בס"ד
התקשרו עכשיו:
050-414-5359  
072-282-8034

יואל לוי – פיתוח יישומים חדשים בשילוב טכניקות מועילות ביותר לראייה משופרת

יותר ויותר אנשים באוכלוסייה היום נוהגים להרכיב משקפיים, עדשות מגע מבלי לדרוש ולדעת יותר על שיטות יעילות טבעיות ללא סיכון.

הראייה מתבטאת ביכולתה לראות אובייקטים הממוקמים בטווחים שונים, בצבע ובמציאות כפי שהיא מתפרשת במודע. הפרעות בהשתברות העין, יכולות להבריא בשיטות יעילות בתיקון פעולת שרירי העין.

לעיתים, אנו נלחצים, מתבלבלים ומתחילים לאבד את כושר הראייה בחדות. ככל שהגיל מתקדם, הראייה פוחתת וזאת לפי ממצאים סטטיסטיים המוכיחים זאת. יש כל כך הרבה אנשים שבהירות ראייתם והסתגלות העיניים שלהם לתנאים שונים בסביבה נפגעו והם מרגישים טשטוש בראייה. כתוצאה מכך, המתח שלהם גובר ולכן הם אינם משוחררים. לחץ זה מתפרש כתוצאה מהרגלים לא ראויים. מטופלים מגיעים אליי עם ליקויים בראייתם מתוך תקווה שבעיות אלו יפתרו בצורה הנכונה בשיטה הטבעית וללא תופעות לוואי.

יואל לוי – פיתוחים טבעיים לראייה משופרת


מומחה לאבחון, טיפול ואימון באמצעות טכניקות יעילות


מלווה מקצועית בתהליכי שינוי וצמיחה אישית כדי לאפשר לך לראות בצורה משופרת!


אם אתה זקוק למשקפיים, לעדשות מגע כדי לקרוא את המאמר הזה, והיית רוצה לקרוא מאמר חשוב זה ועוד הרבה מאמרים בנושא הבריאותי לשיפור הראייה בדרך הטבעית בשיטת יואל לוי, אולי אתה אומר לעצמך ששווה לך, רק כדי לנסות בבדיקה על עצמך ולהיווכח עד כמה ניתן לשפר את הראייה בדרכים טבעיות.


שיפור ראייה קרובה בקריאה ללא משקפיים, עדשות מגע


- טיפול טבעי לשיפור הראייה בשיטת יואל לוי, מבטל או מפחית את הצורך במשקפיים למרחק קרוב, כמו גם למרחק רחוק. השיפור בחדות הראייה מופיע בשורות בלוח הבדיקה.

- קריאה של אותיות קטנות – דוגמת טקסט המופיע על גבי אריזה.

- יכולת לראות טוב יותר – בתאורה נמוכה.


- ראייה טובה יותר בזמן נהיגה – במיוחד בלילה.

- התגברות על עייפות העיניים – בזמן צפייה.

- שיפור ברגישות לניגודיות – באחוזים ניכרים.

- שיפור בחדות הראייה – 2 שורות בממוצע בלוח הבדיקה.

- התגברות על תופעות של הילות, בוהק וסנוור.

- שיפור ביכולת להבחין באובייקט המתמזג לתוך רקע, באור עמום.


- שיפור חדות הראייה – ביכולת להבחין בין קווי מתאר חדים, הנמדדת בלוח הבדיקה.


כרטיסי הבדיקה - בוחנים את ההתקדמות


יש לבחון את התקדמות שיפור הראייה מדי פעם באמצעות כרטיסי הבדיקה בצורה הנכונה. השיטה היעילה כדי לבדוק את שיפור הראייה, מתקבלת גם בתרגול, בעזרת כרטיסי הבדיקה. תרגול נחוץ זה, בשילוב טכניקות נחוצות, יסייע לכושרה של הראייה לזכור את הנראה ויסייע לתפקוד תקין בראייה.

כרטיס בדיקה 1

 

ממרחק 6 מטרים – אם קוראים ללא משקפיים/ עדשות מגע את השורה 20/20 הנמצאת בכרטיס זה, משיגים ראייה נורמאלית = 6/6.

 

העדיפות היא תמיד לעמוד ממרחק 3 מטרים ולקרוא את כרטיס הבדיקה, היות והמרחק גדול ממש אם עומדים ממרחק 6 מטרים.

 

לכן ממרחק 3 מטרים – אם קוראים ללא משקפיים/ עדשות מגע את השורה 20/10 הנמצאת בכרטיס זה, משיגים ראייה נורמאלית = 6/6. וכל זאת, היות והמרחק צומצם במחצית מ-6 מטרים ל-3 מטרים. לכן מכפילים את המכנה של השבר כפול 2 בדיוק.

 

הערה חשובה: בכרטיס זה, המכנה של השבר ממרחק 3 מטרים יוכפל ב-2. התוצאה המתקבלת – היא הנכונה לחדות הראייה לפי אופן החישוב בטבלה המצורפת בספר בעמוד 22.

המטרות שליהמטרות שלי הן לסייע לאנשים לשפר את ראייתם ולאפשר להם לבנות ולגבש קשרים חיוביים טובים יותר עם הסביבה לאורך כל היום. הקורס לשיפור הראייה משמש כמודל חדש, משהו יוצא דופן. החלטתי שאשתמש בניסיון שלי כמודל הכרחי כדי למצוא את האמונה הבסיסית המיוחסת לשיפור הראייה.

במסע גילוי הראייה הטבעית, אתם עומדים להתחיל להבין ולהאמין כי אין צורך הכרחי להרכיב משקפיים, עדשות מגע ואין צורך הכרחי בניתוחים. הרעיון הוא, ללמוד להירגע ולראות את העולם כפי שהוא באמת.

השיטה הטבעית לראייה ברורה דוגלת במטרה כי הרגלים ראויים בחיי היום יום, נחוצים כדי לראות בצורה משופרת. יש לציין כי גם אימון יחסי קצר, אכן יכול לסייע לתפקוד העיניים. הרגלים ראויים אלה, תורמים לחיזוק ומאפשרים לנו להסתכל על הסביבה באופן של התחשבות רצויה. אפשר להתחיל בשבועות הראשונים בהרגלים ראויים שיסייעו עבורנו. בצורה זו, ניתן להבחין כי יש שיפור בהתקדמות גדולה יותר. שיפור זה חיוני כדי לשפר את מצב העיניים.

הראייה היא תהליך דינמי. כושר הראייה אינו קבוע ולכך הראייה לא באותו מצב. עם נחישות וסבלנות, יש להאמין כי בעיות ראייה פתולוגיות רבות, ניתנות לשיפור בהתקדמות ראויה ובחלק מהמקרים ניתנות גם לתיקון אופטימאלי קבוע.
logo בניית אתרים