

 

שאלות ותשובות


"אני יכול למצוא תרגילים לראייה, למה לבחור בדרך הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי?"
- למצוא תרגילים לראייה זה פשוט, השאלה, אם באמת זה יעזור...


"ומה עם ניתוחי לייזר?"

העדיפות לפני ביצוע ניתוחי לייזר היא, ללמוד על הסיבוכים והסיכונים שעלולים להיגרם בעקבות ביצועם. תקשיב לאנשים מנוסים ולא רק לחברות המבצעות את ניתוחי הלייזר. תקשיב ואז תחליט. אנשים מפרסמים אודות הסיבוכים והסיכונים.

"אין לי זמן עכשיו להשקיע בתרגילי עיניים, אולי זה לא משתלם?"

השקעה ממשית בתרגילי עיניים, יכולה להתבצע בזמן הפנוי בעיסוקים שלך. זה לוקח רק כמה דקות. עדיף להשקיע עכשיו כי זה ממש נחוץ לך.


"אין לי כסף בשביל להשקיע"

כשזה באמת חשוב, תמצא שתוכל להשיג כסף. חשיבות הראייה שווה יותר מכל הון שבעולם. חסוך מעצמך עוגמת נפש, על הוצאות מיותרות של בדיקות עיניים שאינן מועילות לשיפור הראייה במענה הולם, כמו גם על תפקוד פחות יעיל בעבודה ובחיים, בגלל כושר ראייה שאינו נמצא במצב תקין.

תמיד תוכל "להשקיע" אם תרצה בדברים שחשבת שיעזרו לך..., אם הם יעזרו לך... לכן, איך אומרים?: "תשקיע בדרך הנכונה הטבעית ותחסוך לשלם על הוצאות מיותרות!".

– "כיצד לשפר את הראייה בזמן קצר יותר ללא צורך ממושך במשקפיים ובעדשות מגע?"

– אם אתה מחפש זאת, אז ייתכן ותצטרך לשקול לקחת כמה ויטמינים בתרופות טבעיות, כדי לספק בסיס תזונתי בריא לטיפול ראוי.

– "כמה זמן אפשר לצפות לראות שינויים בפועל ממימוש תכנית זו בקידום הראייה ושיפורה בדרך הטבעית?"

– לעתים קרובות, ניתן להבחין בשינויים משמעותיים בתוך כמה שבועות וכל זה כמובן כשלוקחים בחשבון הבדלים טבעיים בין המשתמשים. לא רק זה, אבל ייתכן מאוד שהמטופל יבחין בתוצאות מהירות מאוד.

השיטה בדרך הטבעית היא פתרון ראוי למי שרוצה ומעדיף דרך נכונה, כדי לשפר את עיניו בהתאם להשקעתו.


להיות  עקביים יותר, רגועים יותר ולשמור על מוטיבציה


נכון, נכון, נכון... אתה עסוק! אבל אנשים לעתים קרובות שואלים איך הם יכולים להשיג שיפור גדול יותר בתהליך שיפור הראייה בדרך הטבעית, כך שהתייחסות לנושא זה, דורשת כמה עצות מהירות על איך להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הראייה שלך.עקביות

כמו ברוב העצות הטובות, טיפ זה נראה מובן מאליו. עליך להיות מודע יותר אם זה משהו שאתה רוצה, כי זה הופך להיות הסיבה מספר אחת שדורשת קצת משמעת. אתה מתחיל נרגש ומצפה לעשות כל דבר כדי לשפר את ראייתך, אבל אחרי שבוע בערך, אתה מוצא את עצמך חוזר בחזרה להרגלים ישנים, חלקם לא נכונים ועלולים להזיק ולגרום לאיטיות בהתקדמותך. לכן, יש לגלות נחישות וסבלנות.

אתה פשוט זקוק לעשות את זה! כמו כל דבר, עקביות נחוצה כדי להשיג הצלחה משמעותית. במשך היום, עליך להקדיש כמה דקות רק בשביל עצמך, כמובן שללא הסחת הדעת. עקביות זו תאפשר לך להתקדם למטרה שלך – שיפור בראייה.

 
רגיעה

רגיעה מתפרשת כחוסר מתח ודאגות. עליך להיות בשלווה וברוגע. עליך לאפשר לעצמך להשיג ככל שתוכל, דברים נחוצים אלה. הם יוכלו לתרום הרבה עבורך בקידום שיפור הראייה בדרך הטבעית.

האם יש לך מוטיבציה?

מוטיבציה היא הנעה, תהליך מעורר, מכוון ומשמר את התנהגותך כדי להשיג השגה בה אתה מאמין. אתה משקיע זמן ומשאבים בפעילות בה אתה רוצה להשיג את שאיפותיך, גם שפעילות זו כרוכה בקשיים.

גם כשנופלים צריכים לקום ולהתקדם הלאה. ככה מנצחים! נפילה יכולה לגרום לתסכול ולכאב שיכולים להימשך דקה, או... שעה, או יום, או אפילו שנה ויותר, אבל בסופו של דבר, בהחלטתך האישית, תוכל להתגבר. אם אתה פורש באמצע, הבעיה לא נפתרה ממש. אינך כישלון! יש לך חלום? עליך להגשים אותו! כשאנשים אינם יכולים לעשות משהו בעצמם, הם ירצו להגיד לך, שאתה לא יכול לעשות את זה. אם אתה רוצה משהו, לך והשג את זה! אל תפחד להיכשל, היות ואינך יכול תמיד לנצח, אך אל תפחד לקחת החלטות מכריעות. עליך להאמין, שהמציאות יכולה להשתנות; בגלל שכל יום הוא יום חדש, כל רגע הוא רגע חדש. אז עכשיו אתה הולך ומוכיח לכולם, שבחרת בדרך הנכונה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, כדי לראות את האור.

טואול - בניית אתרים באינטרנט