בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

צור קשר 


אפשר לעצמך עוד היום את השינוי החיובי, אותו שינוי שהאחר יחשוב עליו רק מחר...   האמן כי הראייה יכולה להשתפר!
הרשם לקורס, הסר ספקות וקבל החלטה מושכלת! בחר בדרך הטבעית לשיפור הראייה!
 
אתר זה הוקם כדי לסייע בשיפור תפקוד הראייה על ידי עקרונות השיטה הטבעית. גישות הריפוי בשיטה הטבעית, תומכות בשימוש וביכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו. הטיפול בשיטה הטבעית מציע למטופלים גם את האופציה לסדרות טיפולים בודדים עבור ליקויי הראייה ומחלות בעיניים.

הערה חשובה: שימרו על העיניים בצורה איכותית ורגועה והימנעו מהטעות הלא רצויה של הידרדרות הראייה. קבלו החלטה מושכלת והחלטית. הירשמו לקורס בשיטה הטבעית לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי.  


כי בריאות העיניים זה האור שלנו. מאחלים לכם ימים נפלאים בראייה תקינה!

יואל לוי – פיתוחים טבעיים לראייה משופרת

מתן עזרה וטיפול בדרך הטבעית בליקויי הראייה ובמחלות עיניים

המשוב שלך, החוויות האישיות שלך והצרכים שלך, הם חלק בלתי נפרד. לכן, ניתנת לך אפשרות לשלוח הערות, תגובות, שאלות ועוד.

ניתן ליצור קשר בכתובת הדוא"ל שלהלן    
yoellevy.vision@gmail.comשיתוף ברשתות החברתיות
כדי להפיץ אתר זה או תוכן, מאמר או פוסט מאתר זה לתפוצה רחבה, אחת השיטות היא על-ידי שיתוף ברשתות חברתיות. 

רשתות חברתיות יכולות לעזור מאד בנושא זה מכיוון שהן יכולות להגיע לתפוצה רחבה ובד"כ גם לחברים שלך. ברור כי יש נושאים משותפים עם מי שמפיץ את התוכן שמעניין אותך ולכן תוכל לתרום בסיוע זה.

לאחרונה הוספתי אפשרות לשתף פוסטים ברשתות החברתיות השונות, בסוף כל פוסט על-ידי קישור.

ישנן כמה מטרות, לשיווק ברשתות החברתיות המתאימות. המטרות שישרתו את השיווק ברשתות החברתיות, צריכות להיות מוגדרות במדויק. שלב זה יכול לסייע לאנשים לחסוך כספים על פעילות מסוימת בתחום הרפואה ולהוות נדבך חשוב לקידום הבריאות בכלל. יש למקד את האנרגיות והמשאבים בכיוון הנכון. לכן, הן התוכן הכתוב והן התוכן הגרפי הנמצאים באתר זה, משרתים ומסייעים בקו אחיד ומייצרים תדמית מובהקת ויציבה.


מיתוג ברשתות חברתיות הוא חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק האינטרנטי. ידוע, כי יש דרך נוספת לשמור על יעילותו של מיתוג ברשתות חברתיות וזו מתקבלת בפעילות עדכנית ורציפה בדף הפרופיל שיצרתם ברשתות החברתיות והשתתפות בדפים ברשתות החברתיות, כגון: מפגשים קבוצתיים וירטואליים בפורום של הרשת או השתתפות פעילה בלוחות המודעות ובתגובות לדפי פרופיל.


עם מיתוג נכון, גם דרכך, הגולשים יוכלו לזהות ולהגיע בקלות לאתר בו הם מעוניינים להיות. הנוכחות התמידית של האתר במקומות שונים בתוך רשת חברתית כזו או אחרת, תסייע להיות בתודעה של הגולשים שנחשפו לכך וגם של חבריהם ותראה לעיניהם של משתמשים רבים המייחלים לתקווה בתחום רפואה לעיניים.


הופעה בתדירות כזו ברחבי הרשת, תקל על מנועי חיפוש לקשר גולשים לאתר חשוב זה, כמו גם לתכנים ולאפשרויות הניתנות בריפוי ובסיוע. בצורה זו, תזכה שגם אנשים יגיעו מכל מקום אפשרי ברשת. 


לכן, ככל שנשיג מיתוג גדול יותר ונרחב, תתקבל תדמית ייחודית ברחבי הרשת כמו גם בפרופילים של משתמשים. בצורה זו, יגדל הסיכוי שאותם לקוחות, אותם המעוניינים, אותם הזקוקים לשיפור בריאותם – שיפור ראייתם, יוכלו להסתייע ולקבל משוב הולם ורציני.


השיתוף שלך ברשתות החברתיות, הכוונה – עזרתך  שלך לאותם המייחלים לסיוע ולמרפא, יפגין נוכחות בצורה משמעותית וראויה ברשת וזה יהיה הרבה יותר קל להגיע לאתר זה, דרך מנועי החיפוש.  תודה מעומק הלב לכל המסייעים.  


פיתוחים טבעיים - סיוע מתורמים ומעסקיםכעת, יואל לוי בוחן טכנולוגיה חדישה שפיתח ורוצה לקבל סיוע מתורמים ומעסקים. באמצעותם, מקווה לשפר את איכות הראייה של הזקוקים ולהקטין את הצורך במשקפיים ובעדשות מגע.

הטכנולוגיה בשלבי תהליך מתקדם וראויה שתהיה זמינה בזמן הקצר, כיוון שהיא מתבצעת באמצעות תכנון ייחודי, הניתן  לאותם אנשים שרוצים להתגבר על הידרדרות ראייתם. התכנון הינו אישי וייחודי וכולל מספר ביצועים של זיהוי גירויים המיוחסים לראייה.

גולש יקר!

מאחורי האתר כולו, יואל לוי, עושה הרבה לטובתך האישית ולטובת הכלל. יואל לוי, מבקש ממך לקבל החלטה מושכלת ולתרום כל סכום שהוא ולסייע כפי יכולתך לפעילות האתר.

תרום כפי יכולתך    
   
בטלפון:
050-414-5359
072-282-8034 
 
חשבון בנק:
לכבוד: יואל לוי. שם הבנק: הפועלים. שם הסניף/כתובתו: שערי העיר. מספר סניף: 698 . מספר חשבון:  412818
  
כתובת דואר:  
לכבוד: יואל לוי
רחוב יונה בן אמיתי 17/7
רמת בית שמש ג'.

להסבר ולייעוץ ללא עלות השאירו פרטים!  

התקשרו עכשיו

טואול - בניית אתרים