בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

שיפור הראייה בדרך הטבעית ללא משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים

מתן עזרה וטיפול בדרך הטבעית בליקויי הראייה ובמחלות עיניים

קישור: https://www.facebook.com/profile.php?id=100070936186727ריפוי בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי!                                                                                                                  

יואל לוי התגבר על בעיית ראייה שהייתה לו. יואל לוי חקר שיטות חלופיות לשיפור הראייה בספרים, במחקרים רפואיים, בכתבי עת מדעיים ועוד. הוא מצא ופיתח דרך טבעית ויישם אותה על עצמו. נכון להיום,  יואל לוי  הגיע לראייה משופרת בעיניים, יותר מ - 6 / 6.

מיהו יואל לוי? (מתוך הספר: "הראייה הברורה - התגלית הטבעית עבורך"). בחודש פברואר 2005, בגיל 24, התפתחה אצלי מחלה בעין, מחלה תוך-עינית ברשתית, הנקראת: "אובאיטיס". במהלך תקופה של שש שנים לפחות, הלכתי לטיפולים שונים וביקרתי במרפאות מומחים, במיוחד בבית חולים הדסה עין כרם, בירושלים. עברתי טיפולים רבים ואבחנות מרובות. ביצעתי המון בדיקות ובכללן בדיקות היקפיות בכל הגוף – כדי לשלול את הסיבות שגרמו להופעת המחלה בעיניים. הייתי אצל רופאים בכירים בארץ ומומחים גדולים. לבעיה במחלה אצלי בשיטה הקונבנציונאלית אין פתרון. זה התחיל מכתם שחור שהופיע על הרשתית. במהלך התקופה הזו, הכתם גדל והפך לגדול יותר.

יש לציין, שזוכר אני את ההרגשה הראשונית כשתופעה זו החלה בשלביה הראשוניים. תופעה זו הופיעה כמו מסך שחור שמכסה את העין והתבטאה בקושי לזהות חפצים. ההרגשה שחוויתי היא טשטוש חזק שהפריע לראייה שלי בעין השמאלית. זה היה בסביבות 22:40 בלילה. חשבתי, שאם אטה את ראשי לכיוונים שונים, התופעה תיעלם ובכך הכול יסתיים... . תופעה זו לא נעלמה. הרגשתי תחושת מוזרות וחוסר נוחות. "מה קרה?" צעקתי. "אני לא רואה, אני לא רואה..." המשכתי לצעוק. אין לכם מושג מה עברתי...

למחרת בבוקר, הגעתי לבדיקה דחופה בבית החולים הדסה עין כרם, במחלקת עיניים. רופאים שונים וגם מנהל המכון בדקו את עיניי והתבשרתי על מחלה בעין. מחלה זו, כפי שנאמר לי, עלולה לגרום לעיוורון מוחלט. למחלה זו אין פתרון ממשי. כל מספר חודשים, לפחות כל שלושה חודשים במהלך השנה – במשך כל אותן שנים בהן עברתי אבחנות שונות, הייתי צריך להגיע לבית חולים הדסה עין כרם לבדיקות מעקב. ביצעתי הרבה בדיקות מגוונות ומתוכן את בדיקת שדה הראייה.

בדיקת שדה הראייה מספקת מידע על מידת הנזק בשדה הראייה של כל עין בנפרד ומאפשרת ניתוח מדויק של תוצאות הנתונים. באמצעות בדיקה זו ניתן לאבחן מחלות שעלולות לגרום לליקויים בראייה המרכזית וההיקפית כמו גם לאבחן הפרעות אופייניות למחלות עיניים שונות שעלולות להיגרם על-ידי גורמים שונים. תוצאות הבדיקה מודפסות על תדפיס המציין בו מפת גוונים. מפת גוונים זו מוצגת בחלק העליון הימני של התדפיס  ואילו הערכים המספריים המוצגים בחלק העליון השמאלי, הם הערכים שמהם בנויה מפת הגוונים. מפת הגוונים היא החלק הכי פחות מורכב לפענוח. גוונים בהירים מסמלים רשתית בריאה ואילו גוונים כהים הם עדות לנזק שנגרם לרשתית. אזור שחור לחלוטין מסמן שבאזור זה של שדה הראייה לא ראתה העין את האור החזק ביותר שהמכשיר מסוגל להקרין. מכאן מובן, כי האזורים האפורים ובפרט השחורים הם אזורים שבהם נפגעה רגישות הרשתית לאור. בבדיקה זו, מוקרנות נקודות אור על מסך כדי לבדוק את הרגישות לאור של אזורים שונים בשדה הראייה. הנבדק מתבקש ללחוץ על כפתור המונח בידו בכל פעם שהוא רואה נקודת אור המוקרנת על המסך. במהלך הבדיקה, נקודות האור הופכות חלשות יותר ויותר עד שהנבדק אינו מבחין בהן כלל. בדרך זו, המכשיר מסוגל לחשב מהי עוצמת האור המינימאלית שהנבדק מסוגל לזהות בכל אזור של שדה הראייה.

בעין השמאלית, כשזה התחיל מכתם קטן שחור שהופיע על הרשתית, הכתם גדל והתמלא לפחות ב-20 אחוזים בשדה הראייה; מה שאומר שהראייה בעין שמאל פגועה והיא עיוורת לחלוטין לפחות ב-20 אחוזים.

העין הימנית בשלב מסוים גם נפגעה וכתמים שחורים הופיעו על הרשתית והתמלאו למחצית שדה הראייה, מה שאומר שהראייה בעין ימין פגועה והיא עיוורת לחלוטין עד כדי מחציתה, ב-50 אחוזים. אני אפילו לא מציע שתנסו להגיע למחשבה על מה שאמרתי לכם עכשיו, אני אחסוך זאת מכם.

לפני התחלת הבעיה בעיניי, הרכבתי משקפיים לאורך תקופה של לפחות 10 שנים בעוצמת תשבורת קטנה יחסית: עין ימין: 1.75, עין שמאל: 1.5- . כשהובהר לי מהידע שרכשתי, כי משקפיים אינם מיטיבים עם העיניים – לא הרכבתי אותם. משקפיים לא גרמו לתקן את סיבת הראייה הירודה שלי. במקום זאת, הם גרמו ליותר בעיות במצב העיניים.

רבות מהאמונות המעצבות את בריאותנו נובעות ממיתוסים המופצים באמצעות מערכת הבריאות והתקשורת. מיתוסים אלה דואגים לשרת את האינטרסים של בעלי העניין במקום לדאוג לטובת הצרכנים. גם אני הייתי שבוי פעם באמונות אלו וכמו רבים, הצטוויתי ליטול כדורים (שיש בהם תופעות לוואי), לעבור בדיקות לא פשוטות ומלחיצות...

לפי דעת הרפואה בשיטה הקונבנציונאלית, כפי שהזכרתי, אין פתרון למחלה האוטואימונית – הדלקתית והכרונית. הרופאים המומחים ביותר בשיטה הקונבנציונאלית טוענים, כי המצב אינו יכול להשתפר ועיוורון הם לא מרפאים, כלומר – יש להשלים עם המצב; מה שאומר... תבינו לבד. אם לא הבנתם או שאינכם יודעים, הרשו לי להגיד לכם – העין יכולה לאבד את יכולת הראייה שלה לחלוטין. טוב... הנה, אמרתי לכם.

במהלך תקופה ארוכה יחסית, במשך ארבע שנים לפחות מתחילת המחלה; אותן שנים בהן ביקרתי, כפי שציינתי, בבית חולים הדסה עין כרם בירושלים, הבעיה החריפה ולא מצאתי פתרון הולם לראייה הלקויה.

יום אחד, לאחר תקופה ממושכת זו של אותן ארבע השנים, נפקחו עיניי כשנחשפתי לשיטת הריפוי הטבעי ולאורח חיים בריא וגיליתי, להפתעתי, שקיימת דרך שונה – דרך ההרפיה.

התחלתי לחקור שיטות לשיפור הראייה שלי ובאמת לא הייתי בטוח אם אני מבזבז את זמני או לא, אולם המשכתי בכל זאת עם המחקר שלי ויישומו. במצב כפי שתיארתי, לא היה לי מה להפסיד, לכן ניסיתי דרכים שונות. האמנתי בתוכי שאפשר לשפר את המצב אצלי.

הסתכלתי וחקרתי בספרים, במחקרים רפואיים, בכתבי עת מדעיים... כך שביליתי במשך תקופה ארוכה עם מחקרים... פשוט ידעתי שחייבת להיות דרך טבעית. אחרי חודשים על חודשים של מחקר ובדיקה על עצמי, הבנתי שמצאתי שיטה ולכן פיתחתי אותה בהוספת עקרונות יסודיים בדרך שיטת הריפוי הטבעי – כך מצאתי תשובה לשאלותיי ונגמלתי מתחלואי...

ריפוי העיוורון אצלי החל בשתי העיניים וראייתי השתפרה לאין ערוך. ההוכחות, המסמכים והראיות אצלי... וגם בבתי החולים...

דרך חדשה זו – מעולם לא שמעתי עליה מהרופאים הרבים שבדקו אותי. דרך חדשה זו, היא דרך המאפשרת בריאות בצורה משופרת ותקינה. השיטה הטבעית סייעה להחלמתי מתחלואיי, תוך גמילה מוחלטת מכל תרופות המרשם שנטלתי. הוכחתי את זה לעצמי על עצמי, כי אני באמת רוצה לראות עם העיניים שלי.

ידעתי שתת - המודע שלי הוא מחסן של זיכרון. הוא שומר כל מה שאני קורא ושומע. משהו פנימי בתוכי רצה להקרין לטובה. בעקבות ניסיוני האישי, החלטתי להירתם לשליחות ציבורית חשובה: הפצת מידע בריאותי חיוני לציבור על ריפוי טבעי ועל אורח חיים בריא.

בהתבסס על הניסיון שלי באמצעות השיטה הטבעית, המשכתי לשכלל ולפתח מספר יישומים חדשים בשילוב טכניקות שונות מועילות ביותר, דרכם אפשר לשפר ולהתגבר על בעיות הראייה. כאשר הבנתי ויישמתי טכניקות אלו, התוצאות שהתקבלו הן מרשימות במיוחד. השיטה הטבעית משמשת כאורח חיים חדש בשבילי. אורח החיים החדש העניק לי בונוס נוסף: יותר חיוניות, ערנות וכושר וכן מערכת חיסונית מאוזנת המסייעת לי לעבור מכשולים.

נעזרתי בשיטות מגוונות ומועילות, כגון: חשיבה חיובית, רגיעה והרפיה, ייעוץ אישי ועוד. הידע שרכשתי מהרבה גורמים הוביל אותי לתוצאות ברורות עבורי והגעתי לידע ממשי – כך שאוכל לעזור לכם בליקויי הראייה. כולי תקווה כי אכן אצליח.

בקשתי אליך ללמוד ספר זה וליישם את השיטות המתוארות בו. אני משוכנע שבאמצעותו תרכוש עוצמה שתסייע לך להיחלץ ממצבי מבוכה, אומללות, ייאוש וכישלון ותנחה אותך לדרך המלך של החירות, האושר ושלוות הנפש. ניתן להתגבר על הנפילות, לקום ולהתחזק יותר.

במהלך התקופה בריפוי ובהחלמה, הבנתי דברים מסוימים בצורה שאינה נכונה, כך שביצעתי אותם לא בדרך הנכונה. הבנתי, כי שיפורים בתרגול, מתקבלים ברכישת ידע עמוק ורחב כמו גם בשילוב יישום שיטות המסייעות לריפוי ולתיקון ליקויי הראייה בצורה מעשית.

המטרה בחיבור הספר "הראייה הברורה – התגלית הטבעית עבורך" היא לקדם את התפקוד הנורמאלי והטבעי של אברי הראייה בהשגת המודעות, כפי שהמוח תופס ורואה את המציאות. בהקניית גישה טבעית לעיניך – בחינוך נכון להרגלים נכונים המובילים לתיקון ליקויי הראייה; בהרפיה כללית, בתזונה טבעית ובניהול אורח חיים תקין – הראייה תשתפר.

ספר זה נועד עבורך, כדי שתוכל לחשוב על עצמך ולעזור לעצמך לראות את החיים בצורה ברורה יותר. מה שנותר לי זה לאחל לך הצלחה רבה בשיטת הדרך החדשה.

שיטות לפעמים דורשות זמן וסבלנות ניכרת בביצוען כדי להשיג שיפורים בתרגול בצורה הנכונה. התגמולים, אשר ממתינים למי שמבצע את ההנחיות בשיטות התרגולים בצורה הנכונה, יהיו מעבר למחיר.

התרגולים הנלמדים על-ידי המטפל, מיועדים דווקא עבורך, בהתאמה בשבילך, למצב שלך ולסוג הבעיה שלך!

בכבוד רב,
                  יואל לוי


נכון לימים אלה, השגתי שיפור משמעותי בראייתי.

חדות ראייה מטווח קרוב: בעין ימין - חדות גדולה ומשופרת יותר מראייה של 6/6  וחדות ראייה בעין שמאל - חדות גדולה ומשופרת יותר מראייה של 6/6  וכמובן ללא משקפיים.

חדות ראייה מטווח רחוק: בעין ימין - 6/9  וחדות ראייה בעין שמאל - חדות גדולה ומשופרת יותר מראייה של 6/6  וכמובן ללא משקפיים.

אני מאמין, כי אורח חיים בריא טבעי הוא המדד היעיל ביותר לשמירה על בריאות ולמניעת מחלות קשות, לכן אורח חיים זה, הוא הטוב ביותר להבטחת הבריאות שכל אחד יכול לקבל. אני גם מאמין, שכשהגוף ניזון כראוי ומתפקד בצורה מיטבית, הוא מסוגל ויכול להתרפא ממחלות. 

המטרה שלי היא לסייע לאנשים לשחזר ולשפר את ראייתם לחלוטין למצב נורמאלי. החלטתי שאשתמש בניסיון שלי כמודל הכרחי כדי למצוא את האמונה הבסיסית המיוחסת לשיפור הראייה.

הטיפול בשיטת יואל לוי בתחום שיפור הראייה בדרכים טבעיות מופיע  במגוון אימונים וטכניקות.

עד לפני כ-100 שנים, ראייתם של הרבה אנשים הייתה יחסית תקינה בחדות ולכך לא היה צורך באבזר משקפיים ולא היה צורך בעדשות מגע.

הצורך בטיפול בשיטה טבעית לשיפור הראייה הגיע בזמן בו אנשים החלו ללמוד יותר ולקרוא יותר כמו גם לבצע מטלות שונות בפעילות מאמצת כגון: קריאת טקסטים, קריאת אותיות קטנות, שימוש מול מחשב... ולכך נזקקו למשקפיים, עדשות מגע.

אנשים התעניינו בדרך טבעית לשפר את הראייה על מנת לראות בחדות. באמצעות שיטות המשולבות בידע על בסיס ניסיון גם מהעבר.  יואל לוי, התגבר על בעיית ראייה של 70% עיוורון. נכון להיום, שיפר משמעותית את ראייתו, הוריד את התלות במשקפיים לחלוטין והגיע לחדות ראייה משופרת יותר מ- 6/6...

בשילוב טכניקות ייחודיות, יואל לוי מסייע לאותם הסובלים מבעיות ראייה. גם עיוורים מגיעים אליו... - זה שהגיעו זה טוב... הכוונה; גם הם שיפרו את הראייה, הם לא ראו כלום והחלו לראות טוב יותר, הכוונה; אותיות בכרטיס הבדיקה. יש עדויות מטופלים.

זו שיטה ייחודית עם יתרונות מובהקים בטיפול בשורש הבעיה ובמניעת הידרדרות הראייה ללא תופעות לוואי. אצלנו יש הוכחות!!!

– לקוחות מרוצים מממשים הצלחה. ההצלחה שלך תורמת להצלחה שלנו! הבריאות המשופרת שלך היא המטרה שלנו.

– מקצועיות בשיפור הראייה בדרך הטבעית.


– ההצלחה אצלנו היא גדולה ומשמעותית. יתרונות ההצלחה אצלנו, על שיטות אחרות, הם מוכחים!


– ידע, ניסיון, כישורים והמלצות ממטופלים, הם הקובעים כי שיפור הראייה יכול להתרחש בצורה המהירה והבטוחה ביותר!


יואל לוי, יודע לקרוא את השוק, מבין את הזקוקים לסיוע, שומע את הזקוקים לסיוע, מטפל בשיטה הטבעית, מפתח שיטות יעילות לשיפור הראייה ותורם בסיוע לזקוקים לרפואה בתחום רפואת העיניים.

התייעלות  ממשיך בפיתוחים טבעיים ובטכניקות ראויות, ממשיך לקרוא את המפה הכללית בתחום הרפואה ומעודכן בדרכים המסייעות לשיפור הראייה.

תהליך הבדיקה והתאמת הסיטואציה  יואל לוי ממשיך בתהליך הבדיקה לאורך כל הדרך אם הטיפול מתאים לדורש סיוע בתחום שיפור הראייה בדרך הטבעית גם מבחינת מחיר. התאמת הסיטואציה למטופל – בהתאם למצב הראייה של המטופל.

התרחבות  יש ביקוש לדרך הטבעית. מתקשרים אליי ומבקשים שאמשיך לעזור.

מיתון  הסקטור הציבורי ברפואת עיניים בשיטה הקונבנציונאלית, הוא יותר שרירותי, מונופוליסטי וריכוזי. הוא מעלה מחירים בלי להתייחס לכלום. בשנים האחרונות השאירו פחות כסף לצרכן בידיים ולכן, מה לעשות והיאך אפשר לפתור בעיה זו? לכן, לדעתי, הסקטור הציבורי ברפואת עיניים בשיטה הקונבנציונאלית, לא מבין את זה. לא רק שהוא לא עוזר להניע את המשק ואת אורח החיים בצורה ראויה, בדרך הטבעית, ללא תופעות לוואי, אלא לפעמים נוצרים ליקויים וזו הבעיה!

המלצות – אותם המעוניינים יוכלו לקבל המלצות.

מודל לחיקוי  למידה בחינוך ראוי ופיתוח משאבים המסייעים לשיפור הראייה בדרך הטבעית.

תכונה לקידום – העלאת כושר הראייה בדרך הטבעית בכל המישורים היעילים הראויים.

יש צורך לשרת את הזקוקים לסיוע, להיטיב ולמצוא דרכים שיסייעו לראייה בדרך הנכונה והיעילה ככל שניתן.

מי שרוצה יכול לשתף ברשתות החברתיות. קישורים לטיפולים טבעיים ולהצלחות בשיטה הטבעית בשיטת יואל לוי.

קישור: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1847507932237918&id=100009361867277&pnref=story

 

קישור: http://ophthalmology-clinic-65.business.site/

עוסק בתחום שיפור הראייה במשך שנים, ובפרט עוסק בלימוד ובפיתוח דרכים ראויות כדי לקדם את כושרה של הראייה ללא צורך בשימוש משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים.

הניסיון המקצועי שלי כולל:

– עבודה כעצמאי מול מאות לקוחות בארץ, חברות אתרים ולקוחות קצה בתחומים שונים.

– מטפל בלקוחות עם יחס ראוי ומתחשב.

היתרונות המשמעותיים ביותר בשיטת יואל לוי לראייה ברורה יותר


1. שירות מקצועי מתחילת התהליך.

2. ניהול ראוי לשיפור רווחת הגוף והראייה.

3. בניית תוכנית שמתאימה לך רוצה לשפר את הראייה? אני מציע בניית תוכנית איכותית במחירים אטרקטיביים – אצלי תקבל את התמורה הגבוהה ביותר עבור הכסף שלך! התוכניות שאני בונה מבוססות על תבניות שהוכיחו עצמן עם התאמה לתהליך מתקדם.

4. שירות בניית חוזק ועוצמה מיועד בעיקר ללקוחות שרוצים מינימום התערבות כירורגית ומעוניינים בשירות איכותי של בניית חוזק ועוצמה שיאפשרו להם להתקדם בצורה מהירה יותר.

5. שיתופי פעולה החלק הכי מעניין! אני מאד שמח להצעות בשיתופי פעולה כדי לקדם את הראייה שלך. יש לך בעיות ראייה ואתה מעוניין לשפר את הראייה שלך בדרך טבעית? אין לך את המשאבים להשקיע כרגע אך מאמין בפוטנציאל שלך להתקדם? אפשר לדבר על שיתוף פעולה שיעצים את כושר הראייה שלך.

6. שיעורים פרטיים לשיפור הראייה – מעביר שיעורים פרטיים כדי שתקבל את תשומת הלב הנחוצה עבורך.

מרכיב משקפיים? יש לך בעיות ראייה? מחלות עיניים? הפעם מגיע לך יותר...

רוצה לשפר את הראייה בדרך טבעית ללא משקפיים, עדשות מגע או ניתוחים? הגעת למקום הכי טוב. יואל לוי הוא האיש הנכון.

נכון, יש אתרים בארץ וגם בחו"ל שמציעים דרכים לשיפור הראייה, אז למה לבחור בי? יש כמה סיבות:

- דגש רב על שירות אישי וזמינות גבוהה.

- ליווי מלא בתהליך.

- התאמת הטיפול למטופל.

- תוצאות משמעותיות.

- ניסיון רב בשיפור הראייה.

- ניסיון מוכח בטיפול במחלות עיניים בדרך ראויה.

- טיפול במישורים שונים, בשילוב טכניקות שפיתחתי.

- אחוזי הצלחה גבוהים.

הרבה אנשים כבר יודעים כי בהרכבת משקפיים, עדשות מגע, לא ניתן לרפא את בריאות העיניים.

כאשר המצב בארץ ובעולם הוא שאנשים מחפשים כמעט כל דבר כדי לשפר את ראייתם, שיפור ראייה ללא משקפיים, עדשות מגע, היום הינו הכרחי ואינו פריבילגיה, כי אם כורח המציאות; כדי לקדם את תפקוד כושרה של הראייה בדרך הנכונה ביותר, בדרך הטבעית.

גם אם הנך מרכיב משקפיים עם מספר נמוך בעדשות ואינך רוצה לשלם סכומים גבוהים, עדיין, תהליך שיפור הראייה יכול להיות אפקטיבי עבורך.

על ידי בחירה חכמה ממוקדת יותר, ניתן בהחלט להגיע לתוצאות תוך זמן קצר. בדרך נכונה, תוכל ללמוד מהן הדרכים הנכונות שישפרו את ראייתך. 


למה לבחור בשיטת יואל לוי לשיפור הראייה?

החיפוש שלך כדי לשפר את הראייה התחיל ואתה רוצה להתקדם, אבל זה לא מספיק. מה לעשות, על מנת שתוכל לשפר את הראייה שלך? – עליך להשקיע בחיזוק העיניים – בתרגילים להתמקדות תקינה, בהרפיית לחצים וכמובן בתזונה. שמעת פעם על אדם שהצליח בלי תהליכים אלה בכלל? אני לא.

מה שאני רוצה להגיד זה, שלא מספיק רק היום לחזק את הראייה ולקוות שיהיה בסדר. העיניים זקוקות לאספקת חומרים טבעיים. על מנת להשיג ראייה ברורה, יש צורך בביצוע תרגילי עיניים וטכניקות ראויות. בשביל זה אתה צריך איש מקצוע. איש מקצוע שיודע מה הוא עושה. איש עם ניסיון מוכח בתחום עם המלצות.

עם שנות הניסיון שלי שהצטברו לאלפי שעות בשיפור הראייה על מאות לקוחות שונים ועל עשרות תחומים שונים, תוך כמה דקות של בדיקה אוכל להגיד לך האם שיפור הראייה בדרך הטבעית תתאים למטרות שאתה בוחר ולתקציב שלך.

אין לי אינטרס לקחת כסף ממך מבלי לדעת שאצליח לשפר את הראייה שלך, כל עוד ואתה לוקח אחריות על הבריאות שלך ותעשה הרבה כדי להצליח.

האינטרס שלי שתצליח לשפר את הראייה שלך  ושתספר עליי לחברים שלך. יואל לוי עושה הרבה על מנת שזה יקרה.יואל לוי מאד אוהב את מה שהוא עושה עם תשוקה גדולה לתחום בבריאות העיניים בגישה טבעית. מאות אנשים עד היום השיגו שיפור בראייה וקיבלו יותר חיוניות בחייהם והצדיקו את בחירתם שבחרו בדרך הנכונה,  – אז למה שלא תהיה הבא בתור?

לראות בעיניים ללא משקפיים - מספר מילים על התהליך

התהליך מתמשך ודרכו תבחינו בשיפור. זה עשוי להמשך מספר חודשים. בגישה שלי, ראייה ללא משקפיים, היא אפיק שמיועד לכל מי שמעוניין בכך והוא החלטי בבחירתו. 

שיטות אחרות לשיפור הראייה בדרכים טבעיות, מי שרוצה יוכל לנסות; השאלה אם תגיעו לתוצאות ראויות ותהיו מרוצים. רוצים לנסות? תחליטו לבד...
בזבוז זמן, בזבוז משאבים... בזבוז? ואולי ננסה שיטות אחרות? תתעדכנו לבד...

נסה להיזכר

- האם מצאת מטפל שלא רק רושם את מה שמתחשק לו, אלא מגיע עם תוצאות ברורות?

- האם מצאת תרגילי עיניים יעילים וטכניקות ראויות לחיזוק הראייה?

- האם העיניים שלך קיבלו את הטוב שהן יכולות לקבל כדי לתפקד בצורה נכונה?

כדי לשפר את הראייה בהתמדה, חשוב מאוד  לטפל אצל מומחה עם ניסיון בתחום.


בשיטה הטבעית תלמדו באמצעות הדרכה מפורטת ועניינית. אחוזי ההצלחה שלנו הם ההוכחה בשבילך, למה לבחור בשיטת יואל לוי לשיפור הראייה בדרך הטבעית.
logo בניית אתרים