בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

אימוני מוח לשיפור הראייה בדרך הטבעית המוח הוא איבר מרכזי המקושר לכל חלק בגוף האדם. המוח שלך מאפשר את זרימת התמונות המופיעות במחשבתך. המידע שהתקבל מהחושים השונים, מתורגם בצורה שנתפסה במחשבה ותורם גם למערכת הראייה.

מערכת הראייה משדרת את התמונה שאנו רואים בעיניים ברגע זה ולמעשה נעזרת במוח. תמונת הראייה מורכבת מהאור שעובר דרך העיניים, מהזיכרון שמזהה את המציאות המוכרת ומהציפיות על מה שעלול להתרחש. השילוב יוצר את התמונה שמתקבלת בתודעה.

מיום שנולדנו, אימצנו הרגלים שונים. שינון וחזרה על הנלמד, הובילו אותנו להישגים. גם שטעינו, רצינו לקום ולהתגבר; פעמים שהייתה ההצלחה גדולה ופעמים שההצלחה לא הסתדרה בתיקונה. נכון, המשותף למצבים אלה, מתרחש ממש בתוך המוח שלנו. שינויים משמעותיים נחרתים בתודעה משינון וחזרה. כל אדם החי חייו בחיים אלה, מסתמך על חלק זה של המוח. בלי זה, אין אנו יכולים להגיע לאותן נקודות חשובות; אותן נקודות שאנו רוצים לשפר כדי להתקדם בחיינו בצורה של הישג בחיוביות.

הישגים בחיינו, דורשים זמן כדי לפתח מיומנויות חדשות, להפוך לחוקרים, אומנים, מוסיקאים, ספורטאים או לסוגים שונים של חברי הקהילה. חשיבה מעמיקה נדרשת במקרה זה. חשיבה מעמיקה תורמת לחידוד הדברים, להמצאות ולתגליות מכל הסוגים.
בעיות, לחצים, שינויים דרמתיים כמו גם סוג האישיות של האדם; מובילים למסקנה כי ליקויים בראייה מיוחסים גם להפרעות הנגרמות במוח האדם. הראייה נחלשת ככל שהישגי החברה האנושית מתפתחים ומתקדמים, היות שבזמנים אלה, מוחו של האדם נמצא במצב של לחץ מתמשך. שלוות האדם והרגיעה אינן נמצאות במצב של רגיעה בנפש.
מצבים של חרדות, דיכאון ואי-שקט מתבטאים בהרגשה לא בריאה. ישנם הסובלים מבעיות אלו בתדירות גבוהה. מצבים אלה דורשים טיפול. ללא טיפול, מצבים אלה עלולים להחמיר ולגרום לבעיות לאורך השנים.
בגירויים שליליים בתפיסה מחשבתית, כמו גם בהרגלים לא נכונים, מתחים ממקורות חיצוניים מופעלים על העין שלך וגורמים להפחתת הראייה. יש לציין כי גיל האדם, חוויות טראומטיות שאנשים סוחבים איתם, סוגי מאמץ הנגרמים בפעולות שונות ומחשבות לא ראויות, עלולים לפגוע בראייה.
מחשבות שאינן רצויות; יגרמו לראייה בלתי תקינה, אספקת הדם לעצב הראייה תימצא לא באופן תקין והראייה שלך תימצא בלתי תקינה. מאידך, במצב ראוי, מחשבות רצויות; יגרמו לראייה תקינה,  אספקת הדם לעצב הראייה תימצא באופן תקין והראייה שלך תימצא תקינה.
השיטה הטבעית לשיפור הראייה תאפשר לך להתמודד עם בעיות ולחצים כדי שתשיג את ההרפיה הנחוצה המתפרשת כאנרגיה חדשה. בדרך נכונה, במחשבה חיובית, הסיוע לתהליך הראייה יוגבר, בטיפול ראוי. בשיטה הטבעית לשיפור הראייה נלמד כי באימון המוח שלך, להתמקד על גישות חיוביות, אפשר להשיג הקלה.

כדי ליצור קשר ראוי בין המחשבה לתפיסת העולם כפי המציאות, יש צורך להעלים גורמים לא ראויים. באמצעות טכניקות מיוחדות, בהתמדה ראויה, המוח ישתחרר מלחצים והמחשבה תתבהר. בצורה זו, שרירי העיניים יהיו משוחררים. גם הרגלים בריאים יקדמו את חדות הראייה והטשטוש ייעלם. תועלת גדולה זו, תהווה יתרון לשיפור הראייה.

לכן, כשמחשבה טורדנית תתחלף על ידי השפעה חיובית מרגיעה, שגיאות השבירה עשויות להיעלם. שיפור משמעותי יושג ברגיעה וגם באמצעות טכניקות ראויות. כאשר נלמד וניישם גישות חיוביות בהתמדה ראויה, הראייה תשתפר.

הרגלים בריאים, המיוחסים למצבים שונים, יכולים לשפר משמעותית את הראייה. זוהי לא תרופת פלא, אלא עבודה עצמית של התפתחות ושיפור.

ידע בלימוד מספק חוויה מרגשת. לשלוט על מחשבות שליליות, זו עבודה לא קלה. יצירת אנרגיה חיובית תסייע, בהרגשה של ביטול מחשבות שליליות, על מנת להצליח ולהשתמש בידע שרכשנו.

שיפור במערכת החיסון, מערכת העיכול, מערכת העצבים, כמו גם קליטת הוויטמינים הראויים, יסייעו לבריאות. הודות לזאת, גם כושר הראייה ישתפר.

המשקל באיזון הנחוץ כדי לראות, מוכרח להיות מוחזק בחוזקה, סביב עמדה נחוצה המתקבלת ברגיעה ובשלווה וכל זה כדי להיפטר ממאמץ לא ראוי המתבטא על הראייה.
טיפ חשוב: בריאות העיניים תלויה בדם ובטח שמושפעת מהנפש ומהמחשבה. הסרת לחצים מועילה לעיניים. 
טיפ חשוב: מאמץ לראות, תמיד יגרום להשתברות לקויה.

טיפ חשוב: לאפשר למוח להחליט כפי ההרגשה, בלי מאמץ וכל זה בשיקול הדעת.

טיפ חשוב ביותר: הרושם המוטעה של העיניים בנסיבות מסוימות, יכול להיות משופר בתודעת המוח, ללא תעתועי המחשבה, בפירוש ראוי.
ניתן ללמוד כיצד לשלוט על המחשבות, כדי להשיג את שיפור הראייה. אי לכך, מחשבות רגועות ישפיעו בתקנתן באמצעות כוח הדמיון. בקורס תוכלו ללמוד כיצד לשפר את כוח הדמיון ולהשיג שיפור בראייה.

מתח נפשי יכול להיעלם בטכניקות מעולות בלי מאמץ. הטכניקות נלמדות בקורס ומותאמות גם לפי הסתגלות המטופל.        

טיפול טבעי בשיטת יואל לוי אכן מסייע לדורשים סיוע ומציע פתרונות מועילים. 
שיטות ודרכים להורדת מתחים  מסייעות לבריאות העינייםשיטות ודרכים להורדת הצטברות מתחים, על בסיס ניסיון אישי ומקצועי, בשיטת יואל לוי, מהוות תועלת לאותם הדורשים שינוי בריא. תרגולים חשובים לבריאות תקינה, יגרמו לסיוע בתהליך שיפור הראייה גם באמצעות חשיבה חיובית.

כמו שניתן לדרדר את הראייה על ידי הרגלים שליליים, כך ניתן לשפר את הראייה ולחזק את תחושת הביטחון והשלווה על ידי תרגולים נכונים וטכניקות יעילות.
התגברות על גורמי מקור הבעיה, תזונה בריאה כמו גם הסרת לחצים וחשיבה חיובית, יסייעו לשיפור הראייה.

טיפול מתאים הדורש תפריט תזונתי אישי לכל מטופל בהתאם למצבו הבריאותי, יסייע בקידום הראייה. טיפול מסוג זה, מומלץ לכל אדם ויכול לסייע בכל תחומי החיים.
כדי לשנות אורח חיים, יש צורך להבין את החשיבות של הבריאות, בכוונה של שינוי שיש לעשותו בצורה מאוד הדרגתית ומאוד חכמה. כל אחד מאתנו יכול להחליט איך להיות ואיך להגיב במצבים לא פשוטים והאם לחיות בלחץ או בשלווה.

טיפול מתאים המונע בעיות, מחלות גופניות ונפשיות, דרוש לאותם הזקוקים הרוצים בשיפור בריאותם; כדי לקדם את שיפור הראייה.

logo בניית אתרים